0

To że Lionel gra dla Argentyny jest oczywistością i nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. Po co pisać "mógłby grać dla Hiszpanii" skoro on nie jest Hiszpanem, jest do cholery Argentyńczykiem.

0

No to Grondona powiedział :D Z jednej strony to bardzo dobrze, bo to jak Argentyńczycy potraktowali Messiego to się w głowie nie mieści. Nie śpiewa hymnu? Zostawia serce na boisku - to k*rwa mało? Na szczęście w meczu z Kostaryką fani się opamiętali i doszli do słusznego wniosku że Leo trzeba głaskać i zadbać o niego. Ja i tak się zastanawiam czemu Lionel się po meczu z Kolumbią nie spakował i nie wrócił do Barcelony - tu przynajmniej wszyscy go szanują. Z druegij strony @Armandi ma rację. Po co już wracać do tego tematu... Z Urugwajem grają w Santa Fe, grali też tam z Kolumbią i fani zachowywali się karygodnie. Oby to się zmieniło. Przecież stamtąd Lionel pochodzi...

0

"Dzięki Bogu z Kostaryką było już inaczej... " Haha ;) Co do tej wypowiedzi na temat Sancheza to mógłby dodać "Wolałbym Kunia" czy coś takiego.

Aguero-Messi to wspaniały duet na który selekcjonerzy Argentiny powinni zacząć w ciemno stawiać.

0

zaloguj

Nie, nie powiedział niczego takiego, ponieważ on wie co to jest szacunek i kultura osobista. Chce być w porządku wobec wszystkich, dlatego powstało takie bagno, tj. telenowela. Ja go akurat rozumiem.

0

Żegnaj, Kunie.

0

Fajnie by było. Nie wiecie może czy bilety na ten mecz będzie można kupić przez internet?

0

Dzieciaki, dzieciaki... Wiadomo, we współczesnej piłce za perspektywicznego piłkarza z jednym dobrym sezonem daje się 30mln, a za gwiazdę będącą od daawna pod formą 50mln, dlatego pieniądze oferowane przez Barcę za Cesca faktycznie wydają się śmieszne. Rosell będzie musiał się "złamać" i zapłacić te 40mln+ jeżeli marzy mu się ściągnięcie Czesia z Arsenalu. To wcale nie oznacza że Hiszpan jest tyle wart, tak samo Caroll nie jest wart 30 kawałków, Torres 50, a Coentrao też 30.

0

Któż by Kuna nie wolał...

0

Szkoda, że nie Kuń.

0

Strasznie dużo pieniędzy Barca na niego wyda. Nie podoba mi się to ani trochę.

0

Mejor jugador del partido: Lionel Messi.

Trzymajcie: http://www.ca2011.com/premios_bestplayer.php

0

Cóż, obrazek uśmiechniętego Messiego chyba mówi wszystko :) Dobranoc wszystkim.

0

Dajcie spokój z tym Higuainem. Zmarnował x setek, ale to nie jest tak że on nic nie wnosi do gry ofensywnej drużyny jak np. Lavezzi.

0

STRZELILI! Fuck, nie wierzę w to, ale oni strzelili! Tyle pięknych akcji mieli (Messiego) i nikt nie potrafił kopnąć tej piłki, aż w końcu udało się - Aguero, grający przez okrągłe 45min totalny piach, z dobitki umieścił piłkę w siatce. Gago, Igła (który zmarnował prostopadłe kolejno od Leo, Gago i Di Marii) i Messi prowadzą jakoś tą grę. Leo gra wyśmienicie, jak zaczarowany. Szkoda tylko że kolejno Higuian, Aguero i Di Maria namiętnie marnują jego patelnie. Zauważyliście na jakiej pozycji gra Angel? Prawe należy do Zabalety (gra coś a la Maxwell) i Leo, lewa flanka do Aguero, a Chudzielec jakoś sobie miejsca na boisku nie może znaleźć - takie odnoszę wrażenie.

Oby coś jeszcze ustrzelili... i przede wszystkim nie stracili bramki.

A! I nie jestem pewien ile razy nazwałem Iwańskiego "kretynem".

0

STRZELILI! Fuck, nie wierzę w to, ale oni strzelili! Tyle pięknych akcji mieli (Messiego) i nikt nie potrafił kopnąć tej piłki, aż w końcu udało się - Aguero, grający przez okrągłe 45min totalny piach, z dobitki umieścił piłkę w siatce. Gago, Igła (który zmarnował prostopadłe kolejno od Leo, Gago i Di Marii) i Messi prowadzą jakoś tą grę. Leo gra wyśmienicie, jak zaczarowany. Szkoda tylko że kolejno Higuian, Aguero i Di Maria namiętnie marnują jego patelnie. Zauważyliście na jakiej pozycji gra Angel? Prawe należy do Zabalety (gra coś a la Maxwell) i Leo, lewa flanka do Aguero, a Chudzielec jakoś sobie miejsca na boisku nie może znaleźć - takie odnoszę wrażenie.

Oby coś jeszcze ustrzelili... i przede wszystkim nie stracili bramki.

A! I nie jestem pewien ile razy nazwałem Iwańskiego "kretynem".

0

reventon

Ja też oglądam Copa. Oglądam i przecieram oczy ze zdumienia.

Myślisz że Batista wystawi dziś Banegę i Lavezziego?

0

Cesc zostaje bo Arsene kupił Gervinho? GERVINHO? Seriously?

Kupiłby lepiej lewego obrońcę. I jakiegoś doświadczonego stopera.

0

Ech, Messi też płakał po ćwierćfinale z Niemcami.

0

Niektóre dzieciaki na forum być moze nie znają tej przypowieści :D

0

Sanchez nie zawodzi? Proszę Was... Bo strzelił bramkę?

0

Nie ma wyjścia. Musi zagrać najlepiej jak potrafi.

0

adachy

Paragwaj nie grał na maksa defensywnie.

0

Xavi to mądry facet.

0

Sorry, myślałem że koledzy odnoszą się do postu @vamosfarca

0

@vamosfarca napisał że Cristiano nie sprawdza się w ważnych meczach, a nie że się sprawdza. Nie wymyślajcie już.

Kolego drogi, świat "nas" nie nawidzi za symulki? To się nazywa hipokryzja. Nie zamierzam tu bronić Daniego czy Busquetsa, ale oni przynajmniej nie nurkują, co jest chyba ulubionym sportem Twoich grajków z Madrytu. Ile Di Maria i Cristiano załatwili Wam karnych w tym sezonie?

0

To kto, wg Ciebie, jest najlepszym piłkarzem i najlepszym PO?

0

Hm, to jak, Brazylia też nie wyjdzie z grupy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?