0

klocek

Ja po prostu mówię - Cristiano może i zawiódł w La Liga i Champions, no ale nie w CdR bo tu zrobił co do niego należało. Trochę więcej obiektywności.Nagrodę powinien zgarnąć Messi i każde inne rozstrzygnięcie (z szacunkiem dla obu pozostałych Panów) będzie śmieszne. Ale nie ujmujmy Cristiano tego co osiągnął bo to tylko kiepsko świadczy o nas.

0

Ibrahim jaki moreno.

0

Tak, prawda że Cristiano grał piach w finale CdR. Ale w tej najważniejszej akcji nie zawiódł...

0

Gdzie był Cristiano w najważniejszym decydującym momencie sezonu? To właśnie za te "chwile" dostaje się nagrody, a nie za bramki strzelane z pewnym opóźnieniem, bo wszystko już wtedy było rozstrzygnięte...

Messi strzelał bramki w KAŻDYM etapie LM. Plus do tego dochodzą te trudne, decydujące o lidze spotkania z Valencią, Athletic, Gijon, Saragossą, Almerią w których Leo albo strzelał, albo asystował.

0

Obecność Piqusia faktycznie jest zabawna. Ale to samo w sumie można powiedzieć o Zlatanie czy Rooneyu.

Messi, Cristiano, Xavi

0

O, a ja byłem pewny że tylko Europejczycy mogą być nominowani. Ale skoro tak to Leo - innej opcji nie ma.

0

Drodzy kibice Barcelony,

Di Maria jest świetnym piłkarzem i byłby jeszcze lepszym gdyby grał mniej indywidualnie. Mamut również jest genialny, ma świetny przegląd pola, technikę i nie wyskakujcie tu z tekstem "bo w meczu z Barcą wysiadał w 60 minucie" ponieważ każdy odrobinę znający tego piłkarza - a Wy, jak mniemam trochę go znacie - wie że jest to gracz ofensywny do ataku pozycyjnego, a nie do biegania za Xavim i Iniestą w środku pola. Zbastujcie trochę, bo gadacie bzdury. Real ma dużo świetnych piłkarzy: Marcelo, Higuain, Xabi Alonso... Spróbujcie docenić klasę rywala.

Pozdrawiam.

Kibic Barcy

0

Drugim najlepszym zespołem jest MU? Naprawdę w to wierzycie?

Najlepsza jest Barca i Real. I taki będzie finał LM o ile nie spotkają się wcześniej jak w ubiegłym sezonie. Ewentualnie Chelsea może coś namieszać, bo na Milan to chyba jednak za wcześnie. Zobaczymy.

0

Wenger miałby wydać 28 kawałków? Haha ;)

0

Żadnego Argentyńczyka? :)

0

Znowu się zaczyna :/

0

No ja wiem, wiem. Pamiętam tą genialną konferencję Pepa.

0

El puto amo to bardziej do Leo pasuje niż do Mou.

0

pavello

Powiem Ci że nic nie straciłeś. Ja widziałem tylko pierwszą połowę i... nie warto było.

0

El puto amo, haha :)

0

żbik

Normalni, poważni, szanujący rywala sympatycy Barcy nie wchodzą na stronę rm.pl :p Jak chcesz fajnie pogadać to zapraszam tutaj, gdzie jest mnóstwo kibiców Barcy, a nie kiboli. Pozdro.

0

Kurde, jutro nie dam rady kupić, a pewnie szybko się rozejdą :/

0

Armandi, skąd ten pomysł?

0

Bingoo

Jak już pisałem, Urugwaj mecze z "najsilniejszymi" też remisował...

0

Matko jedyna, czemu Wołek tak spuszcza się nad Urugwajem? Ich dwie bramki padły po głupawych błędach obrońców na 20 metrze. Wychwalają tego Cavaniego zapominając jakie drewno z niego i jak kiepsko grał na początku turnieju. O co tu chodzi?

Messi mijał po trzech rywali w środku pola, wykładał patelnię Lavezziemu który następnie wykopywał piłkę w publiczność i było "jaki ten Messi bez formy, jaki nieskuteczny, BEZSILNOŚĆ to bezsilność", a jak Suarez minie jednego Paragwajczyka zwodem mając duużo miejsca to jest "genialny jest ten Suarez, genialny". WTF?

Z lepszymi drużynami czyli Chile zremisowali i z Argentyną - mając kupę szczęścia - a słabszych dobijają.

0

Titti był jeden jedyny.

0

14 to dobry numer.

0

Jaki ten Pan zabawny ;)

Co do Pastore to jak najbardziej niech idzie do Chelsea by być jak najlepiej przygotowanym na mundial.

0

Pep by go ustawił? Cóż, Zlatana nie potrafił więc skąd ta pewność że ustawiłby do pionu Cristiano?

Co do wolnych to je zawsze będzie wykonywał Messi, bezwzględu na skuteczność. Villa wczoraj pokazał że ma parę w nogach i spokojnie mógłby on podchodzić do wolnych, a jednak w ubiegłym roku nie podchodził w ogóle.

0

Czekam na wrażenia Alexisa po pierwszym treningu z Messim :p

0

No już dobra, dobra... Kogo w sumie obchodzi co ten Pan ma do powiedzenia.

0

Thiago oglądało się z najwyższą przyjemnością :)

0

Z MU gramy 31 lipca, a z tego co mi wiadomo to wtedy Leo rozgrywa swój mecz, tj. przyjaciele Leo Messiego kontra reszta świata. Do pracy wraca 3 sierpnia.

0

Ja myślę jednak że Messi będzie lepiej grał gdy sobie trochę odpocznie :p

0

Ale się Jeffren męczy na skrzydle :/ Jak Ibi w pierwszej połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?