0

wmv jest lepsza jakość.

0

despero bo po losowaniu biba jest... :P

0

jakby chciał to by dawno kupił prawko nie musi robić. :P

0

zważywszy na to , że Henry zarabia TYGODNIOWO 156 tys EURO to zabardzo się nie wysilił ale liczy sie gest nie? ehh możecie się zemną nie zgadzać ale jest to moje zdanie i mam prawo je wyrazić. Określę to jednym słowem: WSTYD!

0

wlasnie nie podoba sie nie czytaj jak nie umiesz docenic czyjejs pracy ...

0

przy pobieraniu z przeklej skrótu 2 polowy wyskakuje bład... Komuś jeszcze tak sie dzieje?

0

po raz pierwszy odkąd objął stolik trenerski w Barcelonie odpadł z jakichkolwiek rozgrywek... Niech i on poczuje to uczucie xD

0

Valdes, Alves, Puyol, Pique, Abidal, Basquets, Xavi, Iniesta, Henry, Ibra, Messi - niech moc będzie z wami ;p

0

dpoluga17 po co będziesz wrzucał jak niżej kolega stevie1986 wrzucił na super serwer bez limitów. Swoją drogą może redakcja zastanowiłaby się nad tym serwerem :)

0

oo i jeszcze Belettiego i nikogo innego jak Rijkaarda... xDDD

0

ja to bym jeszcze zaprosił Oleguera, Motte, Deco hmm jeszcze możnaby dorzucić Zambrotte, Thurama... Ja nie rozumiem czemu ich nie zaproszono wstyd!. ;(

0

MrKluska

Ja oceniam występ Milito na zadowalający. Pewne krycie i niezłe wyprowadzanie piłki... :D

0

zenada, gra nie podobna do barcelony, zaluje ze im kibicuje. :/

0

a ja chce Bayern bo wtedy pojade na mecz do Monachium xDD

0

12 minut czekania.

0

noo bo ja mam czekac 25 minut nie wiem jak inni...

0

jakość zajebista... :)

0

na ściągnięcie wszystkich należy poświęcić jakieś 4,5 godziny samego czekania + czas ściągania a to już zależy od transweru...

0

noo super ale chłop napisał że niema dźwięku więc chyba sie mylisz.

0

ja mam dźwięk.

0

ja sie ciesze po części bo Maxwell według mnie lepszy jest od Abidala i zasługuje na 1 skład... Może pokaże swoją wartość.. :]

0

każdy mądrzejszy od poprzedniego...

0

był jest i będzie wielki... Zawsze będzie moim idolem. Niezależnie od tego co piszą media...

alis1996 jestes idolem r10? co za zaszczyt... xD

0

tak tak sprzedać messiego bo zagrał pare słabszych meczów. Ja nie czytam komentarzy bo palpitacji serca dostane. ZAL

0

niesamowite... 10 minut po końcowym gwizdku i są bramki :D szacun :)

0

zgadza sie :)

0

939

w tamtym meczu dwie bramki padły po dośrodkowaniach Alvesa które były z gry a nie ze stałego fragmentu :)

0

tak to jest jak z dziada zrobi sie pan... żebym nie był źle zrozumiany bo to bardzo możliwe to chodzi mi o to że kiedyś nie miał niczego oprócz papierowej piłki i psa z którym trenował a teraz ma wszystko i niestety korba odwala ... :) Ja nie zapomne tego co zrobił dla Barcelony i na zawsze pozostanie jednym z moich idoli piłkarskich... To samo jest z eto'o... wyszedł z biedy i doszedl do bogactwa a teraz żąda od Barcy jeszcze kasy może mu brakło na nowe auto... wstydziłby się naprawde, ja tylko czekam na reakcje kibiców na Camp Nou... Zostanie wygwizdany jak nic... Pozdro

0

nie czytałem innych komentarzy wiec sory jeśli sie powtorzy...

Sędzia nie podyktowal ewidentnego karnego ok ale moim zdaniem dla Puyola powinna byc czerwona kartka za ten faul za który dostał żółtą... Obejrzałem teraz skrót bo meczu nie mogłem oglądać i z tego co widziałem to barca dużo z daleka strzelala co jest raczej rzadkością... Najważniejszy wynik i komplet punktów... Vamos :)

0

a można prosić skrót na rapida?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?