judasz89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Myszków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
INIESTA 10, nie wyobrażam sobie innej oceny... bramka i 3 asysty to musi zaowocować. Był poprostu GENIALNY!
0
lucky
i tak będzie :D
0
mmm rapid :D heh
0
smiga mi caly zcas super. ja mam radio ale 4mb :P wiec lightowo :)
0
niestety nie ale na tym mi smiga luksus :D veb xd
0
polecam neptyka :D
http://neptyktv.unl.pl/
obejrzalem tutaj ostatni mecz barcy, w dodatku c+sport2 czyli po polskiemu :D:D pozdro
0
jak na camp nou mr borubar będzie remis to mamy po LM :P życie to nie fifa.
0
"Pretendent" ? :D
0
szczepan wlasnie tu ogladam ale nie moge wziac na pelny ekran bo mi sie wczytac nie chce i musze ogladac na takim malym :/
0
Harpagan
ja nie mówie o tym czego ja chcę tylko patrze obiektywnie i rozpatruje największe prawdopodobieństwo... Arsenal zremisował na wyjeździe i to bramkowo a to stawia ich w uprzywilejowanej sytuacji czego nie można powiedzieć o ManUtd czy LFC :D
0
zasada dobra ale znikło mi słowo "ewentualnym" jeśli chodzi o finał... Nie mówmy jak Ferguson przed ćwierćfinałem, że on myśli już o finale... Na dobre mu to nie wyszło.
0
Cáceres z pola pewnie.
0
możliwe, że mogą się zmotywować. Aczkolwiek jeśli zagrają jak na Anfield to nie wróżę im sukcesów :D
0
Manchester United to według mnie nawet do półfinału nie przejdzie :D Będą półfinały:
Barcelona - Chelsea
Arsenal - Porto
To jest moje zdanie i nie koniecznie musicie się z tym zgadzać :) VeB!
0
btw. Ja tez za kazdym razem jak puszczam duzego lotka mam nadzieje ze zostane milionerem xD hehe
0
nadzieje zawsze mieć można.
0
jest to sędzia który skrzywdził nas niesamowicie. Byliśmy jednym z głównych faworytów w Euro 2008 i pewnie gdyby nie on to do dzisiaj świętowalibyśmy mistrzostwo zdobyte z Hiszpanią w finale... No może ze 3-0 byśmy ich pyknęli... xD Naprawdę nikt nie zaprzepaścił pewnego mistrzostwa gorzej niż on i za to mamy do niego żal... xDDD hahahah
0
będzie bramka z C+sport?
0
a mnie 3 miejsce Boca Juniors :|
0
Bykunn
stwierdzenie ze porto jest zespołem prezentującym ten sam poziom co Manutd to jest dla mnie śmiech na sali xD aczkolwiek nikogo nie można lekceważyć jak już wspomniałem wczesniej ale bez przesady nie pisz tu takich głupot :)
0
najpierw to szanowny panie Sir Alexie martw się o Porto które już raz Was wyeliminowało... Nikogo nie można lekceważyć... Noi potem oczywiście Arsenal lub Villarreal... Osobiście stawiam na Żółtych ale jak będzie zobaczymy :)
0
Witam. Jestem zainteresowany jeżeli ktoś ma wszystkie bramki ze wszystkich meczów Barcelony z sezonu 2005-2006? Jestem gotowy na mój koszt wysłać płytkę do nagrania pocztą albo zawsze można znaleść inne rozwiązanie... Mój e-mail judasz89@gmail.com... proszę o info jeśli ktoś ma będę wdzięczny :)
może nie wszystkich meczów... ale z Ligi, Ligi mistrzów i Copa del Rey to musi byc... mogą być również skróty a nie same bramki.
0
nie spamuj!
mod
0
nie spamuj!
mod
0
:D
0
mały co usunąłeś swój komentarz bo spostrzegłeś, że faktycznie się nie da?? hehe
0
Bojan - 6
Keita - 6
:)
0
100% racji, aczkolwiek Yeste właściwie dostał czerwoną kartkę ale za to wyczyny Pepe czy Marcelo (który symulował w polu karnym i to skutecznie) to już była parodia...
0
sorki konradinho mój błąd :) respect dla Ciebie :)
0
"Upload i nagranie wykonane przez serwis www.FCBvideo.pl" :P
Konradinho tylko wkleił linki do newsa :P ale itak dzięki :D