0

po co dajesz z justina jak tam wywala bo trzeba miec premium.

0

FCBARTUR

To są powołania na mecz. A meczową osiemnastkę Pep wybierze bezpośrednio przed meczem. Pewnym jest więc, że skreśli jednego bramkarza i zasiądzie on na trybunach a nie na ławce :)

0

Hehe to, że go nie lubie to inna sprawa ;) A jedna literka u na a to nie jest jakaś tam wielka tragedia więc nie nakręcaj sie ok?

0

ps. Basquets'a również posadziłbym na ławce... Ale biorąc pod uwagę ilość szans jakie daje mu Pep w tym sezonie istnieje większe prawdopodobieństwo, że to właśnie on wystąpi a nie Bojan :(

0

Marco87

Mogłeś napisać, że zgadzasz się z moim składem a nie przepisywać ten sam skład z ironicznymi przekręceniami ;) Sezonowcy którzy się wypowiadają może i przekręcają nazwiska ale nie wszystkie :P Mam nadzieję, że zobaczymy Bojana jutro w pierwszej 11... Pozdro

0

moj skład ;) :

Valdes, Alves, Pique, Puyol, Abidal, Toure, Xavi, Iniesta, Bojan, Eto'o, Messi.

Bardzo bym chciał ujrzeć taki skład... Bojan powinien dostawać więcej szans do gry bo się chłopak zmarnuje :(. Jednakże bardziej prawdopodobnym jest to że zamiast Bojana na lewej wystąpi Iniesta a za niego w środku zagra Keita lub Basquets... VAMOS :)

0

hmm parę razy użył sformułowania "czegoś pozytywnego", może dla niego to znaczy przegrana 2-0 a nie np 5-0 :P Wtedy byłoby to coś pozytywnego :D:D Hehe, przypominam sobie wypowiedzi piłkarzy Sevilli przed meczem na CN... I co było każdy wie :)

0

ten jest w lepszej jakości niż po polsku. Tutaj mamy cały ekran a nie okienko jak w C+Sport. Pozdro i thx :)

0

hehe albo wogóle go nie dodałem może był jakiś błąd ;) A więc: warto również wspomnieć, że Barcelona w całym meczu oddała jeden jedyny celny strzał na bramke chelsea...:] I on wystarczył :)

0

nie rozumiem dlaczego usunięto mój komentarz? W którym miejscu nie dostosowałem się do regulaminu? :/

0

"takie, artykuly"

"czesc ze presji odeszla w dal "

10-letnie dziecko próbuje sprawić wrażenie mądrego użytkownika xD

W dodatku cała wypowiedź jest żalowa... No ale cóż, ta strona powinna być od 18 lat :D hehe pozdro ;)

0

gedeer

kilka komentarzy poniżej masz linki :)

0

patrysss

Jesteś wielki :D:D THX Wielkie :)

0

będą bramki z Canal+sport? VAMOS!

0

pokonać nie musi fcbarcacom. Jak dla mnie to bedzie 2-2 albo 1-1 :)

0

Harpagan żal mi Cie.

0

bojan niema ogrania bo dostaje mało szans. Messi został wprowadzony do składu za wczasu i proszę co teraz mamy... Bojan powinien wiecej grac...

0

sory że 3 razy ale mi sie internet wali :(

0

z Mallorcą a nie Bilbao... z Bilbao to my w finale gramy... eksperci

0

z Mallorcą a nie Bilbao... z Bilbao to my w finale gramy... eksperci

0

przeciez napisalem ze marquez w meczu CdR strzelil... :/

0

hahahah kulomorus ale dowaliłeś xD

0

5 lutego w 1 meczu półfinałowym z Mallorcą Marquez, który dzisiaj niestety został kontuzjowany strzelił bramkę bezpośrednio z wolnego :)

0

mam buffer 100% i mi sie tnie

nie jest mi dane obejrzec tego meczu chyba

0

dajcie linka który działa bo justin mnie juz wkur*** a neptyk sie tnie :/

0

http://neptyktv.unl.pl/

ja zapraszam na neptyka po polsku :) pozdro

0

damianex14

człowieku sprawdź to co piszesz xD Ja włączam a tam gołe baby :D hahahahhahah xD

0

Małe sprostowanie oczywiście nie dzisiaj lecz wczoraj :) Ponadto chciałem jeszcze dodać, że to Valencia rozegrała wczoraj znakomite zawody i w mojej ocenie należał im się przynajmniej remis za wyjście na boisko z wolą walki bądź co bądź z najlepszą drużyną Europy teraz... I za to dla nich szacunek :)

0

messik18

W ogóle oglądałeś mecz? Z Twoich wypowiedzi wynika, że nie. Jeśli kwestionujesz decyzję Pepa co do wystawiania piłkarzy na poszczególnych pozycjach tzn, że pewnie znasz się lepiej od niego... Człowieku wyjeżdżaj do Hiszpanii i startuj na trenera Barcelony!! Przed Tobą świetlana przyszłość... Henry najgorszy to są kpiny no ale nic... z ekspertami piłki nożnej niema się co kłócić... xD

Co do ocen to moim zdaniem Alves 5 i Basquets również 5. Ten pierwszy nie miał dzisiaj pomysłu na grę i mało co mu wychodziło a ten drugi próbował podawać, kreować grę. Zaliczył na pewno mniej strat niż Xavi i więcej celnych podań a Xavi ma wyższą ocenę... Rezta ok :) Vamos!

0

khorints

Nie zgadzam się z Tobą :P W polsacie kometatorzy nie mają przynajmniej wady wymowy xD Po drugie jak nie raz oglądam mecz Barcy na C+sport2 to zdarza się, że mówią takie rzeczy na temat Barcy ze nawet ja jak kibicuje 5 lat to nie słyszałem :D Chodzi mi tutaj o jakieś niepotwierdzone informacje, które dla kogoś kto wie prawie wszystko na temat FCB są poprostu głupotą :) Osobiście wolę komentatorów z Polsatu a w szczególności Bożydara Iwanowa :D pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?