1

Podeśle ktoś stronę ze streamem Polaków bo jestem za granica i nigdzie nie mogę znaleźć

0

Witam na jakieś stronie mogę obejrzeć mecz Polaków na telefonie ? Bo jestem za granica i niestety ciężko znaleźć TVP 1 online

1

@FATIlity31 denerwuje mnie gadanie ze gramy jednego więcej. Stworzyli akcje gościu fauluje wychodzącego na czysta pozycje naszego zawodnika to czerwona. Nie wyszli 11 na 10 tylko poprzez dobra akcje doprowadzili do takiego stanu rzeczy

0

@JimMorrisonFCB ważne korespondencje wysyła się priorytetem za pokwitowaniem wiec jeśli dostarczy pod zły adres to po prostu nie przyjmie tego zła osoba

2

Rzadko się udzielam ale przy obecnej sytuacji postanowiłem coś napisać. Na pewno kończy się pewna epoka naznaczona przez Messiego. Mam nadzieje ze odbędzie się prawdziwa rewolucja i drużyna zostanie zbudowana na kilku młodych zdolnych. Niech ta przebudowa przebiegnie bez sukcesów ale chciałbym żeby nowy projekt oparty był na Fatim,Puiqu,Pedrim. Osobiście wierze jeszcze w Dembele i Cou. Jak odchodził Ronaldinho tez wydawało się ze bez niego sukcesy prędko nie przyjdą a jak było wszyscy wiemy. Trzeba konkretnego trenera który wejdzie do szatni , zrobi czystki i stworzy konkurencyjny zespół oparty na młodych gniewnych . Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

0

@Pawlak1992 wcale nie jest to głupie myślenie :) z villarealem potrafili zagrać wspaniały mecz z duża ilością sytuacji

0

@Pablopicasso27 na tynk minimum dwa razy trzeba dać gładź. Oczywiście wcześniej zagruntować gruntem wodnym.

0

Czy są gdzieś jeszcze w necie strony do oglądania filmów i seriali bezpłatnie ? Albo płatnie lecz żeby nie oszukiwali:)

0

@FC1899Barca dzięki pozdrawiam

0

@FC1899Barca dziękuje za rzeczowa odpowiedz. Tego oczekiwałem :) jeśli korzystasz z tej zabawy możesz podrzucić jakieś sprawdzone stronki z prognozami ? Czy raczej nie korzystasz z takiego czegoś ?

0

@FC1899Barca No nie mam dlatego pytam się czy warto się tym zarażać i czy jest sens tracić czas na naukę ?

0

Korzysta ktoś z aplikacji BitBay? Jestem początkujący i chciałem się zorientować czy idzie coś na tym zarobic ? Możecie przesyłać wiadomości prywatne :)

0

Witam. Poleci ktoś jakiś wciągający film ? Może być thriller albo komedia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Witam. Orientuje się ktoś gdzie kupię za dobra kasę opony zimowe w Krakowie ? Chodzi mi raczej o używki w dobrym stanie

0

Hejka proszę o poradę bo nie mam pomysłu :) co polecacie kupić ojcu który obchodzi 65 urodziny. Nie będzie imprezy jakieś wielkiej ani nic ale chce mu coś kupić pożytecznego. Jeśli macie jakieś pomysły to poproszę

0

Witam. Jestem dzisiaj na wyjeździe w Warszawie i szybkie pytanie. Orientuje się ktoś gdzie będzie jakaś transmisja w centrum Warszawy ? Trochę nie typowo bo o 13 ale może w jakimś pubie ?

0

@Coutinho007 ale nie grają full składem, a Turcja po swojemu nie odstawia nogi i walczą jak wściekli :)

1

Francja czuje się jak na wyjeździe :) gwizdy gdy atakują :D

0

Podrzuci ktoś linka do meczu ? Kurczę nie mogę już znaleść żadnej strony z meczami online

0

Witam. Dostał ktoś wiadomość z banku żeby uzupełnić osiwiadczenie dotyczące rezydencji swoich podatków ? Bo ja dostałem i nie wiem co o tym myśleć

1

Witam ramblowicze. Mam pytanie nie odnośnie sportu. Mianowicie przyszła mi wiadomość z banku ze musze wypełnić oświadczenie o rezydencji podatkowej. Jestem trochę zaniepokojony bo od 2015 do 2019 pracowałem w Szwecji na szweckiej umówię i jak to zadeklaruje to będę musiał zawracać podatek w Polsce ? Czy o co chodzi z tym oświadczeniem ? Przepraszam za pytanie ale po prostu nie ogarniam czego chcą

0

Witam. Wybieram się na wypad nad soline. Możecie polecić jakieś fajne miejsce do zobaczenia ?:)

1

W oderwaniu od plotek transferowych ... jaka komedie możecie polecić na dzisiejszy wieczorek ?:)

0

Witam. Chciałem zasięgnąć języka :) moja sprawa wyglada tak ze miałem 4 lata rozbratu z piłka ligowa gdyż byłem za granica i dużo straciłem na dynamice i szybkości biegu kiedyś na tym najbardziej bazowałem. Chciałem zapytac czy są jakieś ćwiczenia dzięki którym odbuduje swoją dynamikę i szybkość ?

0

Proszę i linka do meczu na priv chciałbym obejrzeć na telefonie :) pozdrawiam

1

Witam :) polecacie jakaś dobra komedie dla dwojga ?

0

Witam ramblowicze. Chciałem zapytac czy ma ktoś na Mac booku zainstalowanego pakiet worda ? Potrzebuje pomocy jakby ktoś miał proszę o wiadomość priv

0

Witam. Proszę o wiadomość prywatna od kogoś kto ma Mac booka i się zna na tym systemie bo mam kilka pytań :)

0

Proszę o link do meczu bo nic nie działa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?