jordi70
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
kielce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzymam kciuki, że Erlinga nie uda się kupić i nie będziemy tworzyć nowych wież płacowych
0
@RomciO0 Xavi nigdy nie grał przeciwko Leo, mecz o którym piszesz odbył się w 2018 roku
0
W PSG o ile dobrze pamiętam z Rabiotem się nie bawili, tylko u nas jakieś dylematy, oni mogli to my też możemy
0
@RubenoSS co to za akcja, bo nie pamiętam
0
@KrwawiaceoczyVEB gdyby mistrzostwa były rozgrywane w czerwcu, byłby to argument ale będą dopiero w grudniu i powinien do tego czasu spokojnie się odbudować, niestety nic nie działa na korzyść Barcy
1
@wilu9054 Tylko widzisz, takie nastawienie jak tutaj na stronie maja też kibice w samej Barcelonie, bo jak wytłumaczyć fakt, że po okresie pandemii, gdzie nie można było przychodzić na mecze, jest problem ze sprzedażą biletów, widać tam także ludzie kibicami bywają a nie są, dlatego od użytkowników tej strony cz kibiców Barcy w Polsce nie możesz oczekiwać zbyt wiele.
0
To może lepiej tego Icardiego kupić , w naszej sytuacji mógłby się sprawdzić, pytanie ile trzeba byłoby dorzucić do tych 35 mln, które mamy wydać na Morate
0
Byc moze Barca i Juve tak jak kiedys, bedą chcialy zrobic wymiane, wykorzystujac kreatywna ksiegowosc. Moze wchodzi w gre wymiana De Ligt - F. De Jong, obydwa kluby nie sa z tych pilkarzy zbytnio zadowolone, dodatkowo rozwoj takich graczy jak Gavi, Pedri czy Nico, powoduje że Laporta rozwaza wymiane, ale to tylko moja próba zrozumienia mozliwosci realizacji tego transferu
0
@TonySoprano Transfer powinien zamknąć się w kwocie około 120 mln, nie licząc pensji, Barcelonie brakuje jakieś 70 mln, moje pytanie, ile jesteś w stanie dorzucić się do transferu, chyba że mówimy o sytuacji - kupić za wszelką cenę, nawet za cenę degradacji do niższej ligi z powodu braku niewypłacalności
3
@Lucassito obawiam się że to ty łykasz wszystko jak pelikan, Dyrektor do spraw futbolu, nie tak dawno udzielil wypowiedzi, że taki transfer nie wchodzi w grę, po czym jakiś dziennikarz, stwierdza że jednak będą kupowa Haalanda, zdaje sobie sprawę że młodzi kibice Barcy ( nie mówię konkretnie o tobie, tylko przedstawiam ogólna tendencję), chcieliby wielkich transferów, ale dzisiaj stać nas na napastnika pokroju Cavani.
0
Nawet jeżeli wierzy, to mam nadzieję że nigdy mu się to nie uda, w Barcelonie nikt nie uczy się na błędach, tworzenie kominów placowych jest błędem, dlaczego kosztem Norwega nie sprowadzić Vlahovica z Fiorentiny, tańszy a wcale nie gorszy
0
@Rhaan Faktycznie jest napisane, moje niedopatrzenie, ale pytanie jest aktualne, dlaczego Barca chce iść do sądu i zniszczyć projekt, który pomoże słabszym klubom a samą barce w żaden sposób nie dotyczy
0
Nie jestem w temacie, czy po zatwierdzeniu umowy, Barcelona straci te 11% praw telewizyjnych, czy ma możliwość nie skorzystania z tej oferty tak aby nie tracic praw telewizyjnych. Jeżeli ma możliwość by w tym nie uczestniczyć, to po co te całe zamieszanie z walka sądowa, jeżeli Barca nic nie straci?
0
@Kidd Z tą różnicą że Depay grał w OL, a to nie dla wszystkich średniak, także miał niezle liczby, jak się nie mylę, był drugim strzelcem ligi francuskiej w poprzednim sezonie, dlatego nie dokonca te dwa przykłady można zrównać, bo w tym przypadku jest raczej tendencja zniżkowa
0
@rk Jak wygramy ligę europejską to i tak zagramy w przyszłym roku w pucharze mistrzów
0
Nie ma co płakać, dla Barcy to nawet lepiej, pewnie i tak by nie przeszli 1/8 a w lidze Europy, możemy powalczyć o zwycięstwo, zgarnąć dużo Kasy za bilety i wywalczyć sobie miejsce w pucharze mistrzów na przyszły sezon, w sumie same plusy
0
@Lucassito Nie był za stary, tylko za drogi w utrzymaniu w okresie pandemii, to spora różnica, nie wiem dlaczego mylisz fakty, wiele osób pisalo juz na ten temat
1
@reloaded To lepiej spóźnić się 29 min, po co robić za friko
0
@maroon Nie pamiętam dobrze, ale wydaje mi się że mieli opcje wykupu a nie obowiązek
0
@Borys8111 to prawda, na razie zwyciestw jest mało, wiadomo bardzo brakuje Leo, który mógłby być takim mentorem dla tych chłopaków jak zlatan dla młodych piłkarzy Milanu i trzeba wsiąść pod uwagę, że Barca musi znaleźć nowy styl gry bez Messiego, jak to trudne, przekonał się Real, po odejściu CR7
0
@normasubiektywna nie ograniczyłem swojego wpisu tylko do piłkarzy z Amsterdamu ale ogólnie z ligi holenderskiej, stąd przykład Dumfries, choć zgodzę się że potrzebuje aklimatyzacji w serie a. Ogólnie chodzi mi o to, że przeskok talentów z eredivisi do lig Hiszpanii, Włoch czy Anglii jest dla nich bardzo ciezki. Dlatego uważam że to rynek który warto obserwować ale nie należy go przeceniać
1
@normasubiektywna nie jestem pewien, FDJ był większym talentem a widać jak mu ciężko, Dest nadal z potencjałem ale wciąż bardzo chaotyczny, Dumfries w Interze z problemami i tak można przykłady mnożyć talentów z Holandii
0
@JarekS może orientujesz się co grozi w sytuacji nie przestrzegania tych limitów- ban transferowy czy brak możliwości rejestracji nowych piłkarzy?, a może są jeszcze jakieś konsekwencje. Chodzi mi o sytuację, w której mimo redukcji, wydajemy na pensje 130 milionów a nasz limit to 96 i zastanawiam się co wtedy
2
@JarekS ja tego nie jestem w stanie zrozumieć, przecież to Bayern Monachium, to może być wielkie widowisko, faworytem nie jesteśmy ale ta drużyna ma potencjał, kiedy cules wiedzą, jakie ta drużyna ma problemy, zamiast iść im pomóc i nie mówię tylko o dopingu ale także o tym, że każdy grosz się przyda, to im się nie chce, tak przynajmniej zrozumiałem z twojej wypowiedzi. Tym bardziej to dziwne, że często mówi się o FCB jako Duma Katalonii i oni nie chcą ich wesprzeć!!!. A może prawda o cules, jest bardzo przykra, to przecież oni, wybierają prezydentów na hasłach populistycznych, kiedy mieli szansę odwołać dużo wcześniej Bartomeu, nie zrobili tego, nikomu nie chciało się tego podpisywać, bo przecież trzeba było pojechać do punktu aż 10 km. Jarek tak się zastanawiam czy cała ta otoczka z cules, nie jest przesadzona, stadion wypełniany był przez turystów, którzy zwiedzając Barcelonę, poszli też na mecz, chcąc zobaczyć Messiego,. Zasadnym jest pytanie, czy instytucja cules ma jeszcze sens, czy może poszukać czegoś bardziej atrakcyjnego na dzisiejsze czasy jak np. spółka akcyjna.
0
@JarekS Boję się że masz rację, agent Jorge Mendes, duże ambicje ojca, to nie wróży nic dobrego. Inną kwestią jest to, że dla Fatiego jak i kilku innych młodych ludzi ze szkółki, największym marzeniem była gra z Messim, ale tego atutu już nie posiadamy i na ten moment sportowo nie mamy wiele do zaoferowania. Fati musiał by postawić sprawę w stylu ,, tylko Barca mnie interesuje", ale nie wydaje mi się, że by to zrobił. Pozostaje mieć nadzieję, że uda się zamknąć kontrakt w kwocie 10-11 mln brutto. Nie chce powtórki z historii i tworzenia kolejnych kominów płacowych.
0
@Kitek1640 25 zł, na targu u sprzedawców rumuńskiego pochodzenia
0
@Przemas8411 Być może nic innego Laporcie nie pozostało, negocjował ile mógł, ale skoro Umtiti nawet nie chce spojrzeć na propozycje, to co mu pozostało, jakie inne podejście meze zastosować.
2
@JarekS zgadzam się z tym co piszesz, trochę współczuję trenerowi, który co sezon ma okres przejściowy, a taki być musi kiedy odchodzi ktoś pokroju Messiego. Wiele osób pisało że teraz będziemy walczyć, co najwyżej o ligę europejską, ja się z tym nie zgadzam, co prawda jest w zespole wiele zdolnej ale niedoświadczonej młodzieży, ale jest też kilku graczy klasy światowej, może z natury jestem optymista ale wierzę w tych chłopaków, wierzę że mogą wywalczyć mistrzostwo. W każdej formacji, mamy układ doświadczony dobry gracz i młody talent, jeżeli Koeman to dobrze pouklada i przygotuje zespół dobrze pod względem fizycznym, to ta mieszanka, może przynieść sukces. Gdy był Messi, wszyscy wiedzieli jak będziemy grać, teraz nikt tego nie wie, a jak to w życiu element zaskoczenia jest niedoceniany a często bardzo istotny. Najważniejsze, kiedy przyjdą straty punktów, a przyjadą na pewno, nie należy stawiać młodych pod ścianą presji i wielkich oczekiwań, tylko pozwolić im cieszyć się grą i przyjdzie czas, kiedy magia na Camp Nou powróci.
0
A gdzie skład z Mundo Deportivo
0
Pewnie Koeman chciałby jakąś 9, tego brakowało mu w poprzednim sezonie i może brakować i w tym, jest wielu ofensywnych graczy w zespole, tylko że który z nich jest dobry na pozycji nr 9, ale Koeman głupi nie jest i zdaje sobie sprawę że, co innego chcieć a co innego móc, niestety