kaczor14
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz na myśli ze wyjął kasę przed meczem ?:) czy zagrał z możliwością błędu?
0
Koleś co obstawił barce i miał do wygrania ponad 70 koła a ten był ostatnim meczem pewnie ładnie wkur..... mi dzisiaj brakło jednej bramki i wpadło by 800 zł za 30 ale cóż życie :)
0
Dla większości tutaj liczy się wynik tylko i wyłącznie bez stylu. Wiem powtarzam się ale pokochałem Barce za kontrole spotkania za to ze zamykają przeciwników we własnym polu karnym i wiadomo czasem udało się im wyjść z kontra ale przez większość meczy barca niszczyła przeciwników. Wiadomo ze puchary cieszą ale po pierwsze Barca bez stylu to nie Barca a po drugie Barca nie umie grać tak jak np. Nie ubliżając nikomu Real czy inne Bayerny. My potrzebujemy kontroli nad spotkaniem
6
Wynik dobry. Mimo wszystko nie chce takiej Barcelony. Byliśmy gorsi od Chelsea. Może i awansujemy ale wkurza mnie ten styl to nie za to kochamy Barce. Zero kreatywności,zero zaskoczenia rywala. Gol po błędzie. Wiadomo mecz na wyjeździe i u siebie będzie inaczej ale mimo wszystko denerwuje ten minimalizm :)
0
Brakuje mi tego wrzucania na obrońcę wchodzącego w drugie tempo za linie obrony. To było niszczycielskie. Ale teraz nie ma kto tak podać ani kto wejść ....
0
Eh gol przepiękny. Niech ten ernesto zareaguje. Dembele i chciało by się roberto do pomocy ale kto go zastąpi na obronie
2
Irytujący jest brak elementu zaskoczenia wszystko strasznie przewidywalnie, strasznie mało gry na jeden kontakt przed polem karnym za co kochamy Barce
1
Mamy kupę szczęścia. Strasznie denerwuje mnie Paulinho z tylu go nie ma a z przodu co ma to traci. Chciałbym dembele bo z tylu tez go nie będzie a z przodu coś pokaże
0
A ja mam pytanie bo ściągnąłem sobie aplikacje player ale jeszcze nie wykupiłem tego pakietu. Nic nie działa na tej aplikacji. Jak wykupie/wypróbuje przez 14 dni konto to będzie działać na aplikacji czy tylko na stronie ?
0
Chciałbym zagrać na takim „klepowisku”
0
Prawdopodobnie tak samo jak było z nerflixem ze miesiąc za darmo ale musiałeś wpisać wszystkie swoje dane i karte podać i miesiąc miałeś za darmo a przed upływem miesiąca mogłeś po prostu usunąć konto i nie będą ci pobierać kasy z karty
0
The 100 tez obejrzałem do 4 serialu i już mi się nie chce tego oglądać bo takie nijakie i denerwuje mnie bo cały czas się wszystko zmienia i dużo czasu jest po prostu bez akcji
0
Witam ramblowicze. Obejrzałem narcosa, dom z papieru (na netflixie to nie do końca) el chapo , punischer i zacząłem oglądać kilka innych jak yelow is the new black , hanibal, ozark , manhunt unabomber. Te pierwsze co obejrzałem były świetne podobały mi się lecz te co zacząłem oglądać nie bardzo mi się podobają, wieje nuda. Chciałbym zapytac co możecie polecić podobnego do tych pierwszych seriali które mi się podobały? :)
0
Ale trzeba mieć szczęście w życiu ja go nie mam :)
0
[Zobacz link: https://zapodaj.net/1f8e0557b0a10.png.html] i tak pewnie nie siądzie ale fajnie mieć marzenia :)
0
Fajny kupon wymyśliłem ale potrzebuje dzisiaj remisu :) najlepiej wlasnie bramkowy
0
Jak mieliście będzie dzisiaj remis czy raczej wygra któraś drużyna? :)
4
Jest się czym chwalić ze rodzice Ci dają sporo a wiec masz za co grać a ty jesteś studentem aż dziwne ze nie dodałeś ze studiujesz prawo :)
0
[Zobacz link: https://zapodaj.net/551558f5a9928.png.html] poszczęściło się :)
0
Frankfurt musi :) wszystko siada ładnie ostatni przed ostatni mecz co trwa aston villa u23 klepie 5:1 a Frankfurt mam 1x to duze szanse chociaż nie chce zapeszać mam nadzieje ze wytrzymają
0
Kupiłem sobie ostatnio xiaomi redmi 4x 3 GB ramu 32 GB wbudowanej pamięci za śmieszne 400 zł. Kupiłem jako drugi telefon do pracy i jestem bardzo zadowolony. Jako pierwszy telefon mam iPhone 7 i czytnik linii papilarnych działa porównywalnie albo lepiej w xiaomi. Do tego w redmi jest bateria która ma ponad 4000 mAh co spokojnie starczy na dwa dni działania. Kolory na ekranie super aparat słaby i głośnik raczej tez ale podzielałem na nim trochę i nie zacina się spoko wszystko działa. Pewnie celujesz w wyższa półkę ale na podstawie tego telefonu za te śmieszne pieniądze polecam ta markę :) te z wyższej półki cenowej pewnie nie będzie miało już słabych punktów :)
0
Ok dziękuje ślicznie za odpowiedz :) to telefon roboczy jako drugi ale irytujące to jest ze brakuje po kilka mm po bokach :) a w jakich cenach opłaca się kupić żeby wypełniło cały ekran?
0
Ma ktoś może xiaomi redmi 4x? Bo mam taki problem ze kupiłem najtańsze szkło hartowane do tego modelu jakie znalazłem na Allegro i okazało się za małe , po przyklejeniu zostaje mi po 2-3 mm po po bokach ekranu. Chodzi mi o to czy jest to normalne i każde szkło do tego modelu tak ma czy po prostu kupiłem najtańsze i dlatego tak jest ?
0
Oj No to by nie miał, miałby je ktoś inny. Bądź znów wygrałby Kamil tego nie wiesz. Chodzi mi po prostu o to ze w obecnej chwili skoki zatraciły swoje piękno z dawnych lat i tyle :)
0
Apetyt rośnie w miarę jedzenia :)
1
Wiadomo ze tak :) wnoszę za powtórkę zawodów Hahah. Ale tak serio to jak niby można przeliczyć na wiatr punkty? To są ludzie każdy zawodnik inaczej umie sobie radzić z warunkami. Pamietasz Małysza ? On lepiej skakał przy wiatrach z tylu. (Wiadomo w granicach rozsądku ale jak jeden miał np ciszę a Małysz zaraz po nim w plecy to mu odlatywał). Sa tez lotnicy którzy niemiłosiernie potrafią wykorzystać noszenie a są tacy którzy nie potrafią i jak to przeliczyć na punkty? Żeby było „sprawiedliwie”
Poza tym to chyba działa w ten sposób ze uśredniają te punkty tj. Jak u góry dostanie mocno w plecy a na dole jest pod narty to nie zdąży dolecieć do dobrych warunków a rekompensata jest na zero.
1
To samo miałem :)
5
Piepszone rekompensaty za wiatr ... nigdy mi się to nie podobało bo można na tym kręcić
0
Całkiem możliwe ze Barca która wszystkich klepie jak idzie dostaje cynk ze maja zrezmisowac bo kurs jest dobry u bukmacherów, a Barcy w danej chwili to nie zaszkodzi bo maja duża przewagę. Coś w tym może być ... (Barca to tylko przykład ale ogólni chodzi o takie mocne zespoły,które niekiedy nie mogą poradzić sobie ze słabymi, wiem ze w piłce to wszystko jest możliwe ale wiece jak jest:)
12
Skoki to taki trochę dziwny sport. Chodzi mi o to ze młodzi skoczkowie, którzy osiągneli bardzo wysoki poziom jak np. Kraft,schlierenzauer,Prevc i wielu innych, którzy niszczyli swoich przeciwników w danym momencie nagle skaczą jak przeciętniacy. Strasznie ciekawe to jest z czego to się bierze. Czy słaba psychika i po prostu spoczywają na laurach oraz oraz tego ze np nie maja twardego charakteru co mi się wydaje ze jest bardzo ważny. Czy chodzi o jakieś normy co zmieniają się co rok ? Jak myślicie o co może chodzić ?