jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Pozdrawiam Arsenal"? A co to ma niby być?
0
Żałosny ten wywiad. Strata czasu.
0
challenger,
czy to jest Twój tekst?
0
To dziwne - tak czytać o Villi. W ubiegłym sezonie grał po prostu zawsze, a od tego sezonu powolna emeryturka?
0
Nie wiem jak Wy, ale ja już się nie mogę doczekać tego dwumeczu :)
0
Ma rację. W całości się z nim zgadzam.
Villareal uwielbiam i jest moim ulubionym klubem z La La Liga, więc ta wczorajsza manita nie cieszyła mnie nawet przez chwilę. Co innego wygrywać tyle do zera z Saragossą, co innego z czwartą siłą ligii.
A Arsenal? Co to się dzieje w tych pierwszych kolejkach...
0
Co by się dzialo gdyby nie Masche...
0
opium
Dobry jesteś ;) Messi czekający na piłeczkę. Jak się wraca na swoją połowę to też oznacza że czeka na piłeczkę? Jakby Leo chciał tak czekać to by się nie doczekał bo, jakbyś nie zauważył, całą ofensywę od początku sezonu ciągnie właśnie on i jak na razie wszystko od niego zależy.
Ale masz rację, Messi sprzed kilku lat to był inny Messi. Ja uwielbiam go oglądać z początku kariery - te jego bezkompleksowe, luzackie, czasem bezmyślne szaleństwa na skrzydle...
0
Wszyscy na zdjęciu w garniakach, a Pep... w fioletowym sweterku ;)
0
Hehe, pamiętam jak po mundialu wszyscy mówili że o, Batista wreszcie ustawi drużynę do pionu. Co zrobił? Zrobił z niej jeszcze większą czarną d*pę. Teraz to samo mówi się o Sabelli... Oby, oby ten człowiek potrafił stworzyć cholerną drużynę, wywalić te wszystkie Banegi i innych Burdisso bo to aż wstyd że tacy ludzie grają w kadrze Argentyny.
Co do kapitana-Messiego (to już prawdziwy KAPITAN Tsubassa, hehe) to uważam to za całkiem niezły pomysł bo: Leo poczuje się doceniony czego ewidentnie mu ostatnio brakuje jeśli chodzi o jego rodaków; nasza "10" chce najbardziej ze wszystkich Argentyńczyków - być może Sabella to dostrzegł i dlatego podarował mu opaskę; wydaje mi się że Leo nie może nie mieć twardej pozycji i ogromnego autorytetu w szatni argentyńskiej (cóż, z racji tego kim jest), a że jest gościem inteligentnym, to będzie mógł to fajnie wykorzystać. I naprawdę się martwicie że mu sodówka do głowy uderzy? Skoro mu nie uderzyła do tej pory, to raczej już mu nie uderzy...
Messiego trzeba głaskać, a tym gestem Sabella własnie go pogłaskał.
0
aro1
Jaja sobie robisz:p Gdyby nie Messi to Barca nie miałaby teraz tego pucharu w gablotce. 5 bramek - trzy jego plus dwie asysty. I nie gadaj mi że był niewidoczny bo spokojnie mógł w środę strzelić ze 4 bramki, a strzelił dwie.
Abidal najbardziej oklaskiwany? Niee... Najbardziej oklaskiwany był Dani, który zabierał Cristiano piłeczki spod nóg jak dziecku :)
0
Bingoo
Chyba nikt z nas nie potrafi w to uwierzyć :)
Visca Fabregas!
0
"Po gorącym przyjęciu na Camp Nou w towarzystwie kilku, a może nawet i kilkunastu tysięcy kibiców Barcelony"
Kilkunastu? Kochani, przyszło ze 30 tys osób!
Witam cię Fabregas bardzo gorąco, mimo że nadal nie mogę uwierzyć, że będziesz grał dla nas!
0
Na CN od pierwszej minuty to koniecznie musi zagrać Pedro.
0
Ja też jakoś nie mogę w to jeszcze uwierzyć. Fabs i Barca? Od zawsze. Ale Fabs i gra dla Barcy? Jej, naprawdę się udało sfinalizować ten transfer?!
0
gooner92
Barca ukradła Villę i Sancheza? P*erdolisz jak potłuczony. To w takim razie Arsenal osłabił Lille kupując Gervinho, PSG osłabiło Palermo kupując Pastore, a MC osłabił Atletico de Madrid kupując Aguero. TO MA SENS, no jasne.
Fabregas CHCIAŁ przejść do Barcy. Dołożył z własnej kieszeni by tu być. Z własnej kieszeni, łapiesz? To oznacza że cholernie mu zależało, że miał już Londynu dosyć i chciał wrócić do domu. On już nie chciał grać dla Kanonierów. Nie masz honoru by to przyjąć do wiadomości czy tylko tak się zgrywasz? To nie było tak że Barca wykupiła Fabsa za jakąś tam sumę zapisaną w kontrakcie. Gdyby nie inicjatywa piłkarza ten nadal byłby w Londynie i nigdy w życiu nie przeszedłby do Barcy... Z Sanchezem w sumie było podobnie.
0
Obawiam się że znowu wszystko będzie na barkach Messiego :/ Jak nie on to nikt. Villa bez formy - co pokazał w meczu z Italią, Pedro i Sanchez - jedna wielka niewiadoma. Ibi? Przecież przed chwilą był kontuzjowany.
0
Dzieciaki, dajcie spokój. To był tylko mecz towarzyski. Drugą połowę genialnie się oglądało, brechtałem się przez całe 45 minut ;D Drugi gol Chivas był przepiękny.
0
Jestem pewien że jeżeli będzie grał regularnie i nabierze pewności siebie, to stanie się klasowym piłkarzem i wróci.
W Sportingu będzie grał, w Barcelonie by grzał ławę, a że mam do niego słabość to cieszy mnie ten transfer...
0
reventon
Si, oglądaliśmy :D
0
Oj Delofeu dziś gorzej niż kiepsko. Nie łapię czemu nie zszedł na prawe skrzydło, skoro na lewym mu nie szło ani trochę.
Po postawie Xaviego i Iniesty w tym meczu doszedłem do wniosku, że sporo jeszcze czasu upłynie zanim Thiago zacznie grać na zbliżonym do nich poziomie :) Kupować Czesia, kupować.
Buena noche, chłopaki!
0
To już zaczyna się robić nawet zabawne :p
0
Piękne bramki nam strzelają, co nie? :)
0
Mi również Carmona bardzo się podoba. Dos Santos również by się podobał, gdyby nie grał tak fatalnie w defesywie.
0
Ale się Keite wk*rwił jak mi Villa zabrał piłkę. Oj David, trochę zbyt samolubnie dziś.
0
Z Kopenhagi odeszedł trener, więc to na pewno nie jest juz ten sam zespół co przyjechał na CN.
0
Tak a propo to Wisła bliska fazy grupowej co jest super zajebistą sprawą. Może Barca przyjedzie na Wawel :p
0
Jak Wy tacy niewyspani to jak zamierzacie wytrzymać te 90 minut?
0
Łoł, ile tu nas. Myślałem że nikt nie będzie czekał ;)
0
Bingoo
Ale to już było... tam daaam...