jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ee chyba dobra murawa pasuje do każdej drużyny :p
0
"nieco dziwnie", haha :p
0
ależ on narcystyczny
0
ha, chyba nigdy w konferencjach przed meczowych nie bierze udziału messi, xavi czy puyol.
0
Ja cenię i tego, i tego.
0
Przecież Krystyna w RM gra na pozycji napastnika... co za idiota to napisał. Dobra tam, ja i tak wolę naszego malego, kiepskiego z twarzą z kamienia Messiego.
0
Bez sensowne porównianie, chyba się ze mną zgodzicie ;)
0
Złota piłka dla messiego!
0
To jest współczesny zawodnik
0
przez Messiego! :D AAA już nie mogę się doczekać - jeszcze tylko tydzień
0
Ach jaki ten Bolt zabawny ;)
0
Trzymam kciuki że tym razem "pokona" Jose Mourinho
Jest na fali i oby był na niej jak najdłużej się da
kłaniam się w pas, Leo
0
Dobry był moment kiedy Valdes zaczął się kiwać z którymś z piłkarzy Almerii. Strasznie mnie to rozbawiło.
Poza tym, to mam nadzieję że nigdy już czegoś takiego nie obejrzę, bowiem to wstyd dla La Liga.
0
Dla mnie to było nie piękne, acz smutne widowisko, bo meczem nazwać się tego nie dało.
0
Dobry tatuś Messi znowu podsyłał Bojanowi piłkę na tacy. Pewnie teraz wszyscy zaczną pisać że od początku w niego wierzyli.
Ech, szkoda słów.
0
Już się nie możesz doczekać, co? Krystyno?
0
@mikrofalowka
Bo nie strzelał bramek, to znaczy że nie grał już na takim poziomie, na jakim grał xavi? co za bzdura. Argentńczyk zaliczył dobry mundial, nie jakiś super perfekcyjny, ale też nie tragiczny. Drużynowo - Argentyna zawiodła, indywidualnie messi - dlaczegóż? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale messi znajdował się na liście 10 zawodników nominowanych do złotej piłki mundialowej.
0
Pewnie Snaijder dostanie, co będzie bzdurą - popatrzmy na Inter teraz. Aż przykro oglądać grę jego i jej "10". Chce się tylko napisać, że Holendr był zaledwie narzędziem w rękach Mourinho.
Niepodważalnie najlepszy jest Leo Messi, kolejny sezon lepszy od następnego. Boję się myśleć jakie rekordy zdobędzie w przyszłych latach.
0
Co za dużo to niezdrowo
0
Jest dobry, ale 70mln? Jakieś jaja. Pewnie że by chciał u boku Leo, któż by nie chciał grać u boku najlepszego gracza na świecie ;)
0
a Nolito?
0
błagam, nie chcę powtórki z villarealem, kiedy to obronie nie można było ufać
0
ale to przecież chodzi o rocznicę, a całą statystykę pewnie nam redaktorzy zaserwują tuż przed gran derbi
0
Ale czy naprawdę aż tak poszedł by na kasę? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Sorry, ale występowanie w barwach Barcy to zaszcyt, czyzby Dani tego nie widział?
0
Dzięki Ci Boże że dałeś mi żyć w epoce messiego
0
ja tam nadal się łudzę ze wygra messi...
0
Ładnie to ująłeś, @Marsic. Niestety, Leo chyba tylko może pomachać Ballons d'or.
0
Dwa świetne cytaty: "Droga na Wembley jest długa, ale zrobimy wszystko, by się tam znaleźć." oraz "Jednak tylko Ibra wie, co dokładnie miał na myśli." :)
Dzięki Leo za wywiad i za dzisiejszy mecz. Ta akcja Argentyńczyków, kilka krótkich podań, kiedy messi strzelił w słupek - miodzio! Poza tym całkiem zabawny mecz i Brazylijczycy, i Argentyńczycy mieli problemy ze zgraniem, momentami właśnie śmieszne piłki wychodziły. W grudniu rewanż, w Buenos Aires bodajże.
0
a ja się nie mogę doczekać aż zaczniesz wreszcie grać
0
już mnie nudzą te artykuły dotyczące Holendra, cały czas to samo, że będzie pasował do barcy, itp., itd., a i tak wiadomo że trudno będzie mu kogokolwiek wygryżć z podstawowego składu.
życzę mu jak najlepiej, aczkolwiek jak na razie widzę go tylko na, hm, ławce