0

Xavi patrzy na interesy Barcy, Wenger na interesy Arsenalu. Proste. Nie ma co się oburzać.

0

To w sumie zabawne że najlepszy piłkarz la liga i champions league nie zostanie wybrany do najlepszej 11 ;)

0

Gabi podpisał nowy kontrakt? Kiedy?

0

Gabi podpisał nowy kontrakt? Kiedy?

0

Uwielbiam czytać wypowiedzi Pepa. On jest najlepszą rzeczą jaka spotkała Barcelonę.

"najbliżej mu do typu mojego ulubionego zawodnika"

?

0

Wystawienie Keity na mecz z Realem to samobójstwo. Messiego na pewno Pep nie wystawi na środek, ponieważ w tym momencie Barca straci jakieś 50% w ataku. Z tego co pamiętam Ibiego Mister wystawiał pod koniec sezonu na skrzydło, więc chyba mało prawdopodobne by teraz go przesuwał na środek. Co do Thiago to już tyle raz na jego temat gadaliśmy... Dla mnie na razie jest gówniarzem, który powinien się ogrywać z zespołami La Liga i nie ma co go porównywać do Fabregasa który gra regularnie w LM od kilku dobrych lat.

Pamiętasz panikę przed półfinałem kiedy okazało się że Iniesta nie zagra? Wtedy też do dyspozycji był i Ibi, i Thiago... Pep postawił na Keitę. Nie będzie musiał tego robić mając do dyspozycji Fabsa. Zresztą, ostatnio mówiło się że na madrycki autobus Pep wystawi tą trójkę. Łapiesz jaka to będzie siła ofensywna? Ja jestem podekscytowany taką opcją.

0

Nie mówię, że bez Fabregasa Barcelona będzie przegrywać. Po prostu: w drużynie nie ma żadnej alternatywy na środek pola. W momencie kontuzji Xaviego/Iniesty bądź bezproduktywności Xaviego/Iniesty jesteśmy w czarnej d*pie.

Fabregas wprowadzi Pepowi większe pole manewru. Plus ma jeszcze zajebisty strzał z dystansu.

0

"Nic się nie stanie"?! To ja uparcie powtarzam: poczekajmy na wiosnę i kolejne 4xGD. Ciekawe czy wtedy wszyscy nadal będą uważać że Fabregas jest niepotrzebny.

0

Jak to nikt łapy nie dokładał? A uefarato? :p

0



Często wracam do tego filmiku :)

0

Oj i tak wiadomo było że Leo w Supercopa zagra. Mecz z Realem bez niego? Ta, jasne.

Jeżeli ktoś jest kibicem Argentyny to wcale nie jest to dobra wiadomość...

0

barcafan89

Proszę Cię... Argentyna była dosłownie o milimetry od strzelenia bramki 2-1. Mimo kicksów Burdisso i Millito, mimo głupich start Gago w środku pola to i tak Argentyna była lepsza. Tak naprawdę jedyne okazje do strzelenia bramki dla Urugwaju stwarzał sędzia - odgwizdując jak szalony co dwie minuty faule na Urusach. Środek był beznadziejny, nie było asekuracji, gdy Messi stracił piłkę to od razu leciała kontra. Napastnicy Celestes mieli ogrom miejsca, a nie potrafili tego wykorzystać.

W pierwszej połowie pressing Argentyny bardzo mi się podobał, ale w drugiej jakby się już zasapali.

Mam nadzieję że w półfinale Urugwaj będzie pocił się w pozycyjnym z tym drewniakiem Cavanim z przodu, a Peru pokaże im jak się strzela piękne bramki z kontry.

Co do Brazylii to przez całe 2 godziny atak wyglądał fatalnie w polu karnym zachowywali się jakby pierwszy raz w życiu zobaczyli piłkę na oczy. Za cholerę nie rozumiem czemu Menenzes zaczął wpuszczać jakieś typy na boisko zamiast Daniego, który na swoim prawym skrzydle mógłby ładnie na głowę Pato dośrodkować.

Neymar jest aktualnie najbardziej przereklamowanym zawodnikiem świata. Nadawał się do zmiany już w pierwszej połowie. Nie widziałem ani cenia współpracy pomiędzy nim, a Ganso - podobno tak świetnie sie ze sobą rozumieją. To jak w końcu jest?

0

skubus

Popatrz na statystyki Xaviego i Iniesty jeśli chodzi o ilość asyst do Messiego i wtedy próbuj wciskać kit że Lionel bez nich nie istnieje. W takim razie nie istnieje bez Pedro, Alvesa, Villi, Keity...

Jak napastnik ma istnieć bez pomocników?

Jak pomocnik ma istnieć bez obrońców?

0

Ale jaja! :D Najlepsze karne jakie w życiu widziałem. Brzylijczycy rządzą!

0

To jakaś głupkowata zagrywka zarządu by podbić cenę i by Madryccy wydali na niego więcej?

0

Kostek

100% racji! Mi się gra Igły bardzo podobała, tj. w granicach rozsądku bo, rzecz jasna, kilka okazji zmarnował (kto wie, być może gdyby grał od meczu z Bolivią by je wykorzystał) ale wykonał ogrom pracy w defesywie - walczył, biegał, odbierał piłkę. Wczoraj bardzo się ucieszyłem że to właśnie on strzelił bramkę na 1:1, ponieważ ludzie go bardzo krytykowali po meczu z Kostaryką czego za cholerę nie mogłem zrozumieć. Dla mnie rozegrał dwa świetne mecze i to jeden z ogromnych błędów Batisty, że nie postawił na niego od pierwszego meczu.

0

fracek

Na serio uważasz że Suarez rozegrał dobre zawody? Przecież on przy każdym dotknięciu przez obrońcę Argentyny leżał na ziemi! W Liverpoolu go uwielbiam, ale wczoraj przeszedł samego siebie i nie wiem, czy będę w stanie szanować go od sierpnia w koszulce The Reds.

Miło, że tylu kibiców Realu tutaj się dziś pojawiło, którzy dobrze gadają i szanują piłkarzy Barcy. Pozdro!

0

Tak, tak, Messi to przereklamowany słabeusz, ja nie wiem co on w ogóle robi w Barcelonie.

Poczekajmy kolego do sierpnia gdy Lionel po raz kolejny strzeli bramkę swojemu ulubionemu bramkarzowi decydując tym samym o kolejnym tytule. Ciekawe, jak bardzo słaby musi być Real skoro ten słabeusz Lionel strzela mu na okrągło tyle bramek.

0

Zwalanie winy na Teveza to kretynizm. On jest całkowicie pod formą, nie powinien w ogóle się na boisku pojawiać. Ktoś tego karnego musiał sknocić - padło na niego. Ja przynajmniej w ten sposób to odbieram. Gdyby to Messi zawalił 11? Albo Mascherano? Też byście tak po nich jechali?

Jedynym winowajcą tej kompromitacji jest Sergio Batista.

0

Czy ktoś tutaj jest członkiem? To takie bycie dla bycia, czy faktycznie organizują jakieś fajne imprezy?

0

Fan2010

Kto tutaj jedzie po Higuainie? Moim zdaniem zagrał bardzo dobry mecz, dochodził do sytuacji strzeleckich, harował w defensywie. Tylko Messi i Gonzalo walczyli, więc nie bardzo rozumiem jak mogłeś dostrzec dobrą grę Igły, a dobrej gry Leo nie? Tworzyli duet w tym meczu.

Piszesz że cules jadą tutaj po zawodniku Realu, a sam jedziesz po zawodniku Barcy. I gdzie tu logika?

0

Argentyna pierwszą połowę miała dobrą, a drugą rozpoczęła fatalnie. Jak można po wejściu na boisko tak oddać inicjatywę przeciwnej drużynie grającej w osłabieniu? To idzie z szatni. Batista out.

0

Ceikawe co teraz będzie się działo z reprezentacją Argentiny. Batista zacznie odmładzać skład? Czasu wiele nie ma, bo przecież 7 października rozpoczyna eliminacje do MŚ (meczem z Chile) i już musi to wszystko jakoś wyglądać.

0

Gonzalo grał bardzo dobrze, harował w defensywie, tyle że jego nieskuteczność się teraz zemściła. W meczu z Kostaryką marnował na potęgę i podobnie było niestety dziś w nocy. Mnie zawiódł Aguero, który był kompletnie niewidoczny.

Tyle mieli momentów by zdobyć zlotą bramkę, tyle sytuacji... Urugwaj na farcie i tyle. Czekali tylko na gwizdek sędziego i moment, kiedy Forlan będzie mógł dośrodkować. W pewnej chwili zaczęło się to ocierać o śmieszność.

Z jednej strony to dobrze że tak się ta cała Copa skończyła, ponieważ gdyby Argentyna z taką grą doszła do finału, a nawet go wygrała, to jeszcze cholera wie, a nikt nie zauważyłby fatalnego poziomu gry Albicelestes. Dzięki tej porażce już wiadomo że czas na gruntowne zmiany. Z drugiej strony bardzo szkoda mi Messiego który ponownie całą winę weźmie na siebie. Widać było jak mu zależało.

0

Wie ktoś czemu sędzia odgwizdywał każde "dotknięcie" Suareza na połowie Argentyny? Ciężko mi szanować gościa po tych wczorajszych teatrzykach.

Ech, żeby Urugwaj jeszcze coś grał... Jedyne co ta drużyna potrafiła zrobić z przodu to dośrodkować na główkę. W 1/2 zdecydowanie będę za Peru.

0

Nie pamiętam kiedy ostatni raz było mi po meczu tak przykro jak jest teraz, ćwierćfinał z Niemcami był bolesny, ale tam nie było do końca nadziei jak dziś, więc nawet nie mam siły wyżywać się w tym momencie na Tevezie, Gago, Burdisso czy innych patałachach z tej drużyny. Jutro Batista out i jak Grondona go nie wy*pierdoli to jego samego też trzeba wywalić.

Leo, wracaj do domu. Zniszczą mu psychikę tą zabawą w la seleccion del futbol argentino, k*rwa mać.

0

Kolumbia nie istniała w ataku pozycyjnym - naprawdę taka lepsza była? Bez przesady.

0

Ale Peru zajebiste było! Jeżeli, nie daj Boże, Argentina odpadnie to im będę dalej kibicować.

0

Porwany-nieporwany w sumie mało istotne. Podpisując nowy kontrakt Cesc zachował się jak kretyn.

0

Wtf, Arsene?

Xavi nie powinien się odzywać z tym temacie i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?