0

na allegro 32 zl i przesyłka gratis :D

0

malinka nie "My" tylko "Oni" :P Masz z tego chociaż centa? hehe ciesz sie camarotti ze masz te 8 zl :D

0

to będzie największy błąd od paru ładnych lat...

0

Krisinho

to co myślisz, że będzie grał basq a Fabregas przyjdzie na ławke? haha weź się ogarnij. Wyobrażasz sobie żeby KTÓRYKOLWIEK z piłkarzy Xavi,Iniesta,Fabregas siedział na ŁAWCE? Jak przyjdzie to jest oczywiste że wszyscy trzej będą grać w środku pola i Barca albo zmieni taktyke na 4-3-3 albo ustawi Cesca bardziej defensywnie w co wątpię.

0

zeby tylko Laporta nie zaczął sie w Pereza bawić.

0

29 lat troche dużo nie wiem co z tego będzie, co z bojanem i pedro...

0

ale mają pake ^^

0

to byłby największy błąd Guardioli odkąd został trenerem. Toure to świetny piłkarz.

0

kamikadze chodz nasype Ci HAHAHA

0

ja tez mam all z zeszlego i z tego ale wysylac na dvd za nic by mi sie nie chciało ^^ ma chłopak zacięcie :D

0

marcin789

zgadzam się w 100% dokładnie to samo chciałem napisać.

0

bierta go

0

DA MI KTOŚ SKŁADY CZY NIE? TRZECI RAZ PROSZĘ!

0

moglibyście składy podać? 2 raz proszę :)

0

można prosić o składy? Tak jak zawsze są podawane.

0

Massimo Busacca lepszy :D

0

już jest OK

0

wszędzie na przeklej mam błąd.

0

no ok to w zeszłym roku może byc.

0

"a sezon zakończy prawdopodobnie tak, jak w ostatnich latach: z pustymi rękami." możecie mi wytłumaczyć dlaczego jest napisane "w ostatnich latach"? Real nie zdobył nic tylko w zeszłym sezonie ale w sezonie 2007/2008 przecież zdobył mistrzostwo więc dla mnie właściwym byłoby stwierdzenie "a sezon zakończy prawdopodobnie tak, jak w zeszłym sezonie: z pustymi rękami"

0

w ostatnich latach? Chyba w ostatnim sezonie, bo 2 lata temu zdobyli mistrzostwo...

0

Baros1990 ja mam takie pytanie do Ciebie odnośnie Twojego tekstu "nie podoba się news to won nie czytać!". Otóż powiedz mi jakim cudem możemy stwierdzić czy news się podoba czy nie bez jego przeczytania? hmm? Po to są komentarze, żeby wyrazić własne zdanie a w tym jakże wspaniałym i pięknym kraju jakim jest Polska panuje demokracja i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na każdy temat. Ja na miejscu redaktora nie tłumaczyłbym tego newsa w ogóle ponieważ jest on bezsensowny i zdecydowanie jednostronny, promuje tą samą drużynę. Co do jutrzejszego meczu uważam, że będzie on wyrównany i będziemy mieli remis, ewentualnie skromne zwycięstwo jednej z drużyn. Na pewno nie będzie takiego pogromu jak w zeszłym sezonie. Dziękuję dobranoc :D Visca el BARCA

0

mat25 przecież pique nie jest kontuzjowany.

0

o i to mi się podoba kochana redakcjo :) Thx i Pozdro :D VAMOS!!

0

ziomki dajcie jeszcze na 2-0 i 4-1 na przeklej :D

0

nie możecie wrzucać na serwer, z którego da się ściągnąć bez czekania? A jak już wrzucacie na taki serwer to spakujcie bramki w jeden plik to są naprawdę dwa kliknięcia i 10 sekund czekania. Nie ułatwiacie nam życia.

0

KamilBlaugrana thx ale jak masz jeszcze bramki saragossy PL to zapodaj :)

0

"Całe szczęście, że do meczu z Valencią pozostały jeszcze trzy dni." hehehehe a myślicie, że jakby mecz był jutro to by murawa wyglądała tak samo? To nie polskie dziadostwo tam mają MURAWĘ PODGRZEWANĄ ŁAŁ hahah xD

0

no pamietam gola z Milanem po pięknym podaniu R10 ;) Tego nigdy nie zapomnę ! :D

0

skrot fajny ale ja osobiscie wole z komentatorem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?