jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Darujcie sobie już z tą "Barcą B". Valdes, Abidal, Fontas, Keita, Iniesta, Thiago, Pedrito, Villa i Ibi to jest pierwszy zespół, tak dla przypomnienia.
Pod koniec faktycznie zrobiło się młodzieżowo. Ale to dopiero pod koniec.
Zawsze trzeba tłumaczyć porażkę? Bo coś tam, bo brak Messiego, bo brak Xaviego. Przegraliśmy i tyle.
0
Może Messi da sobie spokój z reprezentacją Argentyny i w trybie natychmiastowym zostanie włączony do repry Hiszpanii. I go @Rogalinho zobaczysz za rok na Narodowym.
0
coco100
Przeraziłeś mnie :p MŚ bez Francji bądź Hiszpanii? Nie może być.
0
No ja też liczyłem na Hiszpanię...
0
Wszyscy zastanawiają się czy Messiego już można stawiać na równi z Maradoną, Pele, Ronaldo, Di Stefano, Cruyffem. Kibice Realu zastanawiają się czy Cristiano Ronaldo jest lepszy od Lionela.Nikt nigdy nie powiedział że Cristiano jest jednym z najlepszych w historii.
I gdzie tu logika?
0
Oj nie wiem, tu chyba bardzo istotny jest aspekt Messiego. No ale zobaczymy. Życzę Gabiemu jak najlepiej.
0
macieks10
NIEEEEEEEE!
0
Ej, przystopujcie łaskawie z tym Fabregasem, co?
Thiago grał zajebiście w środku, ale nie przypominam sobie ani jednej (niewykorzystanej) asysty od niego, a z tego co mi wiadomo w Arsenalu wszelkie patelnie to od Fabregasa właśnie idą. Mam wrażenie że Cesc gra bardziej bezkompleksowo, jak Leo, a Alcantara znacznie ostrożniej. Dla mnie za często oddaje piłkę, no ale to moje spostrzeżenia i błagam nowo powstały funclubie Thiago nie zjedz mnie.
0
Byleby Ribery na Euro był zdrowy :/
0
Villa niech się weźmie w garść bo przy Ibim i Thiago wypada marnie.
0
Jakoś tak za oczywistość wziąłem że Ci co grali w lipcu w Copa mają jeszcze wakacje.
0
A co Pato robi w Audi Cup? Przecież on grał na Copa.
0
baranek18
http://www.confashion-sport.pl/kontakt.php
Jeszcze jest bar w centrum koło Mariotta ale nie wiem czy puszczają tam dzisiejszy mecz. I na Jana Pawła II gdzieś blisko Złotych.
0
Co ma określić jego cenę? Hm... No nie wiem. Może poziom gry który prezentuje?
0
Van Gaal może objąć stanowisko trenera Argentyny :D Ze tak powiem... WOW
0
"Kiedy jedziesz na Barnabéu, kiedy tak świetny klub z tak świetnym trenerem, który zdobył wiele tytułów zmienia murawę na niekorzystną dla ciebie, to jest to największy komplement, jaki od nich otrzymaliśmy." "Decyzja w jego sprawie została podjęta ze względu na niego samego," "Messi nigdy nie gra źle."
Tito zdecydowanie częściej powinien udzielać wywiadów.
0
"Tym bardziej, że cena Fabsa... 40 mln za średniego w sumie grajka? Bo ma nazwisko i jest kapitanem... nie oszukujmy się i nie mydlmy sobie nawzajem oczu."
Chłopie... Fabregas jest wart nawet więcej niż te 40 kawałków.
0
Kun podobno na testach medycznych u szejków. Szlag by to wziął :/
0
FUERA
0
Batista wyleciał...
Viva la fiesta, viva iniesta!
0
es un boludo
0
Wymienił Masche tylko zamiast [masze] wymówił [macie] :D
0
Eee? Messi miałby mieć problem w relacjach z kimkolwiek? Brzmi wręcz niewiarygodnie.
0
Ibi jest zajebisty jak nie trzyma się tak kurczliwie jednego skrzydła. Dla mnie był dziś najlepszy.
Pep zabawnie wyglądał z notesikiem. Spisywał kolejność zawodników do wykonywania karnych? ;)
0
Czemu Villa nigdy nie dostaje szans by strzelić coś z wolnego? No se por que
Ibi dziś świetnie
0
Batista nie jest już trenerem Argentyny! Panowie, Leo, Masche - świętujemy!
0
"zgodził się na niższy kontrakt"
No proszę
0
Drugie nazwisko Davida Villi to Sanchez - może dlatego Alexis ma na koszulce Alexis.
0
Puyol? Ciekawe
0
Geble
Masz rację, przesadziłem. Pisząc że zawiódł miałem na myśli mecze z Barcą bo to one w sumie decydują o tytule.