1

@Moov Dlaczego???

0

Boje się jednego, czyli wiadomości w stylu - Pedri wyłączony z gry na x tygodni z powodu...

0

Z perspektywy czasu, można było dorzucić do pensji tego pomocnika z Holandii, tak gdzieś z milion, nie wiem czy ma odpowiednią jakość ale przynajmniej byłby do dyspozycji

0

@VenoM Autor postu, pewnie miał na myśli 4 brutto, czyli 2 netto. Ogólnie rozczarował mnie ten chłopak, jak kasa jest priorytetem to musi szukać miejsca gdzie indziej.

1

@ArcziArtt skończyła mu się kadencja o ile dobrze pamiętam

0

@totalcrack Możesz wyjaśnić, dlaczego wina Laporty bo nie rozumiem

1

Tylko na jakiej pozycji ma grać, jako skrzydłowy czy może spróbować go na pozycji środkowego pomocnika razem z pedrim i FDJ?

0

@patrickjacob Te trzy transfery to - Messi, drugi to Coutinho a trzeci, któryś z młodych Moriba, Demir albo Nico Gonzalez

1

Nie jestem dobry z matematyki ani ekonomi, można wiedzieć o co chodzi z tą amortyzacja trasferu

3

@JarekS To że Messi jest dogadany z Barceloną to pewne, ale Barcelona nie jest dogadana z władzami ligi i tu jest problem o którym pisze Greymid i pewnie saga będzie się toczyła długo, bo problem z wysokim budżetem płacowym sam się nie rozwiąże

0

Ktoś wogole się zastanawia na jakiej pozycji on ma grać, bo ja dla niego miejsca w kadrze nie widzę, na dziesiątce Messi lub Pedri, na skrzydle jest słaby a i tak mamy tam, takich graczy jak Fati, dembus, depay, jako napastnik raczej będzie grał Sergio Aguero, ewentualnie Depay albo odwrotnie, to gdzie w tym wszystkim grizz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zastanawiam się nad taką opcją, czy prawnie jest to dozwolone gdyby Barca wykupiła jakiś klub z okręgówki z innego kraju, ten klub powiedzmy GKS Tychy zakontraktował Messiego a następnie go wypożyczył do Barcy, oficjalnie tylko za 30% pensji obowiązującego kontraktu, i wtedy Leo zadowolony bo podatek w Polsce mniejszy więc więcej zarobi a Barcelona obniża poziom wynagrodzenia ujęty w tym limicie, o którym mówi tebas, grożąc nam brakiem możliwości rejestracji nowych zawodników.

1

@Hiroshima Doskonale o tym wiem, zalozylem tylko hipotetycznie wersje odnoszacą sie do statutu , na stwierdzenie autora postu, zreszta wspominam o ostatnich wyborach, gdzie wiekszosc wybrala kontynuacje obecnych rzadow.

3

@Naturopata To by sie nie udalo, jezeli do odwolania porzeba 2/3 glosow, czyli przyjmujac, ,ze odwolujemy nasz rząd wedlug zasad statutu klubu, nie masz szans tyle uzyskac- patrz ostatnie wybory prezydenckie

0

@Maker0 nie zgodzę się co do premii, nie znam warunków umowy ale wydaje mi się, że to jest premia za podpis a nie za bycie w klubie przez cały okres trwania kontraktu i dlatego obawiam się że przegramy. Odnośnie transferu, ja bym powiedział stanowcze nie, bo albo Neymar mówi że to jego drugi dom i bardzo chce wrócić albo walka w sądzie przeciwko klubowi, według mnie jedno wyklucza drugie. Dlatego piszę o balaganie, bo z jednej strony ney ośmiesza klub a prezydent tego klubu chce go sprowadzić, tego właśnie nie rozumiem

3

Dziwna to sytuacja, że jednej strony klub chce go pozyskać a z drugiej walczy przeciwko niemu w sądzie. Wydaje się że obecnie w klubie panuje bardzo duży bałagan, a transfer Neymara jest tylko po to, by uspokoić szatnie a nie do końca zgodny z koncepcja prezydenta, jeżeli taka wogole posiada

0

Lucas Digne został przez nas ściągnięty z PSG

2

Sprzedaż powinna być brana pod uwagę, jezeli Coutinho ma grać jako skrzydłowy, on jest po prostu za wolny i dodatkowo nie ma jakiegoś wybitnego dryblingu, dlatego on na tej pozycji nie odpali a mecz z Realem był tego przykładem, boję się że skończy jak Fabregas, który był rzucany po wielu pozycjach a jak się to skończyło wszyscy wiemy. Natomiast gdyby znalazło się dla niego miejsce w środku pomocy, to jest szansa że się odbudowę, tylko czy w planie Ernesto, który ma coraz lepszego Artura, za chwilę dojdzie F. De jong jest miejsce w środku dla Coutinho.

0

Wiele z tego co piszesz to prawda, nie mogę się jednak zgodzić ze umieranie jest utajniona choroba. Umieranie wiąże się z podstawowa zasada natury, wszystko co się rodzi musi także umrzeć. To że będziesz się dobrze odżywial nie zmieni tego, może jedynie przesunąć efekt w czasie na twoją korzyść. Bo Umieranie to nie choroba a bezwzględne prawo natury, z którym nikt jeszcze nie wygrał.

0

Puchar mistrzów to nie jakiś tam pucharowy mecz z trzecioligowcem, to dużo ale jak wszyscy to wszyscy, a to że chcą to robić medialnie, wywierajac dodatkowa presję na FCB, to nie jest fajne z ich strony, w końcu to włosi a nie jacyś biedni kazachowie

0

nie jest powołany na mecz

1

Yaya Toure- nie jestem pewny ale jak odchodzil to troche od Manchesteru wzielismy

1

Thomas Vermalen - czwarty z rzędu wystep w wyjsciowej ,,11" dawno takiej serii nie mial

0

Ok, jeżeli jego oczekiwania finansowe byłyby ogromne to się zgodzę, ale kiedyś mówił że FCB to klub jego marzeń i może zdecydował by się chociaż troche te oczekiwania finansowe obniżyć a biorąc pod uwagę fakt, że może przyjść za darmo, to sprowadzenie go może się oplacac

1

Alexis Sanchez to powinien być priorytet, zgrany z drużyną, za chwilę będzie za darmo i byłoby to konkretne wzmocnienie ataku

0

Nie, nie jestem wstanie podać żadnego sensownego zysku z nie rozegrania meczu, napisalem tylko ze teraz dla nich jest cos wazniejszego niz mecz z las palmas i wielu kibicow w Polsce tego nie rozumie, i jak widac przykladow daleko szukac nie trzeba, i nie można zapomniec ze to ich klub nie nasz

11

Bo jesteś Polakiem a nie Katalończykiem dlatego my tego nie rozumiemy, a po za tym hasło, tak czesto wykorzystywane szczególnie przez młodych kibicow FCB, mes que un club, ma kontekst własnie polityczny

0

Uprawialem lekkoatletyke a dokładniej bieg na 400 metrów, mój mały pol zawodowy klubik do którego nalezalem to z pewnością nie to samo, ale ja uważam że, nawet jeżeli ktoś o nas minimum kultury nie wymaga to nie znaczy że mamy się zachowywać jak ostatnie menele, ale skoro tak jest wszędzie, chociaż pewnie u siebie w domu nie chcieliby by się tak ich gość zachował, dlatego dla mnie zachowanie naganne.

2

Na zdjęciu paulinho i L.Suarez widać jaki syf zostawili, koszy tam nie było czy co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?