0

Ha ha ha ! Doigrał się

0

mógłby ktoś mi opowiedzień historię barcy i arszawina?

0

ambitnie, panie agent zlatana

0

szkoda że nie udało mu się tej czapki założyć federerowi ;) a mina etoo - bez cenna

0

niee...

0

Nie mówmy o najlepszym transferze w historii, skoro jeszcze nie widzieliśmy go na boisku i nie wiemy, czy się w Barcy sprawdzi.

0

piękny wywiad

0

@miguel004

Jak Ty piszesz że messi nie gra zespołowo to ja nie mam pytań :)

Ronaldo nigdy, nigdy nie będzie grał jak Leo ponieważ nie jest geniuszem piłki.

0

Taa Messi nic nie osiągnął na mundialu, prócz świetnej gry i ćwierćfinału.

Aż mnie serce boli gdy czytam że to Snaijder powinien dostać złotą piłkę. Obraza dla naszej trójki barcelońskiej.

0

Ten znowu z pretensjami.

0

no chyba nie pójdzie na kasę i nie przeniesienie się do ManC... straci w tym momencie mój szacunek jako kibica i strzelam że nie tylko mój

0

No cóż, kapitan w końcu :) Same dobre słowa pod adresem Ikera.

0

Ale nie to Snaijder ma dostać złota piłkę, snaijder a nie nasz leo.

Nie ma co ich porównywać, messi to zawodnik 3w1, a cristiano jak na razie to imponujących tych bramek nie strzela (chociaż ta z wolnego była nawet nawet).

0

No szkoda, już byśmy prowadzili. Coś real się sypie: najpierw mecz z milanem, kiepska druga połowa z athletico madryt, teraz to z gijonem... a może widzę to, co chcę widzieć? Okaże się pod koniec października. Vamos Barca!

0

aj taki głupi błąd bramkarza... szkoda. fuksiarska bramka.

0

@mariusz97

uch uch cóż za pretensje

0

obrona gijon jest nieziemska :D ale real i tak wygra, niestety

0

ja tam obejrzę mecz argentyny

0

Dośrodkowanie Alvesa do Messiego na główkę - miodzio było. Co do Pedro - nie zapominajmy że to on zaliczył asystę przy pierwszym golu messiego.

0

Iniesta jak zawsze ładnie i poprawnie.

Ja chcę szczere narzekania i memlenia pique :D

0

No właśnie cały czas ją kamera pokazywała

0

Gdyby sędzia nie zauważył nieistniejącego spalonego to byśmy przecież ich rozbili jak sevillę.

Co do wypowiedzi Pepa - to przecież schemat poza który nie wykracza, co czyni go naprawdę niesamowitym i naprawdę na właściwym miejscu :)

0

I co Ty na to, panie Mourinho? Aż mnie zżera ciekawość jak ten pajac skomentuje wczorajsze wypaczanie wyników przez "wariata z chorągiewką" :D Pewnie zwróci uwagę tylko na ten trzeci gol messiego ze spalonego - w końcu to pajac.

Iniesta i Messi bohaterami meczu. Villa pomimo ładnej bramki rozczarował - głowa mnie bolała od tego co wyprawiał na tym lewym skrzydle (i znowu: dlaczego pepie drogi cały czas spychasz go na lewą stronę?) i nie pamiętam kiedy ostatnio xavi zanotował tyle strat co wczoraj.

0

Brak profesjonalizmu i tyle.

0

-challenger

Miło czasem przeczytać mądry, logiczny, konstruktywny komentarz. Dzięki.

0

I tak się spietra i wystawi Puyola z Abidalem.

0

Jedyny mówi to co myśli i to co powinno być powiedziane. Zero hipokryzji. Brawo!

0

jak zawsze przyjemnie się czyta

dzięki wielkie za tłumaczenie :)

0

"no i arbiterzy nie lubia C.Ronaldo. Ok, moze i niekiedy "aktorzy', ale dostal nieraz taka "kose", a sedziowie nic..."

a dziwisz się?

0

Nolito brak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?