0

spacje usuń.

0

jeśli ktoś dysponuje linkiem do ściągnięcia tego filmu bardzo będę wdzięczny... Genialny filmik warto go mieć :)

0

bexley

Zgadzam się w 100% co do drugiej części Twojej wypowiedzi :)

0

vidus

idź jeszcze Laporte wygryźć... ;/ nie lubię takich wypowiedzi co kto by zrobił... Oni srają na to co my sądzimy i zrobią po swojemu a więc niepotrzebnie eksploatujesz swoją klawiaturę ;) Pozdro

0

Pawian

a "Francesc Fábregas (Arsenal F.C.)" to kto to jest? Jakiś inny Fabregas? xD

0

http://www.ustream.tv/channel/eurohd

dla tych którzy nie mają ;p polecam, szukalem 40 minut czyli prawie całą 1 polowe haha xD

0

3 do wyrównania 4 do pobicia... Może być ciężko... zobaczymy :D

0

mam nadzieję, że z Depor wystawi 1 skład i pobiją rekord 107 strzelonych bramek Realu :D

0

BARCA ES MI AMOR!!!!!!!!!

0

raku1982

hahhahahahah dobre :D:D:D nieźle wychwyciłeś xDDD

0

ja już miałem z nim do czynienia niestety a może stety... xD ale czasem troche za duzo tej ironii...

0

hanc nie wiem po co takie wypowiedzi może Ci sie nudzi w domu... mushroom niestety nie wszyscy są tacy bystrzy jak Ty...;(

leaomessssssiii może troche za ostre słowa ale ja bym Cie nie banował xD

0

czemu usuneliscie moj komentarz ze skladem? przekroczylem regulamin? :/

0

heh Ty chciałeś "nie na rapidzie" a ja zrozumiałem że na rapidzie :D hehe sorki ;)

0

no są linki na rapidzie w tych co Ci podałem jak Ci może nie isc...?

0

poszukaj w archiwum newsów na pewno są

0

challenger powiem Ci, że trochę się wymądrzasz, robisz z siebie nie wiadomo jakiego eksperta :D Może jesteś nie wiem... Ale zgadzam się z wypowiedziami tylko, że mam radę :D Pisz normalnym językiem bo kibice, do których się zwracasz mogą nie zrozumieć wypowiedzi :D O ile ją wogóle czytali... Ja się do nich nie zaliczam więc zrozumiałem :D Pozdro

0

genialny tekst :D sama prawda :) brawo M_k :)) respect...

0

VAMOSSS!!!!!!!!!!

Villarreal rozegrał znakomite zawody, należała im sie wygrana :) Visca el Barca !!!

0

"ilość kwoty" no lol xD poprawna polszczyzna xD

0

Santiago zgadzam się. Obecnie Eto'o jest pod formą i miejmy nadzieję, że albo powróci do optymalnej formy albo od następnego sezonu na pozycji środkowego napastnika będzie występował po prostu ktoś inny. A tak przy okazji to prawie udało mi się wynik przewidzieć nie wiem czy pamiętasz ;p noi jednego strzelca trafilem :D:D hehe Vamos :)

0

"Bilabo" ? :P

0

a czy można liczyć na moment odbierania pucharu i celebrację na boisku? przydałoby się do kolekcji ;)

0

jaco78 ja mam CP a nie cyfre i u mnie kanał abudhabisport jest na programie 903 i aktualnie leci na nim jakis mecz gdzie jedni są ubrani na niebiesko a drudzy na biało xD U ciebie leci to samo? :P

0

no to ten co ja mam abu dhabi sport to jest biały a nie pomarańczowy:/ a po wpisaniu namiarów nie wyszukuje mi zadnego kanału :( pozostaje tvp2 i godzinne opóźnienie :)

0

Bojan, Alves, Keita xD

0

Pinto, Alves, Puyol, Pique, Sylvinho, Toure, Xavi, Keita, Bojan, Eto'o, Messi

3-1 i CdR nasz ;) VAMOS :)

0

juz sie wczytalo ;p

0

paws mi to sie wczytac nie chce nawet a mam neta 3mb ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?