0

0

Jaką siebie ocenia? ;D

0

kurde no już tyle razy pisałem na ten temat i widzę redakcja nie bierze sobie tego na poważnie. Wrzucajcie teksty w jakiegoś edytora żeby wyłapywał błędy i literówki bo to wygląda nieprofesjonalnie a za taką witrynę Waszą uważam... Wesołych ;)

0

Moim zdaniem ma tutaj troche racji ale niewiele. Decydującym kryterium w ich rywalizacji jest właśnie to jacy oni są. "Jeśli Ronaldo nie zdobędzie tegorocznej nagrody, to dlatego, że nie jest bardzo sympatyczny..." To zdanie właśnie bardzo dobrze obrazuje to co mam na myśli bo żeby być najlepszym zawodnikiem na świecie trzeba mieć też charakter a Ronaldo jest ogólnie nie lubiany bo jest arogancki zapatrzony w siebie i myśli, że jest nie wiadomo kim. Jest jednym z najlepszych zawodników na świecie ale Messi miażdży go całkowicie swoim podejściem charakterem i stylem bycia nie robi z siebie gwiazdy tylko kieruje się dobrem zespołu a indywidualne wyróżnienia jeśli są to trzeba sie z nich cieszyć ale nie o to chodzi w piłce nożnej. Dlatego ta drużyna jest ponad wszystkie i dlatego ją kochamy bo niema tutaj miejsca na kozactwo cwaniactwo tylko jest wzajemna współpraca i radość z dawania ludziom przyjemności Visca el Barca :)

0

valdes, alves, song, mascherano, alba, basquets, xavi, iniesta, messi, villa, cesc taki mógłby być składzik :D

0

wybaczcie że pozwole sobie na OT ale w newsie o kalendarzu sezonowym nie można dodawać komentarzy... Muszę przyznać, że jakość wykonania tegorocznego kalendarza w porównaniu do zeszłorocznego jest fatalna... Cieniutkie kartki bardzo podatne na zniszczenia i wygięcia... Jeśli tak to będzie wyglądało to w przyszłym roku już nie zamówie pozdrawiam :)

0

to zaloz cyfre ;d

0

poprawcie błędy :P

0

a mnie ciekawi jedna rzecz. Mianowicie skoro przed ostatnim meczem dwaj zawodnicy mieli tą samą ilość punktów a za ostatni mecz było maksymalnie do zdobycia 10 punktów to dlaczego typ który wygrał ma o 12 punktów więcej skoro mógł zdobyć tylko 10? :D

0

wyślubować*

0

sciema sciema jeszcze raz sciema zobaczycie ze zostanie ;]

0

Klubowych Mistrzostw Świata a nie Krajowych :P

0

Darconan zawieszenia za zółte kartki w finale są nie wazne :)

0

jest w tym ziarenko prawdy :)

0

redakcje sportu ofc ;) bo mi zaraz ktos napisze ze to nie My :D

0

weźcie sobie obejrzyjcie powtórki i dopiero piszcie cos takiego w obu przypadkach nie bylo karnego ja np bylem bardzo zadowolony z pracy sędziego i nie mam do niej zadnych zastrzezen nie szukajmy winnych i nie zwalajmy na wszystkich tylko nie na nas ;) pozdrawiam redakcje.

0

katallonczyk16
dobrze prawisz kolego. A jak widze takie coś w podsumowaniu "Z całym szacunkiem dla Cesca, ale w takiej sytuacji najprawdopodobniej czysto w piłkę trafiłby nawet przeciętny polski 30-letni amator grający na co dzień w B-klasie." no to klękajcie narody zenada tekst. Tyle Panowie

0

'u" * :P

0

zgadzam sie z przed-mówcą popisowy tekst jestem pod wrazeniem co zdarza sie rownie rzadko jak przewaga przyjezdnych w świątyni futbol ;)

0

literowka w tytule :P

0

przypadkiem to jest jego facjata w realu

0

pjotras co najwyzej polfinal taki moze byc

0

byly 3 bledy w tak krotkim tekscie a mowisz zebym przytoczyl jak je juz poprawiles ^^

0

poprawcie te błędy bo aż razi.

0

RanDiFCB
co do Yaya sie zgodzę z Tobą dla mnie to najwiekszy błąd Guardioli na ławce trenerskiej Barcy... Co do Bojana to tak jak piszą poprzednicy za duzo wymagano od niego i chlopak nie dal rady. Tyle w temacie to ze napisalem kom to itak swieto ^^

0

ciekawe czy leo zwrocil polowe javierowi hahahaha :D

0

kurde dobrze by było zeby jeden serwer byl taki zeby mozna obejrzec bez sciagania...

0

wrzucalibyscie bramki na przeklej tak jak w zeszlym sezonie bo tam mozna i sciagnac i obejrzec a tu tylko sciagnac.

0

pyrzo dokladnie pozatym jest wyraznie napisane ze to bylo z winy tej drugiej geniusze.

0

poprawcie ostatnie zdanie. Spotkanie pokażą 62 stacje telewizyjne na całym świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?