kaczor14
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie masz nic wnoszącego do mojego pytania wiec po co się udzielasz ?
0
Hej mam wielki problem. Moja pisze prace inżyniera i miała napisane pół strony w Mac booku i miała to w otwartym oknie i coś zacząłem kombinować i się zresetował komputer. Jest szansa ze to gdzieś się zapisało ? Zapamiętało ? Bo mnie chce zabić teraz pół dnia roboty ...
0
Ok a powiedzcie czy da się gdzieś pobrać taki word do maca czy raczej trzeba kupować ?
0
Witam. Mam pytanie. Moja dziewczyna ma macbooka i chce pisać prace magisterska w wordzie i nie jestem zorientowany czy jak napisze prace w word for Mac i zapisze na pendrive to czy później otworzy to na prezentacji w wordzie na windowsie ?:)
0
Witam. Zajmuje się tu ktoś wykonczeniowka mieszkań ? Potrzebuje pomocy z wycena. Proszę odezwać się na priv jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat pozdrawiam
0
Witam. Odbiegając od tematu sportu, chciałbym zapytac gdzie najlepiej zareklamować firmę wykończeniowa ?:) z kumplem założyliśmy właśnie taka firmę i jesteśmy na początku tej drogi i szukamy zleceń. Na Facebooku już próbujemy ale może znacie lepsze strony :) pozdrawiam
0
No właśnie kurczę tego się boje bo szkoda żeby to wyrzucać bo swoje tez kosztowało :) właśnie nie mam pomysłu gdzie to podrzucić żeby przyniosło skutki. Za wycieraczki aut? Chyba tez nie najlepszy pomysł
0
Witam. Mam pytanie albo prośbę :) chodzi o to ze chce pomoc koledze rozreklamować trochę jego mała firmę wykończeniowa. Mam wizytówki i jak myślicie gdzie będzie je najlepiej podrzucać ? Do skrzynek na listy w nowo wybudowanych mieszkaniach czy w windzie ? Macie jakieś pomysły ?
2
Miranda jest młody ale chyba nie zrobi większej kariery :) strasznie mnie irytuje
0
Witam serdecznie. Mam pytanie nie odnośnie sportu. Założyliśmy z kumplem firmę wykończeniową dopiero co raczkujemy wcześniej pracowaliśmy po różnych firmach ale teraz chcemy spróbować coś na własna rękę. Moje pytanie odnosi się do tego czy możecie polecić jakiś portal (oprócz olx) gdzie można szukać jakiś zleceń,bądź większych firm do współpracy. Pozdrawiam
0
Pisze na lr bo chodzi mi tylko i wyłącznie o to czy taki ból się pojawia przy zerwaniu czegoś albo czy po zniszczeniu lekotki ale skoro nie to przeżyje :D tez ze cztery lata grałem w lidze ale wyjechałem za granice do pracy i teraz powróciłem i zamierzam znowu grać ale boje się ze będzie mnie wszystko bolało :/
0
No martwie się trochę bo brat mi naopowiadał ze może być łękotka urwana i ze ściera mi od środka kolano
0
Hej mam pewien problem. Raz w pracy skoczyłem z Ok. Metra na ziemie i od czego czasu mam problem z kolanem. Dzieje się coś takiego ze jak np. Leżę ze zgiętym kolanem czy prowadzę auto (kolano jest w dłuższym czasie zgięte i nie prostowane) to mnie boli i jak jecprostuje to mi strzela coś w górnej części kolana( tam gdzie łączy się z mięśniem czworogłowym) i po wyprostowaniu jest już Ok aż do momentu ponownego „nie używania” przez chwile kolana. Ból powstaje w górnej części kolana. Miał ktoś kiedyś taka przypadłość ? Bo ciągnie się już to za mną około miesiąca.
0
Witam serdecznie mam pytanie odnośnie ubezpieczenia samochodu :) mianowicie chodzi mi o to ze mam ubezpieczenie oc w hdi i odkupione do tego ubezpieczenie szyby przedniej która mi właśnie pękła i chciałbym ja wymienić właśnie na ubezpieczenie. Jeszcze nigdzie z tym nie byłem i moje pytanie jakie kroki powinienem poczynić ? Dzwonić do ubezpieczyciela czy jechać do firmy zajmującej się wymiana i oni to rozegrają między sobą ? Pozdrawiam
0
A ile takie wkłady kosztują ?
0
Witam. Czy posiada ktoś lub zna się na aparatach natychmiastowych ? Coś w tym stylu https://www.mediaexpert.pl/aparaty-natychmiastowe/aparat-fujifilm-instax-mini-9-niebieski,id-1079833?gclid=EAIaIQobChMI8I_FlJbF3wIVBM-yCh2OtQW-EAQYASABEgLWr_D_BwE&gclsrc=aw.ds
Jeśli ktoś się zna to czy może polecić coś godnego za przyzwoite pieniądze ? Chce prezent zrobić narzeczonej i pasuje żeby był to przyzwoity sprzęt :) pozdrawiam
0
Hej mam pytanie :) chodzi o prezent pod choinkę moim dwóm siostrzencom i bratankowi którzy interesują się piłka ale ogólnie wszystkim po trochę. Rok temu kupiliśmy im koszulki sportowe teraz jakoś nie mam pomysłu pasuje żeby prezenty nie były za drogie przydatne i w miarę jednakowe dla wszystkich :) są w wieku 10,11,13 lat. Macie może jakieś pomysły?
0
Hej. Jakie tabletki do rozpuszczenia w wodzie lub jakie maści polecacie na stawy ? Chodzi o takie bez recepty. Ostatnimi czasy boli mnie trochę kolano i nie wzięło się to z żaden kontuzji czy coś tylko podejrzewam ze brakuje mi jakiś witamin. Jak rozgrzeje to jest Ok ale jak jest przestój to czuje ze trochę boli :)
1
Szybkie pytanie :) mcdonalds dowozi jedzenie na mieszkanie na terenie Krakowa ?
0
Rozwazam właśnie tego sony dzięki wielkie :)
1
No coś do 200 zł by mnie interesowało :) co polecisz z czystym sumieniem ? Ja osobiście mam tracer rave 20 w za 160 zł i jak na moje potrzeby to daje radę ale dla młodego może coś o lepszym designe ?
0
Ok Dzieki :) głośnik nie dla mnie tylko dla brata młodszego narzeczonej i czegoś szukamy w rozsądnej cenie a żeby spoko grało możecie coś polecić ?:)
0
Witam. Czym różni się ten głośnik https://allegro.pl/bezprzewodowy-glosnik-bluetooth-xtreme-2-i7661282834.html od oryginalnego jbl ? Dużo gorsza jakość dźwięku ? Bo nie ma podanych żadnych parametrów
0
Myśle coś o BMW e90 tylko trochu drogie w porównaniu do rocznika :) ale jeździ się przyjemnie bardzo tylko tez wygląd mi tak średnio podchodzi
1
Siemka. Noszę się z zamiarem wymiany auta :) obecnie mam seata leona 2 185 km i planuje zmienić na coś większego co byłoby wygodniejsze oraz trochę mniej paliło oraz było ładne (wiadomo że to co się komu podoba to zależy od gustu, ale mi np z wyglądu podoba się insygnia ). Może ktoś coś polecić z czystym sumieniem? Miło by było gdyby to była benzynka też coś koło 200 km co można zagazować (wiem wiem gaz do kuchenki:). Ogólnie chodzi o auta z takimi silnikami co dobrze przyswajają gaz. pozdro
0
Jaki polecacie serial na netflixa ? Taki z tych mniej popularnych a pełen akcji i trzymający w napięciu. Obejrzałem wszystkie popularne tytuły teraz nie wiem za co się zabrać.
1
Witam serdecznie. Zajmuje się ktoś piaskowaniem mobilnym ? W sensie ze czyszczenie ogrodzeń metalowych, piaskowanie cegły na ścianach, czyszczenie drewnianych domów itp. Jeśli tak to proszę bardzo o kontakt na priv pozdrawiam
0
Jak mógł złapać skoro obronił dwie/trzy piłki które by wpadły to nikt by pretensji do niego nie miał
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
dzięki wielkie :)