kaczor14
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heh noo trudno ale jesli chce byc najlepszym zawodnikiem to musi strzelac z obu nog ... bo to jest niedopuszczalne zeby na takim poziomie miec opanowany strzal tylko z jednej nogi :D
0
jagiel masz racje ;/ iniesta kompletni nic nie gral ;/// szkoda mi go ;p pamietam jak rok temu czarowal i krecil wszystkich jak chcial ;p nawet 3 przeciwnikow nie moglo mu odebrac piłki. A po kontuzji juz troche czasu minelo a tu dalej nic ;/// a podobno on po kazdej kontuzji mial byc lepszy hehe ;p nestety nie tym razem ;// a co do messiego .... to szkoda ale zaczynal mnie on juz wkurzacta swoja gra ;/ jak on mogl tego wczorajszego sam na sam nie strzelic to nie rozumiem ;/ prawa noga by strzelil i by bylo brama a nie przestawial sie na lewa ;///
0
lolll szkoda ;/ ale moze ten odpoczynek mu sie przyda bo ostatnio to kompletnie nic nie gral ;// ale z drugiej strony jesli nie zagra z interem to mozliwe ze nie bd mial wiecej szans pokazania sie w lm w tym roku ;/// a co do wczorajszego meczu to wkurzyl mnie pep z takim ustawieniem;/// powinien zagrac bojan i henry od poczatku a nie ;/// zallll
0
ej ale wkońcu mecz jest o 20.00 czy o 22.00 ?
0
kurdeeee ;/// najbardziej widoczny byl brak ruchu w ataku ;// ale tez tam nie bylo gdzie biegac skoro 10 z rubina stali jak przywiazani do swojego pola karnego ;// to anty football ;/// zalll
0
nomm zgadzam sie ;p jedyne co mi sie nie podobalo w grze to to ze Ibra cały czas stoi na spalonym ehhh ;//
0
ludzie prosze was nie obrażajcie Messiego. Chłopakowi nie idzie, to widać. Ale własnie w takiech chwili kibice powinni go wspierac , bo to ze bd na niego najezdzac to wcale mu nie pomoze w odbudowaniu formy ;// a tak pozatym to gdyby nie nasz Leo to wogole nie wpadła by bramka dla BARCY :P pzdr
0
Nom ja musze przyznac ze nie rozumialem za bardzo tego transferu :P na szczęście się myliłem :DDD Pique jest nie do zdarcia hehe :DD pzdr
0
lol zabawne sa wasze komentarze heh ;pp gdy odbyla sie prezentacja Ibry wszyscy narzekali ze jest za drogi i nie oplacalne jest to dla nas zeby wymieniac klasowego snajpera jakim był E2 na kogos kto nigdy nie gral w LA a teraz wszyscy piszecie jaki to byl trafiony transfer hehehe ;p ja wiedzialem od poczatku ze wszystko bd dobrze i tak jest a moge sie założyć ze będzie jeszcze lepiej :DDD pzdr dla wszystkich fanow Barcy :D
0
teraz troche nie na teamt ....
Jak myslicie wygwizdaja ibre w Mediolanie ?? :P
0
czyli Messi nie zagra w poniedzialek ? :((((
0
hahaha ale sie gapi na niego ... i te usmieszki hahaha :PPPP
0
ej no kurcze to jest smieszne .... czemu nie ma eto`o zamiast villi ?!!! to jet jakas paranoja. mimow wszystko mysle ze eto`o powinien zostac nominowany. i nie wiem dlaczego casillas znalazl sie na tej liscie przeciesz w tym sezonie nic wielkiego nie zrobil :/// ale jak widac ważniejsze sa nazwiska :///
0
chochFCB
kolego co ty chcesz od Laporty przeciesz to tylko i wylacznie wina pereza ktory wprowadzil zamieszanie na rynku transferowym i kwota jaka wyszla za ibre jest taka a nie inna. wiec odczep sie od Laporty bo koles chcial pokazac sie z jak najlepszej strony pod koniec swojego panowania w barcy ;pp tyle w tym temacie pzdr
0
witaj ZLATAN :DDDD a co do innych transferow to jak czytalem poprzednikow to mi sie smiac chce .... co wy chcecie jeszcze 4 transferow ??? hehe :PPP barca dokona gora dwoj transferow i to wszystko , zobaczycie kupi defesywnego pomocnika i moze skrzydlowego ;ppp chciaz podejrzewam ze bez skrzydlowego teraz sie obejdzie i za rok barca zakupi Riberiego i bd wspanialy sklad :DDD pzdr
0
ej no kurzcze to juz przesada .... gdzie 70% pensji placic zawodnikowi ktorego nie ma w klubie :/// a tak wogole to ile on zarabia za rok ???
0
tam jest chyba blad bo pisze ze w drugiej polowie strzal Oriola obronil Cudicini a przeciesz w drugiej polowie w tottenhamie bronil gomes :DDD
0
kurde ale mnie wkurza ten Pinto z tymi rozpoczeciami od bramki.... za kazdym razem zaraz za pole karne podaje :/
0
eee tam ja bym nie chcial tekigo finalu bo by nam eto`o brame strzelil i co plulibysmy sobie w brode hehehe :DDDDDD ale ciesze sie ze ibra do nas przyszedl :DDDDD jeszcze tylko lewoskrzydlowy i wszystkie tytuly dla BARCY :DDD VeB !!!!
0
poczatkowo marzylem o villi ale gdy zobaczylem filmiki ze zlatanem to szybko zmienilem zdanie hehe :PPP ZLATAN witamy :DDDDDDDDDD oby u nas gral tak samo jak w interze :DDDDD pzdr
0
a co do transferu villi to wspanialy pilkarz bardzo bym go chcial w barcy ale sadze ze rozsadniej jest wylozyc wieksza kase i sprowadzic lewoskrzydlowego bo eto`o raczej jezeli nie kupia villi to zostanie :DDD aaa gdyby byl lewoskrzydlowy to henry moglby nawet wygryz eto`o ze skladu i podejrzewam ze taka rywalizacja by sie przydala na ataku :P bo sadze ze w tym sezonie eto`o pod koniec nie mial juz mobilizacji i dlatego marnowal tyle setek ;p
0
no no po filmiku widze ze dobry grajek :DD mysle ze w barcelolnie rozwinie sie do poziomu alvesa i boki obrony bd nie do zdarcia :P mysle ze juz w tym sezonie wygryzie abidala :D pzdr
0
heheheehe byl z niego wspanialy pilkarz ale teraz co on odpiernicza to rozpacz.com heheheeh :PPPP
0
c.ronaldo wyglada na tym zdj jakby chcial pobic MESSIEGO heheeh :DDDDD no moze wtamtym roku mu ronaldo nie mial czego zazdroscic bo messi zaja drugie miejsce ale w tym roku sie to napewno zmieni :DDDD VeB :D ave Messi :DDDDD
0
oj dobrze ze do Barcy nie pszeszedl :DDDDD
0
hehehehe niezla plota :DDDD 30 mln za obronce ? heheheeheheh Laporta tyle w życiu nie wyda ... i dobrze :DDDD o wiele korzystniej jezeli zawalcza jeszcze o Filipe :PP pzdr
0
fajnie gdyby go kupili ale jezeli maja dawac 50 mln za niego albo jeszcze wiecej to uwazam ze lepszym rozwiazaniem jest sciagniecie Maty bądź Silvy :D tyle w tym temacie :DD pzdr
0
hehhh czemu takiego w polsce nie założą :PP
0
boojan27 moze i wczesniej nie bylo tego widac ale te wczesniejsza sytulacje mogly podkrecic rozmowy bo nie wierze zeby Valdes żądal takiej kasy pozatym gdyby to byla prawda to teraz nie mowilby takich rzeczy ;p ale najważniejsze jest to ze zostaje z nami :DD
0
redblue fan eto`o na skrzydlo ???? chyba sobie zartujesz hehehe :DDD mam wielki szacunek do niego ale on kompletnie nie potrfi grac na skrzydle :P najlepiej mu wychodzi w srodku :DD ale pomimo tego uwazam ze powinien zostac bo jak ktos juz wczesniej spomnial ten sezon bedzie dlugi i wyczerpujacy i potrzebna nam silna lawa :PP pzdr