judasz89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Myszków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spacje usuń.
0
jeśli ktoś dysponuje linkiem do ściągnięcia tego filmu bardzo będę wdzięczny... Genialny filmik warto go mieć :)
0
bexley
Zgadzam się w 100% co do drugiej części Twojej wypowiedzi :)
0
vidus
idź jeszcze Laporte wygryźć... ;/ nie lubię takich wypowiedzi co kto by zrobił... Oni srają na to co my sądzimy i zrobią po swojemu a więc niepotrzebnie eksploatujesz swoją klawiaturę ;) Pozdro
0
Pawian
a "Francesc Fábregas (Arsenal F.C.)" to kto to jest? Jakiś inny Fabregas? xD
0
http://www.ustream.tv/channel/eurohd
dla tych którzy nie mają ;p polecam, szukalem 40 minut czyli prawie całą 1 polowe haha xD
0
3 do wyrównania 4 do pobicia... Może być ciężko... zobaczymy :D
0
mam nadzieję, że z Depor wystawi 1 skład i pobiją rekord 107 strzelonych bramek Realu :D
0
BARCA ES MI AMOR!!!!!!!!!
0
raku1982
hahhahahahah dobre :D:D:D nieźle wychwyciłeś xDDD
0
ja już miałem z nim do czynienia niestety a może stety... xD ale czasem troche za duzo tej ironii...
0
hanc nie wiem po co takie wypowiedzi może Ci sie nudzi w domu... mushroom niestety nie wszyscy są tacy bystrzy jak Ty...;(
leaomessssssiii może troche za ostre słowa ale ja bym Cie nie banował xD
0
czemu usuneliscie moj komentarz ze skladem? przekroczylem regulamin? :/
0
heh Ty chciałeś "nie na rapidzie" a ja zrozumiałem że na rapidzie :D hehe sorki ;)
0
no są linki na rapidzie w tych co Ci podałem jak Ci może nie isc...?
0
http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=26927
http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=26870
minuta szukania :)
0
poszukaj w archiwum newsów na pewno są
0
challenger powiem Ci, że trochę się wymądrzasz, robisz z siebie nie wiadomo jakiego eksperta :D Może jesteś nie wiem... Ale zgadzam się z wypowiedziami tylko, że mam radę :D Pisz normalnym językiem bo kibice, do których się zwracasz mogą nie zrozumieć wypowiedzi :D O ile ją wogóle czytali... Ja się do nich nie zaliczam więc zrozumiałem :D Pozdro
0
genialny tekst :D sama prawda :) brawo M_k :)) respect...
0
VAMOSSS!!!!!!!!!!
Villarreal rozegrał znakomite zawody, należała im sie wygrana :) Visca el Barca !!!
0
"ilość kwoty" no lol xD poprawna polszczyzna xD
0
Santiago zgadzam się. Obecnie Eto'o jest pod formą i miejmy nadzieję, że albo powróci do optymalnej formy albo od następnego sezonu na pozycji środkowego napastnika będzie występował po prostu ktoś inny. A tak przy okazji to prawie udało mi się wynik przewidzieć nie wiem czy pamiętasz ;p noi jednego strzelca trafilem :D:D hehe Vamos :)
0
"Bilabo" ? :P
0
a czy można liczyć na moment odbierania pucharu i celebrację na boisku? przydałoby się do kolekcji ;)
0
jaco78 ja mam CP a nie cyfre i u mnie kanał abudhabisport jest na programie 903 i aktualnie leci na nim jakis mecz gdzie jedni są ubrani na niebiesko a drudzy na biało xD U ciebie leci to samo? :P
0
no to ten co ja mam abu dhabi sport to jest biały a nie pomarańczowy:/ a po wpisaniu namiarów nie wyszukuje mi zadnego kanału :( pozostaje tvp2 i godzinne opóźnienie :)
0
Bojan, Alves, Keita xD
0
Pinto, Alves, Puyol, Pique, Sylvinho, Toure, Xavi, Keita, Bojan, Eto'o, Messi
3-1 i CdR nasz ;) VAMOS :)
0
juz sie wczytalo ;p
0
paws mi to sie wczytac nie chce nawet a mam neta 3mb ;/