jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak Bojan ma grać w 1-wszym składzie skoro gdy Pep daje mu szanse on je marnuje? kołko sie zamyka! a kirkic się marnuje, bo w innym zespole mógłby zrobić karierę. jest za SŁABY na Barcę, niechlujny, nie potrafi grać z kolegami z boiska. może, może, może za kilka lat będę zmuszony odpukać swoje słowa bo Bojan wyrośnie na super-gwiazdę. na razie się nie zapowiada. już szybciej Thiago.
0
czyli muszą nam strzelić dwa gole by wygrać? przy taktyce z wczoraj to raczej niemożliwe :)
0
ha, nie sądzę by Leo miał coś przeciwko tej decyzji
0
to dopiero za jakieś dwa tygodnie zobaczymy Leo na boisku? w sumie szkoda
0
Jak pod koniec Adriano z Alvesem zaczęli wymieniać te idiotyczne podania (czy próby dośrodkowania?) to, szczerze mówiąc, nie wiedziałem co myśleć. Głową o mur. Pierwszy błąd Guardioli: złe podejście do meczu. Tak jak w spotkaniu z Rubinem cantera się wybroniła, tak tu rezerwowym się nie udało. Pep powinien wystawić najmocniejszą jedenastkę - Messi z Villą pokazali że na nic się zdają wchodząc na pół godziny.
Cóż, przykre to było. W sumie to nic nie mogliśmy na tym boisku zrobić.
Dobranoc
0
to jakie zmiany? messi za keitę, cofnięty iniesta? pepa chyba wynik 0-0 nie satysfakcjonuje więc jakieś zmiany będą na pewno.
szczerze to w tym meczu na bojana patrzeć nie mogę, ale właściwie to czego można było się spodziewać? jak od września wchodzi praktycznie na końcowe minuty? messi wejdzie to młody dostanie od niego jakąś piłkę na patelni i coś jednak ustrzeli.
0
a messi?
0
przecież Ty też jesteś jednym z najlepszych, pique ;)
0
a cóż ci rooneyu innego pozostało? :)
0
Pedro jesteś zajebisty i tyle
0
iniesta jest mistrzem cracovi :D
0
nie gratuluję
0
@villena
w sobotę jeszcze nie można było dostać (warszawa), zresztą na stronie empiku napisane jest że produkt niedostęny.
0
thiago jak zawsze ostatnio obecny, trenuje z 1-wszą drużyną. dobrze.
0
ma czekać aż pedro/villa/jeffren/messi będzie miał kontuzję? wchodzić na 10 końcowych minut meczów w których prowadzimy więcej niż 4-0? ufam pepowi ale teraz go niestety nie jestem w stanie zrozumieć. (może ktoś mnie olśni?)
0
no to teraz poczuje magię futbolu :)
0
nie porównujcie messiego do pedro, ani alvesa do abidala bo to jakaś bzdura jest :p
villa jak najbardziej mocna 8. szczerze to mam już dosyć jego bez sensownych akcji pod samą bramkę i potem ratowanie się rożnym.
0
po co nam torres? by siedział na ławce? (swoją drogą niech ucieka z liverpoolu) a fabregasa owszem należy ściągnąć jak najszybciej bo za chwilę może być za późno. zresztą, jak dla mnie jest całkowicie nie doceniany w hiszpanii.
jak to bym chciał arshavina jako dodatek do cesca. taaa, marzenie ściętej głowyv- dwa główne filary arsenalu.
0
według tej strony messi ma 8 asyst? o co chodzi?
0
8 asyst Pedro :D ładnie, ładnie.
0
messi się rozwija jako pomocnik. z takim messim rozdającym piłki na prwo i lewo Argentyna wygrywa mundial w Brazylii :D 12 asyst i 17 goli!
0
@lamasia
dla mnie też. ten gol zawsze działa porażająco - gęsia skórka, łza w oku. najpiękniejszy, najwspanialszy gol jaki w życiu widziałem.
0
chcę już luty i arsenal :D
0
@zxcvbnmasdqwe
Villa powinien mieć niższą ocenę zarówno od Messiego jak i Pedro i Alvesa - moim zdaniem :)
0
Leo podaje piłki Villi by ten dogonił go w klasyfikacji strzelców la liga. Bez sensu :p
0
Messi, Alves, Pedro - ŁAAAAAŁ! Ja cię kręcę to jest nieziemskie co oni na tym boisku wyprawiają. Iniemamocna ta nasza żelazna jedenastka po prostu! Aż chce się by ten mecz trwał i trwał, i trwał! Ta trójka to jak dla mnie bohaterowie meczu. Nie piszcie mi tu że maraVilla był najlepszy bo ten obudził się dopiero w drugiej połowie, kiedy dostał dwie świetne piłki od messiego i xaviego. Szkoda że Messi spudłował, miałby mecz wybitnie kompletny. Tak jest "tylko" mecz wybitny.
Dawać mi Arsenal :D
Poza tym, świetny filmik
0
rywalizacja najmniej ciekawa, zespół nr 1 ligi za to najlepszy na świecie :) coś za coś
0
pożyjemy zobaczymy panie van gaal
0
Arsenal gra bardzo ładnie, ale malo skutecznie. W poniedziałek do konca wierzyłem ze może Walcottowi coś się uda ustrzelić, ale niestety.
Zobaczymy jak to bedzie. Już nie mogę się doczekać lutego.
0
Oczywiście, że Messi nie jest tak dobry w reprezentacji jak w Barcelonie, bo to nie z reperezentacją gra na co dzień od dziecka. Znowu pragnę zauważyć że Leo był w 10 najlepszych piłkarzy mundialu. Zresztą, Argentyna za 4 lata zdobywa MS, więc gadanie :p
A Xavi nie zawsze musi grać na 100% by Barca wygrała. I: bez Messiego również Barca nie gra tak jak gra z Messim.
Zawsze mi się podoba to co Cruyff ale nie tym razem. To jakaś paplanina.
Z jednym się zgodzę: złota piłka dla Hernandeza. Bo Leo i tak jej nie dostanie - wiadomo dlaczego.