jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ha ha ha ! Doigrał się
0
mógłby ktoś mi opowiedzień historię barcy i arszawina?
0
ambitnie, panie agent zlatana
0
szkoda że nie udało mu się tej czapki założyć federerowi ;) a mina etoo - bez cenna
0
niee...
0
Nie mówmy o najlepszym transferze w historii, skoro jeszcze nie widzieliśmy go na boisku i nie wiemy, czy się w Barcy sprawdzi.
0
piękny wywiad
0
@miguel004
Jak Ty piszesz że messi nie gra zespołowo to ja nie mam pytań :)
Ronaldo nigdy, nigdy nie będzie grał jak Leo ponieważ nie jest geniuszem piłki.
0
Taa Messi nic nie osiągnął na mundialu, prócz świetnej gry i ćwierćfinału.
Aż mnie serce boli gdy czytam że to Snaijder powinien dostać złotą piłkę. Obraza dla naszej trójki barcelońskiej.
0
Ten znowu z pretensjami.
0
no chyba nie pójdzie na kasę i nie przeniesienie się do ManC... straci w tym momencie mój szacunek jako kibica i strzelam że nie tylko mój
0
No cóż, kapitan w końcu :) Same dobre słowa pod adresem Ikera.
0
Ale nie to Snaijder ma dostać złota piłkę, snaijder a nie nasz leo.
Nie ma co ich porównywać, messi to zawodnik 3w1, a cristiano jak na razie to imponujących tych bramek nie strzela (chociaż ta z wolnego była nawet nawet).
0
No szkoda, już byśmy prowadzili. Coś real się sypie: najpierw mecz z milanem, kiepska druga połowa z athletico madryt, teraz to z gijonem... a może widzę to, co chcę widzieć? Okaże się pod koniec października. Vamos Barca!
0
aj taki głupi błąd bramkarza... szkoda. fuksiarska bramka.
0
@mariusz97
uch uch cóż za pretensje
0
obrona gijon jest nieziemska :D ale real i tak wygra, niestety
0
ja tam obejrzę mecz argentyny
0
Dośrodkowanie Alvesa do Messiego na główkę - miodzio było. Co do Pedro - nie zapominajmy że to on zaliczył asystę przy pierwszym golu messiego.
0
Iniesta jak zawsze ładnie i poprawnie.
Ja chcę szczere narzekania i memlenia pique :D
0
No właśnie cały czas ją kamera pokazywała
0
Gdyby sędzia nie zauważył nieistniejącego spalonego to byśmy przecież ich rozbili jak sevillę.
Co do wypowiedzi Pepa - to przecież schemat poza który nie wykracza, co czyni go naprawdę niesamowitym i naprawdę na właściwym miejscu :)
0
I co Ty na to, panie Mourinho? Aż mnie zżera ciekawość jak ten pajac skomentuje wczorajsze wypaczanie wyników przez "wariata z chorągiewką" :D Pewnie zwróci uwagę tylko na ten trzeci gol messiego ze spalonego - w końcu to pajac.
Iniesta i Messi bohaterami meczu. Villa pomimo ładnej bramki rozczarował - głowa mnie bolała od tego co wyprawiał na tym lewym skrzydle (i znowu: dlaczego pepie drogi cały czas spychasz go na lewą stronę?) i nie pamiętam kiedy ostatnio xavi zanotował tyle strat co wczoraj.
0
Brak profesjonalizmu i tyle.
0
-challenger
Miło czasem przeczytać mądry, logiczny, konstruktywny komentarz. Dzięki.
0
I tak się spietra i wystawi Puyola z Abidalem.
0
Jedyny mówi to co myśli i to co powinno być powiedziane. Zero hipokryzji. Brawo!
0
jak zawsze przyjemnie się czyta
dzięki wielkie za tłumaczenie :)
0
"no i arbiterzy nie lubia C.Ronaldo. Ok, moze i niekiedy "aktorzy', ale dostal nieraz taka "kose", a sedziowie nic..."
a dziwisz się?
0
Nolito brak