1

Ale w takich okolicznościach to już nie ma co się wkurzać :) są lepsi po prostu od dramatycznego Psg. Najgorzej jak farca tam gdzie wynik jest na styku :)

1

Nie rozumiem dlaczego nazywasz ich frajerami tego roku? Przez to ze przegrali z Realem który był lepszy po prostu w tych dwóch meczach ? Realowi nie idzie w lidze ale w lm to klasowa drużyna i wiedza co grać.

0

Benzema przybalansował ;)

9

Żółta dla Ronaldo ewidentna :) według mnie każde wymuszeniu w polu karnym powinny być karane żółtymi a nie tylko co poniektóre co pasują sędziemu

4

Alves w formie ;)

0

No właśnie na kompie jak włączyłem to cos tak jest napisane ze jakieś prace :) ciekawy jestem jak rozwiaza sytuacje z liga włoska bo na jednym kuponie miałem z 5 meczów z tej ligi a mecze przełożone i jeden z innej logi mecz który siadł :) pewnie mnie oszukają

0

Działa wam aplikacja mobilna na fortunie ? Bo mi coś pisze przy włączaniu „błąd przy pobieraniu konfiguracji”

0

Kur.. dałem ze obie strzela i 300 zł by wpadło. Nie sądziłem ze atletico takie słabe. Nie rozumiem zachwytu nad Griezmanem:)

5

Ale to atletico jest słabe :) a mecz taki nudny :)

0

Przepraszam mam pytanko nie odnoszące się do sportu :) wie ktoś może czy dzialaja jeszcze jakieś torrenty czy coś w tym stylu gdzie można pobierać seriale na komputer? :)

0

Masakra. Właśnie czytałem i miał jakaś wadę serce. Masakra jak mogli tego nie wykryć przy takiej technologi :(

0

Wiecie może co się stało w zespole Fiorentina ? Wszystkie mecze przełożone z powodu strasznego wydarzenia ale o co chodzi ?

2

Ja jeszcze nie widziałem :) ale tzn ze dołożą jeszcze miejsca przy samej murawie dookoła boiska ?:)

0

Nurnberg ładnie dał dupy na pierwszym miejscu są same wygrane ostatnio a przegrywa z 15 miejscem u siebie 0:2 masakra

0

No koło 9 bo boisko sztuczne jest tylko wtedy wolne wiec trzeba wykorzystać

1

Mój kolega ma denon envaya taki głośniczek za 400 zł i on jest lepszy od jbl-ów tak mi się wydaje gdyz ma aluminiowa obudowę i chyba lepszy bas trochę :) ja natomiast uważam ze do laptopa lepiej kupić subufer z głośnikami satelitarnymi gdyż mam taki zestaw z creativa za coś chyba pod 200 zł i świetnie się sprawuje lepiej niż takie głośniki malutkie a podejrzewam ze jakbyś kupił takie do 500 zł to już w ogóle byłoby fajnie :) lecz wiadomo na takie głośniki musisz mieć miejsce i na pewno gorzej wyglądają niż taki przenośny głośnik :)

7

Właśnie zbieram się na sparing a na polu -15

1

Podanie Costasa świetne ale ten strzał to mistrzostwo świata , piłka nadleciała mu zza pleców a ten potrafił ja uderzyć bez przyjęcia :) według mnie jest to bardzo trudne technicznie zagranie, trudne do wykonania choć wyglada tak prosto :)

0

Ja mam w goi can drive to jest niby dla młodych kierowców bo mi jeszcze doliczają za wiek( co roku i tak podnoszą ten wiek wszyscy) ale możesz sobie sprawdzic. Najtaniej tam miałem

1

Mnie to strasznie denerwuje u nas (nie tylko w tym meczu ale ogólnie) ze często lekceważą przeciwnika. Największe kluby nie powinny tego robić. Często się tak zdarza ze mamy duża przewagę w lidze a potem jakoś lekceważą to wszystko tak jakby liga była wygrana. Wiadomo ze może przyjść słabszy okres ale nawet jak przychodzi słabszy okres to nie możemy remisować z najsłabsza drużyna, powiecie ze sędzia przeszkodził to prawda ale mecz już powinien być do tego czasu rozstrzygnięty (do karnego). Tego strasznie nie lubię w Barcy. Pewnie posypią się głosy ze to wypadek przy pracy ze nie jestem prawdziwym kibicem a ja wychodzę z tego założenia ze jeśli zasługują to chwale jeśli zawala to krytyka jest potrzebna. Nawet jak był ten remis i 20 minut do końca to jakoś nie widziałem chęci strzelenia gola za wszelka cenę , brakuje tego charakteru.
Jeśli chodzi o trenera to chyba pierwszy raz jego skład nie zdał egzaminu, trudno zdarza się. Mówił ze skupia sie na każdym meczu a według mnie po prostu myślami był już na meczu z atletico.
Przewaga jeszcze została ale ja bym chciał żeby więcej młodych ze szkółki grało co będzie gryzło trawę i walczyło za dwóch. Nie oszukujmy się iniesta jest wybitny ale dzisiaj zagrał bardzo słabo. Mówienie ze on reguluje tempo to trochę nie prawda bo tym co reguluje to jest Busi a Inesta mniej już po prostu nie przekonuje, wiadomo ma pojedyncze świetne zagrania ale nie pamietam jego jakiejś składnej akcji która by przeprowadził i posłałbym ostatnie podanie jak za dawnych czasów.
Komentarz trochę pomieszany bo skakałem z tematu do tematu ale napisałem to o czym myśle od dłuższego czasu :) pozdro i lecimy dalej :)

0

Trzeba dembele bo nie mamy prawego skrzydła

0

Musnęła ale takiego się w polu nie gwizda a co dopiero na karnego :) denerwujące to jest ze na sile szukają usprawiedliwienia sędziego

2

Serio za taka „rękę” dinia komentatorzy daliby karnego ? Hahaha

3

Haha sędzia mistrz

0

Wcisnął pięknie

0

No ale ostatnio słabiutko gra. W takim meczu wolałbym aby dał zagrać nawet denisowi. W sumie to już dawno chłopaka nie było widać :) ale to dobra okazja do pokazania go światu by go sprzedać

0

Ja tylko nie rozumiem dlaczego Paulinho gra skoro nie miał przerwy od roku.

0

Dokładnie. Dembele i Cou będą w podstawie na atletico , grali po całym meczu a musza być na świeżości:)

0

Gdzie obejrzałeś drugi sezon? Bo ogladnalem pierwszy na netflixie

0

Witam. Mam pytanko. Chciałbym zapytac czy wie ktoś może gdzie ściągać seriale za darmo. Interesuje mnie np. Gomorra do pobrania na tablet :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?