jordi70
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
kielce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Moov Dlaczego???
0
Boje się jednego, czyli wiadomości w stylu - Pedri wyłączony z gry na x tygodni z powodu...
0
Z perspektywy czasu, można było dorzucić do pensji tego pomocnika z Holandii, tak gdzieś z milion, nie wiem czy ma odpowiednią jakość ale przynajmniej byłby do dyspozycji
0
@VenoM Autor postu, pewnie miał na myśli 4 brutto, czyli 2 netto. Ogólnie rozczarował mnie ten chłopak, jak kasa jest priorytetem to musi szukać miejsca gdzie indziej.
1
@ArcziArtt skończyła mu się kadencja o ile dobrze pamiętam
0
@totalcrack Możesz wyjaśnić, dlaczego wina Laporty bo nie rozumiem
1
Tylko na jakiej pozycji ma grać, jako skrzydłowy czy może spróbować go na pozycji środkowego pomocnika razem z pedrim i FDJ?
0
@patrickjacob Te trzy transfery to - Messi, drugi to Coutinho a trzeci, któryś z młodych Moriba, Demir albo Nico Gonzalez
1
Nie jestem dobry z matematyki ani ekonomi, można wiedzieć o co chodzi z tą amortyzacja trasferu
3
@JarekS To że Messi jest dogadany z Barceloną to pewne, ale Barcelona nie jest dogadana z władzami ligi i tu jest problem o którym pisze Greymid i pewnie saga będzie się toczyła długo, bo problem z wysokim budżetem płacowym sam się nie rozwiąże
0
Ktoś wogole się zastanawia na jakiej pozycji on ma grać, bo ja dla niego miejsca w kadrze nie widzę, na dziesiątce Messi lub Pedri, na skrzydle jest słaby a i tak mamy tam, takich graczy jak Fati, dembus, depay, jako napastnik raczej będzie grał Sergio Aguero, ewentualnie Depay albo odwrotnie, to gdzie w tym wszystkim grizz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zastanawiam się nad taką opcją, czy prawnie jest to dozwolone gdyby Barca wykupiła jakiś klub z okręgówki z innego kraju, ten klub powiedzmy GKS Tychy zakontraktował Messiego a następnie go wypożyczył do Barcy, oficjalnie tylko za 30% pensji obowiązującego kontraktu, i wtedy Leo zadowolony bo podatek w Polsce mniejszy więc więcej zarobi a Barcelona obniża poziom wynagrodzenia ujęty w tym limicie, o którym mówi tebas, grożąc nam brakiem możliwości rejestracji nowych zawodników.
1
@Hiroshima Doskonale o tym wiem, zalozylem tylko hipotetycznie wersje odnoszacą sie do statutu , na stwierdzenie autora postu, zreszta wspominam o ostatnich wyborach, gdzie wiekszosc wybrala kontynuacje obecnych rzadow.
3
@Naturopata To by sie nie udalo, jezeli do odwolania porzeba 2/3 glosow, czyli przyjmujac, ,ze odwolujemy nasz rząd wedlug zasad statutu klubu, nie masz szans tyle uzyskac- patrz ostatnie wybory prezydenckie
0
@Maker0 nie zgodzę się co do premii, nie znam warunków umowy ale wydaje mi się, że to jest premia za podpis a nie za bycie w klubie przez cały okres trwania kontraktu i dlatego obawiam się że przegramy. Odnośnie transferu, ja bym powiedział stanowcze nie, bo albo Neymar mówi że to jego drugi dom i bardzo chce wrócić albo walka w sądzie przeciwko klubowi, według mnie jedno wyklucza drugie. Dlatego piszę o balaganie, bo z jednej strony ney ośmiesza klub a prezydent tego klubu chce go sprowadzić, tego właśnie nie rozumiem
3
Dziwna to sytuacja, że jednej strony klub chce go pozyskać a z drugiej walczy przeciwko niemu w sądzie. Wydaje się że obecnie w klubie panuje bardzo duży bałagan, a transfer Neymara jest tylko po to, by uspokoić szatnie a nie do końca zgodny z koncepcja prezydenta, jeżeli taka wogole posiada
0
Lucas Digne został przez nas ściągnięty z PSG
2
Sprzedaż powinna być brana pod uwagę, jezeli Coutinho ma grać jako skrzydłowy, on jest po prostu za wolny i dodatkowo nie ma jakiegoś wybitnego dryblingu, dlatego on na tej pozycji nie odpali a mecz z Realem był tego przykładem, boję się że skończy jak Fabregas, który był rzucany po wielu pozycjach a jak się to skończyło wszyscy wiemy. Natomiast gdyby znalazło się dla niego miejsce w środku pomocy, to jest szansa że się odbudowę, tylko czy w planie Ernesto, który ma coraz lepszego Artura, za chwilę dojdzie F. De jong jest miejsce w środku dla Coutinho.
0
Wiele z tego co piszesz to prawda, nie mogę się jednak zgodzić ze umieranie jest utajniona choroba. Umieranie wiąże się z podstawowa zasada natury, wszystko co się rodzi musi także umrzeć. To że będziesz się dobrze odżywial nie zmieni tego, może jedynie przesunąć efekt w czasie na twoją korzyść. Bo Umieranie to nie choroba a bezwzględne prawo natury, z którym nikt jeszcze nie wygrał.
0
Puchar mistrzów to nie jakiś tam pucharowy mecz z trzecioligowcem, to dużo ale jak wszyscy to wszyscy, a to że chcą to robić medialnie, wywierajac dodatkowa presję na FCB, to nie jest fajne z ich strony, w końcu to włosi a nie jacyś biedni kazachowie
0
nie jest powołany na mecz
1
Yaya Toure- nie jestem pewny ale jak odchodzil to troche od Manchesteru wzielismy
1
Thomas Vermalen - czwarty z rzędu wystep w wyjsciowej ,,11" dawno takiej serii nie mial
0
Ok, jeżeli jego oczekiwania finansowe byłyby ogromne to się zgodzę, ale kiedyś mówił że FCB to klub jego marzeń i może zdecydował by się chociaż troche te oczekiwania finansowe obniżyć a biorąc pod uwagę fakt, że może przyjść za darmo, to sprowadzenie go może się oplacac
1
Alexis Sanchez to powinien być priorytet, zgrany z drużyną, za chwilę będzie za darmo i byłoby to konkretne wzmocnienie ataku
0
Nie, nie jestem wstanie podać żadnego sensownego zysku z nie rozegrania meczu, napisalem tylko ze teraz dla nich jest cos wazniejszego niz mecz z las palmas i wielu kibicow w Polsce tego nie rozumie, i jak widac przykladow daleko szukac nie trzeba, i nie można zapomniec ze to ich klub nie nasz
11
Bo jesteś Polakiem a nie Katalończykiem dlatego my tego nie rozumiemy, a po za tym hasło, tak czesto wykorzystywane szczególnie przez młodych kibicow FCB, mes que un club, ma kontekst własnie polityczny
0
Uprawialem lekkoatletyke a dokładniej bieg na 400 metrów, mój mały pol zawodowy klubik do którego nalezalem to z pewnością nie to samo, ale ja uważam że, nawet jeżeli ktoś o nas minimum kultury nie wymaga to nie znaczy że mamy się zachowywać jak ostatnie menele, ale skoro tak jest wszędzie, chociaż pewnie u siebie w domu nie chcieliby by się tak ich gość zachował, dlatego dla mnie zachowanie naganne.
2
Na zdjęciu paulinho i L.Suarez widać jaki syf zostawili, koszy tam nie było czy co