0

Eee... Gdzie jest Ibi?

0

Za niebiescy są na mój gust.

0

Thiago gra z czwórką!!!!!! To tak na stałe? Przecież czwórka miała być zarezerwowana dla Fabregasa :D

0

0

Cóż, przynajmniej Batista po Copa już wie że ustawienie 4-3-3 nie działa (chyba nie zacznie ustawiać drużyny w ten sposób, no nie? Chociaż... W końcu jest idotą, więc kto wie.)

0

Trzymaj się Leo. Jestem pewien że AFA się opamięta i zatrudni kogoś, kto będzie potrafił wykorzystać Twoje najlepsze atuty.

0

tazard

Si, nie istnieje. Ale to tylko dzięki szanownemu panu Batiście.

Wpienia mnie tylko jak wszyscy jeden za drugim "Messi, Messi, Messi" jakby nie wiedzieli kto to Hiquain, Aguero, Di Maria, Pastore. Oni również są wspaniałymi zawodnikami, oni również zasługują na trenera z prawdziwego zdarzenia, oni również mają dość tej "zabawy" w la seleccion del futbol argentino.

0

"kurde a gdzie messi?"

:D

kurde, tylko leo Ci brakuje?

0

Reprezentacja Argentyny to nie jest Messi i 10 innych patałachów. Mam wrażenie że po Copa wszyscy tak uważają. A to nie jest prawda...

0

Te wszystkie rekordy pięknie wyglądają, ale pod koniec powinno się znaleźć zdanie "Zdecydowanie za wcześnie". Nie każdy jest Messim.

0

Jak najbardziej byłem za tym transferem (dla Bojanowego dobra), ale mimo wszystko będzie mi brakowało tego dzieciaka ;)

Jak pokaże klasę w Romie to wróci. Na pewno. Nie po to Pep się tak o niego bił by go teraz skreślać.

Wracaj do domu za dwa lata, Kirkic ;)

0

Ten człowiek to geniusz.

0

Powodzenia, Bojan

0

WiernyculesFCB

"ale rosell chce byc galaktyczny "

Naprawdę widzisz to w ten sposób? Za cholerę nie mogę zrozumieć, więc napiszę tylko: daj Sanchezowi szansę.

Bojan jeżeli pokaże klasę w Romie to wróci, jestem tego w 100% pewny. Za długo go trzymali by teraz tak łatwo z niego zrezygnować. Jest młody, potrzebuje minut. Pep nie jest w stanie mu tego zagwarantować. Ten transfer wyjdzie mu tylko na plus.

0

WiernyculesFCB

Przesadzasz trochę. Rosell zakontraktował Thiago? Tak. Zakontraktował Fontasa? Tak. Przedłużył kontrakt z Pedro? Też.

Jeffren, Bojan - oni odejdą do dobrych klubów z możliwością powrotu.

Budowanie drużyny na samych wychowankach może odbić się czkawką. Wg mnie, jak na razie Rosell postępuje mądrze. Zauważ że kupił dwóch skrzydłowych - Ibiego za psie pieniądze z ogromną perspektywą oraz Alexisa za poważniejsze miliony.

Na razie Sanchez kompletnie mnie nie przekonuje - wiem o nim tyle ile widziałem na Copa. Jednakże jest to techniczny, zwrotny zawodnik i o ile będzie mu się chciało zapierniczać w defensywie i nie zapragnie bycia gwiazdką w zespole to nie rozumiem dlaczego miałby ten transfer okazać się klapą. Ma tylko 22 lata.

Swoją drogą ciężki to był sezon dla kibica Barcy (ktoś się zaśmieje patrząc na wyniki czysto sportowe) - zasrane Qatarshit, cała napinka ze strony Realu, ciężkie kontuzje wśród zawodników... Mimo to udało się, drużyna pokazała charakter. Nie patrz w takich czarnych barwach. Pozdro.

0

Biorąc pod uwagę to, jak obecnie wygląda rynek, to chyba niezłą cenę Rosell wytargował.

0

Alexis fichado :)

0

Barcelona92

Masz rację. Za bardzo skupiłem się na tym co mówili o Sanchezie i Fabregasie.

0

Nie wiadomo już kiedy będą dostępne bilety na Gampera?

Na Superpuchar z Realem sprzedaż startuje w poniedziałek.

0

Sanchez, Sanchez... Mam nadzieję że Pep nie zawiedzie przy rotacjach :/ Na wiosnę nie dawał szans Jeffrenowi co było dla mnie ogromnym błędem i odbiło się gdy kontuzję złapał Bojan. Oby Pep dał radę: Villa, Pedro, Ibi, Sanchez, Jeffren. Messiego nie wymieniam, bo wiadomo jak to z nim jest. Ciekawe czy na te zabukowane drużyny Mister będzie ustawiał Leo na skrzydle z Villą na środku. W Copa współpraca pomiędzy Higuainem a Lionelem wyglądała całkiem nieźle. Messi miał wrzutki pierwsza klasa.

0

Hej, Oezil zaczął grać z 10? Nowy lewy obrońca rozgrywającym?

0

Sanchez bije Pedro na głowę? Haha ;) Dla mnie Pedrito to najważniejszy zawodnik w ataku. Życzę mu z całego serca by zakończył karierę w Barcelonie.

0

SEBA

To jakim cudem Messi zanotował tyle asyst w tym sezonie?

0

Pep nie chce w środku Ozeilów, Nasrich czy innych Modriców. Tak jakby nie chciał oddawać tej pozycji "byle komu". Stąd ta pogoń za Fabregasem.

Co do Sancheza to na razie jestem na nie, bo w głowie siedzi mi wciąż Kun, ale mam nadzieję że szybko się to zmieni ;)

0

rn

Mourihno woli Ronaldo? Rozumiem że Ronaldo Luísa Nazário de Limę? Mroczny żniwiarz Sergio Ramos też? Sante Iker? Tłumy zagorzałych madritistów z onet.pl?

Tak na serio: hahahahahaha

0

januszwielkousz

Skoro na każdej pozycji Real ma samych wspaniałych i najlepszych to czemu nie wygrał ligii?

0

Messi jest lepszym zawodnikiem, ale to Cristiano strzelił więcej bramek. To samo się tyczy Valdesa. To on dostał Zamorę więc chyba powinno być oczywiste że to on jest aktualnie najlepszy.

0

Hm, a jaki właściwie styl ma Argentyna?

LM 2011/2012 to Barca, Real, Chelsea, Milan.

0

Santana10

Żartujesz sobie, nie?

Nie ma go bo jakąś tam kontuzję złapał.

Co do Suareza to w Liverpoolu go uwielbiałem, ale po tegorocznym Copa straciłem do niego szacunek. Przy każdym kontakcie z przeciwnikiem leży na ziemi. W meczu z Argentyną ocierało się to o śmieszność. Ale wspaniałym piłkarzem jest, to prawda...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?