jordi70
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
kielce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jason
Nie jesteś rozczarowany a ja cholernie. Stwierdzasz w ostatnim poście że przyjście Villi będzie z korzyścią dla Zlatana, raz mu poda Leo a raz David, a wcześniej twierdziłeś że ibra sam potrafi wygrywać mecze- gdzie logika twoich postów. Zlatan niech zacznie grać a nie wiecznie liczyc na pomoc innych(strzelać z pięciu metrów i cieszyć się jakby strzelikl z 30 metrów to każdy potrafi). Wspomniałeś wcześniej że zostały mu przyzwyczajenia z ligi włoskiej i tam jego gra wystarczyła ale on już nie gra w serie A nie gra w Mediolanie tylko w Barcelonie czyżby nie widział różnicy między Interem a FCB, czyzby nie potrafił sie przestawić???
najmanL
Samuel osłabia inter chyba tylko ty tak uważasz. To prawdziwy wojownik który tworzył różnice na korzyść Barcy. Fakt potrafił marnować swoje sytuacje, ale potrafił wygrywac mecze arcytrudne, co tobie najwyraźniej umkneło.
0
Jason
Z wielkmi szacunkiem dla Zlatana którego bronisz jak lew to musisz spojrzec
prawdzie w oczy ile ma lat Pedro a ile Zlatan. Szansa eksplozji Zlatana jest mniejsza niż Pedro. I szacunek dla ciebie za wytrwałą i konsekwentną obronę szweda. pytanie do ciebie- nie jestes rozczarowany postawą ibry?. Po za tym porównując ibre i Pedro ten drugi grał lepiej.
0
Jason
w jednej sprawie sie z toba zgodze napisałeś ,,Mam nadzieje że ibra wam jeszcze pokaże" Jezeli Zlatan zostanie to chciałbym napisać za jakiś czas JASON MIALES RACJE. ale czy tak będzie???
0
Jason
pamietasz ile ibra przebiegl w meczu z interem. przypomne ci tyle co bramkarz- żenujace. Zlatan na pewno jest wielkim graczem ale jego styl nie pasuje do barcy. Wspomniałes dobre jego mecze ale ich było niewiele a to troche mało jak na zawodnika który kosztował 70 milionów
0
Jason
Zgadzam się z tobą co do Pedro ale nie co do Zlatana. Ibra też jest graczem który potrzebuje wsparcia drużyny. w Barcelonie nie jest to gracz który rozstrzyga sam mecze. W FCB takim zawodnikiem jest Leo ewentualnie Iniesta
0
Myslę że Villa szybko wkomponuje się w zespól i bedzie wzmocnieniem na jakie wszyscy czekali gdy przychodził Zlatan a co do ibry skoro mamy Davida trzeba go gdzieś upchnąć choć bedzie z tym trudno
0
vitja79
Problem który nie do końca zauważasz to kwestia samego transferu. 70 milionów za zawodnika to bardzo dużo. Kiedy przychodził wielu mówiło że pokaże niesamowite rzeczy( być może też ty). Po takim zawodniku spodziewano się że będzie tworzył różnicę na korzyść Barcy. W wielu meczach tak niestety nie było i musisz się zgodzić że nie był to sezon ibry. Dlatego niektórzy szczególnie młodsi kibice naszego klubu tak bardzo go krytykują.
Mimo że ibra i mnie rozczarował to myślę że nie odejdzie i należy mu się druga szansa. Na pewno zasługuje na szacunek bo miał swój wkład w zwycięstwo w lidze.
0
Challanger
Uważasz że Mata będzie wzmocnieniem dla Barcy bo ja mam co do tego pewne wątpliwości, myślę że mając nasza zdolną młodzież transfer Maty jest nie potrzebny.
Co do Rossela to jest populistą- czyli rzuca hasłami które wszyscy poprą z których wszyscy będą zadowoleni . Rossel to będzie krok wstecz jesli zostanie sternikiem klubu.
0
mvbasten
tylko że ibra kosztował nas (liczac Samuela) 70 milionów wiec należy od niego wymagac więcej niż od młodego bojana a jak na razie bojan jest dużo lepszy od ibry
0
To będzie ciężki mecz ale jeżeli zagramy na naszym poziomie, to zwycięstwo będzie należało do nas
0
Mam nadzieje że Rossel nie zostanie prezydentem i już będzie dobrze a co do cesca uważam że potrzebny jest on lub ktoś podobny do niego bo eksploatacja Xaviego i iniesty jest za duża
0
Mam pytanie- czy w zwiazku z tragedią która dotknela nas wszystkich bedzie mozna obejrzeć mecz w ckm Kielce, bedzie otwarty dzisiaj
0
Soarq
Co do kwestii mieszania spraw sportowych z polityką, niektórzy socios to poierają może obecnie nie mają tak radykalnych poglądów ale starsze pokolenie socios z Barcelony popiera politykę łączoną z ich klubem, zresztą kiedyś było to nieodzowne i całkiem normalne dla wszystkich i nikogo zbytnio to nie dziwiło a to że Barca jest taką tubą propagującą katatonie na świat nikt nie ma co do tego wątpliwości i niektórzy w myśl hasła mes que un club uważają że łączenie polityki z kwestiami sportowymi nie jest niczym złym jeżeli służy to dobru katalonii
0
Mam pytanie, jak zdobyć tą kartę soci o ktorej mowa w artykule
0
Aras- ja wybieram sie do CKM na Gran Derbi
0
Może zagrać Bojan na środku