jordi70
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
kielce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odbędzie się referendum i jeżeli wynik osiągnie 66% to wtedy będą nowe wybory
1
Ale ważne żeby przynosiło efekty, za L. Enrique było dobrze przez dłuższy czas i wcale aż tak dużo klepania nie było, chodzi mi o to żeby oprócz klepanki, był też styl i charakter tej drużyny nadany przez Ernesto a nie tak jak to było za czasów trenera z ameryki płd
0
Ja mam takie pytanie, jak myślicie Ernesto ogarnie taktyczne ten zespół czy będzie to raczej takie klepanie bez wyraźnego planu
3
On jest skończonym kretynem, więc się nie zdziwie jak da te 150
0
To spekulacje, natomiast gdyby trener go niechcial to transferu by nie było, ale widocznie Ernesto z jakiegoś powodu go chciał
16
Jemu sie pali dupsko czy nam, bo wydaje mi się , ze to właśnie Borussia może a FCB musi,
0
Mnie ciekawi, jak kibice w Barcelonie oceniają ten transfer, ciekawe czy tak negatywnie jak w Polsce
0
O co chodzi z tym transferem bo nie rozumiem, nowy trener tak go potrzebuje, czuje ze piłkarski świat będzie się z nas śmiał
0
podajcie jakis link do meczu
0
Jeżeli faktycznie jest taka klauzula, to właściwie nie ma tematu.
1
Diego Simeone to mój kandydat, człowiek z charyzma i pomysłem na funkcjonowanie drużyny aż szkoda ze zarząd nie jest nim zainteresowany
0
A Bacca moze on pamietal jak gral jeszcze w Hiszpanii, to byl niezly
0
Jedyny zarzut jaki mozna miec do naszego trenera to widzac jak w tragicznie pod wzgledem fizycznym wyglada Messi czy Neymar i dac im odpoczac w meczu ligowym ale niestety Enrique nie moze im sie sprzeciwic i efekt widzielismy
0
Ogladalem mecz w internecie i nie zwrocilem uwagi czy byly na meczu estelady?
1
Iniesta albo sergio B. ktorys z nich powinien jednak zostac bo po tych zmianach brakowalo kontroli i rozegrania a troche za duzo bylo przypadku i trzecia bramka uciekla
0
Nie wszyscy, tylko prawie wszyscy, jak dla mnie to dobry rezerwowy ale na pierwsza 11 w Barcelonie to dla niego za wysoki poziom
0
podajcie link bo na roja directa mam problem
0
zna ktos sklad Bayernu
0
pytanie -orientuje sie ktoś w jakiej cenie sa bilety na mecz Barcelony chodzi mi o zwykly mecz ligowy i gdzie mozna je nabyc
0
ja z innej beczki orientuje sie ktos czy bedzie transmisja w kinie tak jak niektórych meczy w LM ewentualnie meze ktos bedzie wiedzial gdzie w lodzi mozna obejrzec mecz bo bede przejazdem
0
to chore wydamy jakies 60 - 80 milionow na kolejnego napastnika a na obroncow jak zawsze zabraknie funduszy i bedziemy prosic takiego marquinhosa zeby dolozyl do transferu z wlasnej kieszeni czy naprawde co roku musimy kupowac kolejnego napastnika przeciez to niepowazne
0
Ja zakochalem se w barcelonie jeszcze dlugo przed tiki-taka ale wielu mlodych takich jak ty na pewno w tym stylu sie zakochalo ale sadze ze z tiki taka juz nic wielkiego nie wygramy
1
Calkowicie sie zgadzam z toba szkoda ze inni tego nie widza a sprzedaż A.Sancheza to moze byc najwiekszy blond tego okna transferowego pytanie czy po tym zakupie wystarczy jeszcze pieniedzy na obrońców ogólnie polityka transferowa klubu to jakis koszmar
0
CULE A MUERTE - jak zawsze negatywnie patrzysz na kwestie niepodleglosci Katalonii, co do samego długu publicznego to masz racje ale zapominasz najwieksze dochody do budżetu generuje wlasnie katalonia ale wydaje mi sie ze sprawa jest nierealna z dwoch powodow 1-program tamtejszych partii jest abstrakcyjny bo czesto mowiac o niepodleglosci chca wlaczyc takie rejony ktore do regionu katalonskiego nie zupelnie naleza i 2- mowienie danych politykow o niepodleglej katalonii jest checia zrobienia kariery i wypromowania sie niz w rzeczywistosci jakis wiekszych planow realnych, bedac tam na miejscu bardzo latwo ta tendencje zauwazyc.
0
Ile sie czeka na link aktywacyjny
0
Czyli powtorka z rozrywki wydamy ogromne pieniadze na zawodnika ofensywnego a defensywa jak kulala tak kulec bedzie bo zapewne na obroncow moze juz nie starczyc, bo zamiast kupic mocnego obronce to u nas z roku na rok musi byc zmiana w ataku
0
Kiedy Guardiola podpisywal kontrakt z Bayernem to nie bylo mowy o polfinalach w lidze mistrzow i caly czas wtedy to Barcelona byla nr.1
0
Moim zdaniem FIFA powinna zajac sie zarobkami by nie przekraczaly pewnego poziomu bo to nie jest normalne a pozniej dlugi i wszyscy sie zastanawiaja dlaczego tak duze, rozumiem ze Messi musi zarabiac odpowiednio bo wiadomo kim jest ale taki pojedynek korespodencyjny kto ma wiecej zarabiac to glupota a pozniej musimy sprzedawac miejsce na koszulce jakims katarczykom
0
Troche wspułczuje tito że guardiola użył chorobby Tito do ataku na zarzad i to jeszcze droga medialna, bardzo szanuje Guardiole za to co zrobił dla barcy jako piłkarz io trener ale nie powinien mowic tych sensacji a na pewno takich spraw nie załatwia sie droga medialna. Zreszta i tak nie rozumiem dlaczego pep zawsze zachowujacy taka klase dżentelmena teraz zmienił styl i poszedł inna drogą.
0
Jezeli odrzucil propozycje nowego kontraktu bo w bayernie jest guardiola ktory go przekonal to gdzie jest ta rzekoma milosc do klubu, mam tylko nadzieje ze za jakis czas kiedy za teskni nie bedziemy rozwazac jego transferu za grube miliony, nie chce grac w Barcelonie to nie.