0

Eh Ten wellinger :)

0

Witam. Ma ktoś może telewizje z netii? Jeśli tak to proszę dać znać odezwę się na priv

0

Po nicku widzę ze w Szwecji siedzisz ?

0

No mi raczej właśnie chodzi o to by było tanio bo nie będę oglądał cały dzień telewizji tylko wieczorkiem żeby było cokolwiek ale właśnie interesują mnie te programy tj Polsaty , eleveny, TVN turbo i CC. Mam tez pytanie odnośnie tych elevenow, myślicie ze nadal będą mieli ligę hiszpańska po tym sezonie ?

0

Skończyła mi się umowa z nc+. Chciałbym zapytac czy ktoś z was ma jakaś telewizje co byłyby Polsaty( gdyż tam ma być liga mistrzów) i chciałbym jeszcze comedy central i TVN turbo i żeby można było dokupić eleveny. Patrzyłem już na cyfrowy Polsat ale w tej najtańszej ofercie nie ma właśnie TVN turbo. Może ktoś ma z was jakiegoś innego dostarczyciela telewizji ? Chodzi mi o telewizje satelitarna bo chciałbym zabrać za granice dekoder.

0

Wiecktos o której dzisiaj skoki ?:)

1

Chyba większość prawdziwych kibiców zakochała się w tym klubie dzięki fantastycznej grze kombinacyjnej, dzięki wirtuozom jacy tu grali tj. Ronaldinho,Rivaldo,Ronaldo i wielu innym. Wiadomo ze puchary są bardzo istotne ale Barcelonę się kocha za to ze gra w porywający sposób i wygrywa te puchary nie tylko wynikami lecz cudowną grą. Wiadomo ze czasy się zmieniają i style gry rowniez oraz nie możemy zapomnieć ze trenuje nasz zespół niesamowicie inteligentny trener , ktory nie ma dna Barcy gdyż grał tu dwa lata tylko. Mnie tez cieszą wyniki i puchary na chwile obecna ale mam nadzieje ze jak wszyscy będą zdrowi i Ernesto dobierze takich wykonawców do gry jakich potrzebuje to pojawi się magia i fenomenalne akcje :) wygrywanie po 1:0 wszystkiego żeby móc się przechwalać w szkole między sobą ze Barca wygrywa jest nie pokonana i bez porażki ale bez stylu to nie dla prawdziwych kibiców Barcy tylko dzieci :)

2

Maja inne zadania, to jest główna różnica. Ronaldo ma to coś ze jaka podake by nie grał to i tak strzeli. Albo drużyna mu wypracuje albo któryś z jego 7462627484839 strzałów w końcu wpadnie :) Ney za to ciągnął cały atak. Nie lubię ani jednego ani drugiego ale obojgu trzeba oddać ze są wybitni mimo wszystko.

0

Hazarda się trzeba obawiać bo jest dobry a my na prawej mamy naszego ukochanego Roberto, którego bardzo lubię ale w obronie to jest poprawny i nic więcej a Hazard to najwyższa półka poza tym jest jeszcze Pique, który jest mało zwrotny i może go wozić skrzydłowy Chelsea

0

Messi niestety już od jakieś czasu coś słabiej gra . Wiadomo ma swoje ciasteczka w meczu ale coś nie jest sobą niestety. Miejmy nadzieje ze to zasłona dymna i odpali

0

Racje masz ze dobre przetarcie przed Chelsea. Według mnie mecz z chelsea może być łatwiejszy gdyż to najwyższa półka, maja gwiazdy którzy maja swoje ego i nie będą zapierniczac wszyscy przez 90 minut jak Eibar. Pewnie przy piłce będą potrafili się dłużej utrzymać niż poprzedni przeciwnik. Będzie ciężko bo ciężko nam się gra na wyspach ale może nie być takiej intensywności presingu na całym boisku.

6

[Zobacz link: https://zapodaj.net/3c59f8c99e994.png.html]
W końcu coś siadło :) szkoda tylko ze za 5 zł minus ten głupi podatek :(

0

Jpdl co ty ogladasz ...

0

Karny według mnie był. Kopnął go , w piłkę nie trafił :) dla mnie tez lepiej ze sevilla wygrala

0

Dokładnie, ja nie wiem jak mógł tego nie uznać. Dla mnie dobrze bo dalel na seville. Lecz zastanawia mnie to jak bardzo sevilla siadła po prowadzeniu 2:0. Las palmas takie błędy w obronie kilometry przestrzeni za sobą a oni tego nie mogli wykorzystać :)

0

Ja liczę na 0:3. W pierwszej połowie 0:0 potem eibar pęknie :)

0

No ale głównie mi chodzi ile takich goli strzelił poprzez przemyślane i wyćwiczone akcje swoje czy drużynowe ? Może 10 z tych 30. Ale wiadomo gol to gol i to jest najważniejsze :)

0

Nie No nie oglądał Liverpoolu i opieram się tylko i wyłącznie na tym filmiku. Ja nie chce powiedzieć ze jest słaby i ze nie zasłużył na te gole tylko dużo w tym szczęścia choć nie zmienia faktu ze kilka goli na prawdę ładnych :)

0

No tak ale grają otwarta piłkę i raczej nie będą się murować 10 zawodnikami u siebie :) liczę ze zagra Dembele i będzie miał dużo miejsca a to potrafi wykorzystać :)

0

[Zobacz link:

właśnie obejrzałem filmik pokazujący 30 goli Salaha w Liverpoolu, wyskoczyło mi w proponowanych wiec postanowiłem sprawdzic jak on strzela bo trochę nastrzelał :) moje wnioski są takie : strasznie dużo szczęścia przy tych golach. Rykoszet,odbiło się od słupka i dobił,wyodbija się od obrońców i on dobije :) czysto wypracowanych goli można policzyć na palcach jednej ręki . Na pewno mnie teraz będziecie jechać ze gol to gol ze trzeba się umieć ustawić i w ogóle, ja tego nie neguje bo ta umiejetność maja nieliczni do tego dochodzi jego fenomenalna szybkość lecz według mnie jak skończy mu się szczęście to zatnie się ładnie :) lecz nie zmienia to faktu ze dobry grajek z niego ale zobaczymy jak będzie prezentował się w następnej kampani gdy przeciwnicy będą zwracać większa uwagę na niego :)

2

[Zobacz link: https://zapodaj.net/79e4b00b105cc.png.html] co myślicie o tym?:) fajny kurs na barce mi się wydaje

0

Poleci ktoś przyjemny film dla dwojga ? Najlepiej jakaś spoko komedie :)

2

Nie jest tak dobry według mnie. Obejrzałem pierwszy sezon na netflixie (tam jest coś pomieszane) i fajnie obejrzeć bo ciekawy ale żeby jakiś wyjątkowy to nie,niby cały czas akcja ale nużące trochę ze cały czas chodzi o jedno i to samo a dziewczyny znowu nie takie super :) breaking miażdży wszystko :)

0

No ronaldo łeb w łeb z naszym Messim ...:)

0

O po pierwszych dwóch okładkach widać ze ney dogadany z realem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

No to przyszedł ney oraz kylian wiec swoją obietnice spełnił :) natomiast ze nie potrafią rywalizować na najwyższym poziomie to nie wina prezesa, on nie gra :) mi tam nie szkoda ani Verattiego ani Neya każdy wybrał to co chciał ... chyba wiecie o czym mowie :)

8

Veratti nie narzekał na pewno jak przedłużał kontrakt choć do końca miał jeszcze sporo czasu :)

0

No właśnie w Hiszpanii wszyscy maja klauzule i jest to chore. Ogólnie to wszystko jest głupie i tylko to się liczy co w mediach podadzą :)

0

A Barca chyba tez chciała opłacić klauzule Griezmana chyba a atletico robiło jakieś problemy i straszyli ze zgłoszą to do jakiejś instytucji. Oczywiście mogę się mylić jak coś to przepraszam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?