jordi70
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
kielce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Matec
wreszcie ktos realnie myslacy bo inni by wydali na neymara nawet 100 mln by marzenie sie spelnilo wedlug nich jakn przyjdzie to juz nikt nas nie ogra
masaro77
wiadomo co robia szejkowie ale jest jeszcze jedna kwestia Dortmund za lewego okolo 30mln ale gdyby mial 4 lata do konca kontraktu to oczekiwali by conajmniej 50 dlatego kwota santosu za neymara to szalenstwo
0
Widze że sami eksperci sie wypowiadaja tak jak z alexisem najpierw marzyli onim a pózniej zmieszany z błotem i podejrzewam że podobnie moze byc z neymarem. oczywiscie dla nikogo z was nie jest wazna ekonomia tylko kupowac i kupowac i niewazne za ile bo ja wiem ze sie zwroci a pozniej krytykowac. Nikt normalny nie rzuca kwoty 50 mln minimum za piłkarza ktoremu pozostało rok kontraktu do konca tylko powinno byc gora 30 i licze ze ludzie w barcie nie dadza sie oszukac i nie zaplaca wiecej a zreszta można poczekac ten rok i zakontraktowac go za darmo a jak wczesniej przejdzie gdzie indziej to znaczy ze toe jego wypowiedzi o tym że jego marzeniem jest gra w barcie byly oszustwem i wybierze gre w Madrycie to oznacza ze nie jest wart gry w FCB
0
Myśle że trzeba wyciągnąc wnioski i nie jestem pewien ale tiki taka powoli sie kończy i trzeba wymyslic cos innego albo przynajmniej ją mocno unowocześnic bo nie zdaje egzaminu i nie tylko z Bayernem ale także z PSG z milanem czy nawet Realem. W naszej grze nie ma elementu zaskoczenia gramy za wolno no i jestesmy dobrze rozpracowani, naprawde potrzebne sa zmiany personalne i taktyczne
0
raczej nie chodzi o to jakich zmian mógł dokonac Tito ale o to ze nie zrobił nic może zmiana taktyki formacji ustawienia czego kolwiek, nie po raz pierwszy widzimy sytuacje że tito nie dokonuje zmian tylko liczy na geniusz i tym razem sie nie udało ale nie jestem za tym by zmieniac trenera absolutnie nie, ale czasem trzeba cos zmieniac by przeciwnika czyms zaskoczyc i tego niestety zabrakło
0
Nie ma sie co sie oszukiwac nie dostaniemy za niego wiecej niż 15 milionów bo ma już 31 lat a za bramkarzy nie płaci się tak wielkich pieniedzy jak za zawodnikow z pola a argument że za te kilka pare ładnych lat gry dla barcy jest przez to wiecej wart nie jest argumentem merytorycznym bo przeciez nie im pilkarz starszy tym placi sie za niego wiecej tylko na odwrot takze ta cena 10 -15 mln jest jak najbardziej realna
0
Rzeczywiście decyzja jest szokujaca bo wydawało mi się że to kwestia czasu kiedy podpisze nowy kontrakt. Uważam że decyzje jego trzeba szanować jakimi powodami sie kierował niewiadomo może brakuje mu już motywacji no niewiem. Ja bym widział tu szczesnego i tylko z jednego powodu bo jest moim rodakiem i prawde mówiąc wcale nie jest gorszy od Valdesa a fajnie by było zobaczyć Polaka w najlepszej drużynie świata
0
NYC 2001
90% z was popiera niepodleglosc bo zobaczyliscie Xaviego w fladze kataloni...
To ja należe do tych 10% bo w przeciwieństwie do wielu na tym forum ja nie pokochałem Katalonii po przez klub FCB a właśnie klubowi FCB kibicuje poprzez wielki sentyment do regionu Katalonii i mimo że wyjezdzam tam co roku na urlop i jestem zarejestrowanym Cules nie daje mi to prawa do wypowiadania sie na tematy niepodległosci katalonii. głos w tej sprawie powinni miec tylko rodowici katalończycy ale ppytanie czy hiszpanie szczególnie ci z Madrytu pozwola im zadecydowac. Jeszcze jedna sprawa - niech nikt nie porownuje Katalonii do Polskich województw. najpierw zapoznajcie sie z historia Katalonii i porównajcie ja do polskich regionów a moze przestanie dokonywać tych idiotycznych porównań. A swoja droga chciałbym doczekać piłkarza katalończyka który powie hiszpanii - NIE.
0
Barca i nie zmie sie nic
Poziomem merytorycznym swojego wpisu powaliłeś mnie na kolana - ale na ten temat się wypowiadałem już wiec nie będe się powtarzał
juliancarax
no własnie trzeba było oglądać to byś zobaczyła te piekne asysty godne poziomu Barcy powroty na własne pole karne przy stałych fragmentach schodzenie raz na lewa strone a raz na prawą żeby byc bardziej aktywnym w ataku i tworzyc miejsce Leo itd. tylko trzeba uwaznie oglądać...
0
Widze że dla wielu jedyny inteligentny argument w sprawie Ibry to taki że nie pasował i tyle. To ja ze swej strony również bardzo inteligentnie odpowiem że pasował i tyle a za moim twierdzeniem niech przemawiają liczby, które osobiście uważam bronia Zlatana. I na marginesie- to taka Polska mentalność jednej chwili jesteś wielkim bohaterem a już za chwile nikim już wielu wspaniałych zawodników dotkneło to na tym forum ostatni przykład to Pedro. I ostatnia sprawa a właściwie prosba dla oceniajacych grę Zlatana w FCB troche wiecej obiektywizmu a mniej emocji. Odejscie Zlatana Z Barcelony to nie kwestia tego czy sie sprawdził czy też nie a tego że Villa miał dać nowa jakość gry którą według mnie nie dał - jednak Henry czy Samuel w swoich najlepszych latach w FCB dawali klubowi więcej.
0
D.Villa.
napisałeś że Villa jest lepszym graczem bo potrafi asystować? a co Ibra nie asystował po ogladaj powtórki i zobacz jakie były to asysty godne poziomu Barcelony. Ibra sie nie wracał a kto przy stałych fragmentach wracał się by walczyc w powietrzu, wiele akcji wypracował wiec nie tylko stał i czekał że ktoś mu poda Villa wcale nie jest od Ibry lepszy każdy z nich jest jedynie uzupełnieniem w ataku Leo. Villa przychodząc do FCB miał być drugim lepszym Samuelem ale nim nie jest.
0
Nie zgadzam sie z opinią że sie do zespołu nie wkomponował. Choć nie byłem zwolenikiem jego transferu w zamian za Samuela który był idealny dla Barcy z wielu względów i odejście kameruńczyka uwazam za jeden z najwiekszych błędów polityki transferowej ostatnich kilku lat. Ibra w Barcelonie jezeli przypomnimy sobie ta pierwszą część sezonu w którym występował miał nawet więcej goli niż sam leo a to nie łatwe a po za tym wiele wspaniałych asyst. Zawsze mówił jaki jest tu szczęśliwy że Leo to najlepszy piłkarz na świecie a nie on, że wspólna gra z takimi piłkarzemi jak Xavi czy iniesta to czysta przyjemność. Wszyscy sie bali o jego egoizm w grze a on w FCB grał bardzo zespołowo akceptował to że nie jest numerem 1 i nigdy nie będzie. Zawiódł dopiero w dwumeczu z Interem gdzie własciwie nie istniał. Tempo gry z Ibrą w składzie było wolniejsze ale o tym wiedzieli raczej wszyscy zanim zdecydowali się na jego transfer miał dawac coś innego byc tkz. taranem. On chciał pozostać do końca obiecując walke i prace na treningach o wyjściowy skład. Zastanawiam sie tylko nad kwestią zwoleników Zlatana ktorych było tak wielu w momencie jego transferu a teraz jakos ich nie ma czyżby wtedy byli to sezenowcy?
0
Zlatan
Nie zgadzam sie z opinią że sie do zespołu nie wkomponował. Choć nie byłem zwolenikiem jego transferu w zamian za Samuela który był idealny dla Barcy z wielu względów i odejście kameruńczyka uwazam za jeden z najwiekszych błędów polityki transferowej ostatnich kilku lat. Ibra w Barcelonie jezeli przypomnimy sobie ta pierwszą część sezonu w którym występował miał nawet więcej goli niż sam leo a to nie łatwe a po za tym wiele wspaniałych asyst. Zawsze mówił jaki jest tu szczęśliwy że Leo to najlepszy piłkarz na świecie a nie on, że wspólna gra z takimi piłkarzemi jak Xavi czy iniesta to czysta przyjemność. Wszyscy sie bali o jego egoizm w grze a on w FCB grał bardzo zespołowo akceptował to że nie jest numerem 1 i nigdy nie będzie. Zawiódł dopiero w dwumeczu z Interem gdzie własciwie nie istniał. Tempo gry z Ibrą w składzie było wolniejsze ale o tym wiedzieli raczej wszyscy zanim zdecydowali się na jego transfer miał dawac coś innego byc tkz. taranem. On chciał pozostać do końca obiecując walke i prace na treningach o wyjściowy skład. Zastanawiam sie tylko nad kwestią zwoleników Zlatana ktorych było tak wielu w momencie jego transferu a teraz jakos ich nie ma czyżby wtedy byli to sezenowcy?
0
yazo
Temat yaya nigdy nie był dla mnie zrozumiały dlaczego przegrywa walkę z Sergio będąc w tamtym okresie piłkarzem lepszym, możliwość strzału z dystansu wejścia z głębi pola włączanie sie do akcji ofensywnych wieksza wszechstroność niż u Busiego i lepsza gra na pozycji stopera to tylko niektóre cechy yaya dlatego nigdy nie zrozumiem dlaczego był tylko rezerwowym.
0
Henry
Dla mnie Henry przychodził do Barcy by wygrać ligę mistrzów to zrobił dając wtedy Barsie bardzo dużo ale faktem jest że nie wytrzymał zbyt długo tego wysokiego poziomu. Można sie zastanawiać czego zabrakło może motywacji do ciężkiej pracy, a może po prostu słabsza forma a może coś innego ale na pewno nie mozna powiedzieć że się nie wkomponował, więc jedyne co mozna mu zarzucić to kwestia nie utrzymania tego poziomu przez dłuższy czas
0
tak jak wspomniałem u siebie punktów nie oddajemy
0
Widze że wytykacie kazdy błąd Pedro a Guardiola daje mu szanse na przełamanie bo chyba wie że ligi nie wygramy
0
Spokojnie wygramy obstawiam 2:1
0
Uspokujcie się z tymi komentarzami w stylu Pep w tym klubie jest skończony troche szacunku i nie zrzucajcie całej winny na S. Roberto bo to nie piłkarz wygrywa i przegrywa tylko drużyna
0
Barcaclue97
Wymienie kilka uwag co do twojego ostatniego postu
1- Nie nazwałem cię głupim tylko że napisałeś głupi slogan a być głupim a napisać coś głupiego to zasadnicza różnica(kłania się czytanie ze zrozumieniem)
2- Kwestia co do ilości meczów które miałeś oglądać i lat kibicowania to pewna ironia która miała ukazywać pewien fakt który ci umknął ( tutaj kłania się zdolność właściwej interpretacji czy czytania między wierszami, choć trzeba przyznać że nie wprawione oko może mieć problem i to akurat in minus dla mnie)
3- Na poczatku swojego postu napisałeś że nie będziesz podawał żadnych argumentów na temat wiadomej sprawy po czym przytaczasz cztery argumenty dlaczego według ciebie Samuel jest sprzedawczykiem ( jest to jaskrawa niekonsekwencja twojego wpisu)
4- I czas na esencje czyli sprawa Eto'o te cztery argumenty które wymieniłeś to argumenty na materializm a że samuel jest materialistą to chyba wszyscy wiedzą ale żaden z tych argumentów nie dowodzi że jest sprzedawczykiem bo jak napisał ice man to Figo nim jest. Niestety nie możesz porównać tych dwóch histirii ale uwierz mi wtedy dostrzegałbyś róznice między Samuelem który leci na kase a Figo sprzedawczykiem.
Szkoda że tak późno wracam z pracy bo odpisałbym ci wcześniej.
0
Richman
W sumie nie chodzi o wiek czy o to że może siedzieć na forum czy też nie a o poziom dyskusji. Inaczej by było gdyby zachował troche szacunku a nie obrażał wszystkich dookoła i gdyby swój pogląd bardziej rozwinął uzywając argumentów mniej lub bardziej merytorycznych a nie pisał głupie slogany znieważające piłkarzy wybitnych tego klubu
0
barcaclue97
Potrafisz przedstawić jakieś merytoryczne ( jeżeli wiesz co to znaczy) argumenty na to że Eto'o był sprzedawczykiem. Można sie zastanawiać ile kibicujesz barcelonie przypuszczam że od 2 miesięcy do max. 2 lat - I TO JEST NAJLEPSZA KONKLUZJA CO DO TWOICH WYPOWIEDZI.
Ice man
Cechą charakterystyczną każdego forum które sie rozrasta jest to że z jednej strony mozna się szczycić liczbą osób zarejestrowanych na forum ale z drugiej co w pewnym momencie staje się zmorą takiego forum jest rózny poziom inteligencji i wieku nowych członków i stąd wypowiedzi w stylu ,, on jest sprzedawczykiem". Taki barcaclue to nic innego jak typowy gimnazjalista który obejrzał trzy mecze w telewizji jak barca grała w lidze mistrzów i pewnie kupił sobie koszulke FCB gdzieś na bazarze za 20 zł. i wydaje mu się że jest kimś lepszym niż w rzeczywistości jest. Mozna sie jedynie zastanawiać czy wchodzic z nimi w dyskusje uswiadamiając im ich błedny tok myślenia czy po prostu ignorować. Jeszcze nie tak dawno uważałem że każdy ma prawo do przedstawiania swoich poglądów i zdania na konkretny temat ale chyba musze sie na tym poważnie zastanowić czytajac ,,nadzwyczaj inteligentne wpisy niektórych" .
0
Marcelinho to prawdopodobnie najlepszy zmienik za Rubio jaki może być, tylko trzeba pamietać o tym że Rubio to taki piłkarski Xavi. Kapitalnie napędzał grę barcy dyktował tempo gry i jego zastąpić będzie bardzo trudno.
0
Wie ktos któreg sierpnia jest superpuchar Europy
0
blaugrana49
Za kogo mi sie wydaje że za pedro Wydaje mi sie że z Fabregasem Barca bedzie mocniejsza tym bardziej że pedro w ostatnim sezonie mocno falował swoja formą
0
Iceman
Co ty mówisz Jefren ma umiejetności niewiele gorsze od pedro
Zobaczysz za rok dwa będzie kluczowym graczem pierwszego zespołu. Kwota za jaką możemy go sprzedać to jakieś 15 mln
0
Nie wiem czy zwróciłeś uwage ale Alianz Arena jest w Bawarii a ja mam na mysli obiekt Ajax a on według mojej wiedzy nie nazywa się Alianz? chyba że się myle
0
Widze że nie wymieniłeś Areny a zapewniam wszystkich że atmosfera na tym stadionie jak gra Ajax jest naprawde świetna troche inna niż na CN ale twierdza Barcy to zupełnie coś innego, czego nie można porównać do żadnego innego stadionu, san siro mnie nie przekonuje a tak po za tym to czekam na Bałtik Arene to będzie najpiekniejszy stadion na Euro 2012
0
Cule a muerte
Dlaczego właśnie Maracana ze względu na pojemność a może widzisz w nim coś szczególnego co ja niestety nie moge dostrzec ( co nie oznacza że jest to obiekt nieładny bo tak nie uważam) mam natomiast sentyment do Amsterdamskiej Areny.
0
Ja nieco z innej beczki może wie ktos gdzie w Łodzi będzie mozna obejrzeć finał (chodzi mi o jakis bar czy pub)
0
Myślę że Pastore może przyjść jeżeli nie udało by sie sprowadzić Fabregasa