0

I dobrze, niech Villareal nie rozmawia. Osobiście wolę Sancheza za 30 mln niż Rossiego za tyleż.

Jak tak się zastanawiam... Na jakiej pozycji on ma u nas grać? :/

0

No finał z Milanem to byłoby coś.

A! I za rok będzie on rozgrywany na Allianz Arenie więc mamy chłopaki całkiem blisko :D

0

constatine16

Czyli ma powiedzieć "Tak, chcę przejść na Barcy" by potem okazało się że Barca nie ma wystarczająco dużo kasy by go kupić? I co wtedy?

0

No jasne, tutaj wszyscy byliby szczęśliwi gdyby Cesc oświadczył że Arsenal ma w głębokim poważaniu, a powrót do Barcy śni mu się po nocach.

Fabs ma szacunek do obu klubów dlatego nie pozwoli sobie na taką wypowiedź.

0

MaPet

A jakie niby komentarze padają na stronie kanonierzy.com? Jakie "artykuły" tam są pisane?

Ty mówisz że tutaj nie okazujemy szacunku nikomu.Wiedząc jak zachowują się "kibice" Arsenalu. Świat zwariował :p

0

Aj, świetny zawodnik

0

Eoren

Nie wiedziałem że Messi ma tatuaż. A że mamy to akurat mnie nie zdziwiło ;)

Obejrzałem kawałek meczu Hiszpania-Czechy i Thiago to zdecydowanie wypadkowa Xaviego z Iniestą.

0

Kogo Leo ma wytatuowanego na plecach?

http://www.ole.com.ar/seleccion/Messi_0_498550415.html

3:40

Mamę?

0

Teraz wszyscy chcą "jak Masche" ;)

0

Cesc nie przejdzie do Realu.

Oby Kuń też nie.

0

Kogo Leo ma wytatuowanego na plecach?

0

MaPet

Wracając do Cesca to im szybciej się go Wenger pozbędzie tym lepiej dla klubu. Bo nie można budować zespołu na kimś kto za chwilę może odejść.

I dziwię się, że tego nie widzisz.

0

Mapet

"Hm... wasza Barcelona próbowała podkupić Afobe z Arsenalu, gdy ten nie miał jeszcze profesjonalnego kontraktu. Taka sam zagrywka. Boli, prawda?"

Ciebie chyba boli, kolego. Boli Cię Henry, boli Cię Cesc.

Ile Messi miał lat jak przyszedł do Barcy? A ile miał Cesc jak przeszedł do Arsenalu? Nie udawaj więc głupka.

"Gdy Arsenal odpadł z Barcą w LM to szczerze byłem w stanie przyznać, że Barça była lepsza, jednak wy nie potraficie przegrywać z klasą, a zraszacze po meczu z Interem rok temu tego dowodzą."

Jedna, kretyńska decyzja podjęta przez gościa obsługującego zraszacze dyskredytuje całą pracę Guardioli na konferencjach kiedy to ZAWSZE wypowiada się z szacunkiem dla przeciwnika, wypowiedzi zawodników np. Daniego po finale Copa del Rey.

"Jeśli Barça wygrywa przy pomocy sędziego, oj tam, zdarza się. Jeśli Barça przegrywa przez błąd sędziego, to sędziego należy powiesić i to nie koniecznie za szyję. Brak wam klasy, we wszystkim. I w akceptowaniu przepisów, i w przegrywaniu. A prawdziwych zwycięzców poznaje się po tym, w jaki sposób przegrywają. "

Hahahaha, mówi to kibic Arsenalu! A co mówił papcio Wenger po tych wszystkich tegorocznych porażkach? A co mówił Van Persie którego kibice Arsenalu chcą na kapitana (że co proszę?!)? Te idiotyczne pseudo-mądrościowe felietony próbujące udowodnić że Barca to zło wcielone pisane przez dzieciarnię z kanonierzy.com? To wszystko to była umiejętność przegrywania?

Jedyną osobą która potrafi w Arsenalu przegrywać to Jack.

Kibic Arsenal zarzucający Barcelonie brak umiejętności przegrywania to jak kibic Realu zarzucający jej marnowanie pieniędzy na wysokie, bez sensowne transfery.

A właśnie, swoją drogą, Arsenal nie przeprowadza żadnych transferów i jest 4 w lidze.

0

"a też cały czas fab ma kontuzje mówie NIE sprzedawajcie "

Ten fragment mi się najbardziej podoba :p

0

Miętus

"Wierutna bzdura koleś. Van Persie, Wilshere, Ramsey, Clichy(od 2003 roku, najdłużej z obecnego składu), Walcott. Są to piłkarze którzy z całą pewnością będą tu grali bardzo, bardzo długo, lub grają, Clichy może odejść, bo kontrakt mu się kończy, ale swoje już tu zrobił. "

No właśnie,Clichy gra od 2003 ale w tym roku odchodzi. Czyli nie zostanie takim Tottim, Del Pierro czy Puyolem Arsenalu. Tzn. że to zdanie: "Arsenal to taki klub który nie ma i w najbliższych latach raczej mieć nie będzie oddanego piłkarza." nie jest wierutną bzdurą tylko prawdą, którą sam swoją wypowiedzią umocniłeś.

Jackie w tym sezonie najbardziej preżywał te, hm, liczne porażki, serce zostawiał na każdym boisku ale ma dopiero 19 lat więc normalne że jemu akurat cierpliwość się jeszcze nie skończyła.

A to, że wymieniłeś Ramseya jest śmieszne. Dodaj zaraz że on godnie zastąpi Cesca :D

Józek Guardiola

A co, Farba ma iść do The Sun i oświadczyć że papcio Wenger to beznadziejny trener, Londyn brzydkim miastem, a on sam śpi w koszulce Barcelony i marzy o powrocie?

0

"Kiedyś przeczytałem słowa Daniego Alvesa, stwierdzającego, że gdyby Mister poprosił go o wyskoczenie przez okno, zrobiłby to. Myślę, że to zdanie mówi samo za siebie. Guardiola jest trenerem, który doskonale wie, czego potrzebują jego zawodnicy"

Czyli Dani potrzebuje wyskoczenia przez okno? :D

0

A! I jak kupili Neymara tzn. że nie kupią Aguero! :D

0

Wyobrażacie sobie Cristiano i Neymara w jednej drużynie? Bo ja sobie nie wyobrażam.

0

Fiu fiu, ciekawe jak tam nastroje w Madrycie w związku z powyższym :p

0

Jak nie Leo to kto miałby dostać ZP? Rooney? Giggs?

0

Kiedyś Leo powiedział, że karierę chciałby zakończyć w Argentynie :)

0

Dla mnie to był najlepszy piłkarz na Wembley.

0

constantine16

"Oglądając Thiago, jego sposób prowadzenia piłki przypomina mi się R10."

Ale Ty go lubisz! :p

0

Nie mylę się, że Hiszpania oddała ze dwa strzały w œwiatło bramki? Jeden rękš? Mieli tš piłkę i w sumie nic z tego nie wynikało.

0

Aj, co to będzie jak Pep za rok nas opuści...

0

Thiago bardzo ładnie gra. Pokazuje się kolegom, cały czas do przodu, a to jak kilka razy mijał Anglików -mmm... :) Jeffren jest tragiczny, ale w sumie czego można się było po nim spodziewać? Cały sezon miał do tyłu.

0

http://manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=28207&ord=naj

Powiedzcie mi: skšd się tacy ludzie biorš?

"Przygnębiajšcy jest fakt, że Barcelona nie grała wczoraj œwietnie. Inna sprawa, że United rozegrali chyba najgorszy mecz od czasu... poprzedniego finału Ligi Mistrzów"

A może Barca nie pozwoliła MU na więcej? Jeden strzał na bramkę ze spalonego. Niee, bzdura, Katalończycy wygrali bo Diabły miały zły dzień, no jacha. Real miał zły dzień. I Arsenal również.

"Przez 25 lat kariery w Manchesterze United tylko dwa razy zdobył Ligę Mistrzów. Dlaczego? Bo przesadnie wierzy w swoich zawodników."

Hehe, czyli coœ co było wielkim atutem czy wręcz symbolem drużyny teraz jest jej minusem.

"Rzecz jasna w niepamięć zostanie puszczona bezradnoœć Messiego w konfrontacjach z Vidš, szczególnie w pierwszej połowie." oraz "Messi został też najlepszym piłkarzem finału. Smutne, zważywszy że lepiej od niego grał nawet Rooney czy wspomniany Fábio" a potem "Trzeciš bramkę zawaliła większa liczba zawodników. Wiecie, kto próbował odebrać piłkę Messiemu, gdy ten dryblował z niš na prawej stronie boiska? Evra? Poszczałem się ze œmiechu. Nani. Francuz też miał okazję zabrać piłkę genialnemu Argentyńczykowi, tyle że ten minšł go z dziecinnš łatwoœciš."

To jak w końcu było? Messi mijał z dziecinnš łatwoœciš czy był bezradny.

Ten fragmencik to to już mistrzostwo nad mistrzostwem:

"Rooney dostał zawieszenie od FA za nabluzganie w kierunku kamery. Ciekawe, jak zostanie ukarany Messi za kopnięcie bodajże mikrofonu w geœcie celebracji zdobytej bramki. Też zawieszenie? Karę grzywny? Nie, nic. W sumie kopnięcie piłki prosto w kibiców Realu też uszło mu płazem. Chłopak widać lubi kopać, nie tylko futbolówkę do bramki. Zapraszamy zatem do fedrowania węgla."

(Muszę przyznać że szczerze się uœmiałem - fedrowanie węgla;D cóż za elokwencja. I już wiemy co Leoœ będze robił po zakończeniu kariery)

Dzięki Ci redakcjo że nie zdarzyło Ci się wyprodukować czegoœ... takiego.

0

Tak wszyscy teraz jeżdżą po MCity, a Chelsea to niby co?

To jaka kasa przepływa w wielkiej Premiershit to się w głowie nie mieści :/ Tam spadkowicze mają większe budżety niż 10 zespół La Liga.

0

Bardzo mi się Ibi podoba. Ma wspaniałe przyspieszenie, mocny strzał, a najbardziej lubię jak gra bardziej z tyłu, nie na skrzydle.

Zobaczymy jak go Pep będzie ustawiał za rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?