kaczor14
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam kupiony pakiet ale tam nie ma nowych filmów
0
witam. moze ktos zna strone igdzie mozna ogladac filmy online? bo jakos ostatnimi czasy na cda nic nie ma a zalukaj to wiecznie zamulony
0
Wie ktoś może na jakiej stronie teraz można szukać linków do meczów ? Najlepiej z polskim komentarzem. Wyszedłem z wprawy bo mam pakiet Eleven na tv ale obecnie nie mam dostępu do telewizora i musze ratować się netem. Dajcie jakieś propozycje proszę ;)
0
Eleven pakiet na playerze działa za granica ? Bo nie wiem czy kupować
0
bedzie mial ktos dobrego streama do Barcy? bo jestes za granica i nic mi nie dziala
0
mam problem z cyfrowypolsatgo na lapotopie w ogole sie nie da ogladac telewizji nie wie ktos dlaczego ?
0
No wp pilot nie dziala za granica :( ale TVP mi zadziałało wiec nie wyłączam już do meczu ;) dzięki za pomoc i pozdrawiam
0
no teraz spróbowałem :) i własnie nie działa to co kolega niżej podał stream do tvp ;/ jestem w stanie wykupic jakiś pakiet oby tylko nie cieło
0
mam prośbe. pomoże ktoś i poda mi link do jakiejs telewizji internetowej gdzie mozna wykupic pakiet albo cos w tym stylu abym mógł obejrzeć dzisiejszy mecz ? dodam ze jestem za granica nie wszystkie stronhy działaja
0
ok dzieki za odpowiedz. bo kurcze dzisiaj wyjechalem za granice i niestety nie mam jeszcze telewizji polskiej i trzeba sobie jakos radzic :)
Dzieki za stronke ale raczej mi tam nie bedzie działało bo napisane jest ze weryfikuja czy znajduje sie w polsce a ja niestety sie nie znajduje w chwili obecnej. Moze ktos ma jakąś stronkę gdzie bede mógł obejrzeć dzisiejszy mecz ?
0
witam. korzysta ktoś z cyfrowy polsat go? mianowicie chodzi mi o to ze nie ma na tej platformie dostepnych kanałow jak tvp 1 czy tvp2. chcialem zapytac czy jest to normalne czy wszystko jest dostepne tylko u mnie tego nie ma ?
0
A to kurczę jednak nie taki młody :) w tym wieku już powinien dostawać szanse w Barcy B. Sugerowałem się trochę jego przeciwnikami to tacy młodzi się wydają chyba ze to stary filmik :)
1
[zobacz link:
9
Według mnie lepiej go nie wypożyczać ponieważ pójdzie do jakiegoś klubu to może nie dostawać szans i może zgasnąć . Lepiej jakby powoli go wprowadzać do zespołu tak jak było z naszym Pedrito, Messim i innymi. Wypożyczenia nigdy nam nie wychodzą na dobre. Nie podoba mi się ze Valverde nie daje mu szansy ze wygranych już męcząc by poczuł trochę ta cała atmosferę, choć oczywiście wyniki bronią naszego trenera tym bardziej ze jest to jego pierwszy sezon i pewnie chce mieć znakomite statystyki i chce wygrac dużo wiec dlatego podejmuje minimalne ryzyko. Szkoda mi strasznie Aleni bo to jest dna barcy, on za te barwy odda całe serce i takich nam trzeba.
2
A No tak ubezpieczenia auta są drogie ale np audi quattro z 2011 roku to koszt pełnego ubezpieczenia to 15000 tysięcy koron co Zwykły szary Szwed zarobi minumum 25 tysięcy. Gdzie ja w Polsce za Seata z 2006 roku płace za samo oc 900 zł. Kupno mieszkania tez liczy się w milionach koron natomiast wszystko idzie w kredyt i jak pytałem to oprocentowanie dwa lata temu takiej pożyczki to 2% (może się zmieniło do tej pory nie wiem). Oni nie przywiązują się do danego miejsca jak my Polacy tylko póki maja prace i są młodzi to płaca i żyją pełnia życia a gdy są starsi to po prostu idą wynajmować mieszkanie do bloku. W Szwecji jak chłopak ma 24 lata to już nie mieszka z rodzicami tylko coś wynajmuje albo już udało mu się odłożyć wkład własny na mieszkanie. Całkowicie inne podejście do życia maja ale przynajmniej czuja ze żyją natomiast zwykły szary Polak co pracuje fizycznie całe życie robi a i tak za przeproszeniem chu.. ma :)
1
Ja pracuje w Szwecji od trzech lat. Troszke już tu poznałem jak to wyglada :) np tu są w porze obiadowej lunche są różne rodzaje ale najlepszy jest lunch buffe koszt to 100 koron (a zarobki szwedzkie to Ok 200 koron na godzinę) i jesz ile chcesz do syta. Idąc dalej np taka nutella co w Polsce kosztuje Ok 20 zł tutaj ze 40 koron ale tak jak mowie 200 koron zarabiają Szwedzi na godzinę. Żaden chleb Chleb mi tu nie smakuje ale taki z lepszych to ok 25 koron. Paliwo ostatnio zdrożało ale koszt to 15 koron za litr to tak jakbyś w Polsce miał po 1,5 zł. Kiedyś rozmawiałem z takim Turkiem, który przyjechał do Szwecji bardzo dawno (ogólnie nie lubię tej nacji ale ten na prawdę świetny gościu) to mówił ze on zarabia koło 30 tysięcy koron (a pracuje w komisie z używanymi autami jako sprzedawca co nic się nie orobi ani nic tylko raczej obsługa klikenta). Jego żona podobne pieniądze zarabia i mowil ze koszty kredytu za mieszkanie samochód i opłaty tego domu i mediów wiadomo to koszt z 15-17 tysięcy koron to na samo życie zostaje im koło 40 tysięcy koron na miesiąc ! Niesamowite jaki maja komfort życia. Co roku wakacje w ciepłych krajach, super samochody, nowe domy. Ludzie czuja ze żyją :) pozdrawiam
0
Nauczył się jednego stwierdzenia „hipergamiczne” i myśli ze błyszczy niestety nie tedy droga :) dla twojej wiadomości kobiety w zależności od swojego samopoczucia (cyklu menstruacyjnego?) potrzebują różnych mężczyzn , tj w czasem potrzebują stanowczych czasem romantyków czasem delikatnych czasem uległych a jeszcze kiedy indziej po trochu z każdego :) kobieta to bardzo złożone stworzenie a te co się puszczają a przede wszystkim oszukują nie są nic warte
15
Ale gadasz głupoty ja nie moge. Albo z ciebie troll albo nie znasz życia :) według mnie jest odwrotnie ... jak słaba kobieta trzeba być żeby zdradzać i udawać przed mężem ze wszystko Ok. Wiadomo ze jej mąż mógł nie spełniać jej oczekiwań czy coś ale to podchodzisz do sprawy prosto i mówisz jak jest a nie przyprawiasz rogi bo to najgorsze co może być
1
Mi przypomniało trochę cieszynke Ronaldinho :)
2
Dollarruma ładna szmata
1
Działa wam fortuna mobilna ? We wtorek wyjechałem za granice i dzisiaj chciałem wejść pierwszy raz na fortunę i coś obstawić ale nie działa. Nie wiem czy to ma jakiś związek z lokalizacja :)
1
Po co obstawiać mecz po 1.19?
0
Oglądaliśmy już :) z polecenia larambli:)
0
Jaki film polecacie na wieczór z dziewczyna ?:) najlepiej komedie albo thriller?:)
0
Wyciągnie z własnej kieszeni jak przy transferze do PSG , przez te lata trochę odłożył gotówki hahahahahaha trolluje rzecz jasna :)
1
Zamienić go na Dembele bez żadnej dopłaty i cacy :) nie No żartuje nie chce go raczej w Barcy natomiast uwielbiam jak przeprowadza te swoje indywidualne akcje gdzie mija po dwóch - trzech przeciwników w efektowny sposób :) świetny grajek szkoda ze w głowie pusto :)
0
Ale Jaja :)
0
Mocny ten totenham :) podoba mi się ich gra, grają odważnie, maja świetny wynik ale zero odpuszczania i czekania na kontrę tylko sami atakują. Juve nie istnieje
Napisałem to w złej chwili :) ale robi się mecz :D
1
Kane to jest dobry dzik. Brakuje takiego w Barcy co by by przyjął ta piłkę z przodu i ja odegrał :)
2
Marciniak nie błyszczy :) karny jak nie wiem co :)