kaczor14
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam. Szukam dostawcy internetu z telewizja i dobrze by było jakby tez mieli w swojej ofercie karte do telefonu w pakiecie bo obecnie mam w plusie ale chętnie przeniosę do innego operatora. Możecie polecić jakiegoś dostawce ?
0
@Bobo25 e to Buldog Francuski :) wiec z tych mniejszych i podróżowalibysmy norwegianem.
0
Witam. Mam pytanie. Zamierzamy z żona leciec do rodziny samolotem i takie pytanko czy można zabrać psa na pokład za dodatkowa opłata ? Czy tylko i wyłącznie do klatki i do luku bagażowego by go zapakowali ?
2
@dawidor9 oj brakuje mi go. Wiadomo trzeba iść do przodu, wygrał tutaj wszystko i wszyscy wiemy jak to wyglądało i może dobrze ze odszedł ale cholerni go brakuje :)
3
@Kismeth jakby były takie przychody z wizerunku to nie byłoby takiego długu …
2
@Sysia11 zobaczycie teraz Dembele się wkurwi i zacznie liderować :DD
0
Witam w oczekaiwaniu na mecz chciałem zapytac o to jakie gry na telefon was najbardziej wciągnęły. Szukam czegoś ciekawego
1
@Image nie mam pojęcia czemu się utarło ze mbappe skończy w realu teraz czy za rok. Ney tez miał od odchodzić ale dostał potężna kasę i został to samo będzie z mbappe.
1
@Moov z tych 9 akcji 8 zostało zmarnowane a były lepsze opcje do zagrania niż do Messiego :)
0
@jeyx77x jakby było tak jak mówisz to co roku byłaby potrójna korona a wiemy jak było :D według mnie dobrze ze odszedł. Przykro trochę ale dobrze stało.
0
@NaFazieHitman No w porównaniu do tego co miał w Barcy i jakich on to pieniędzy nie przynosi klubowi od sponsorów to słabiutko wyciągnął tym bardziej ile zyskają rozgłosu i zainteresowania z samego transferu a wiadomo im większe zainteresowanie tym większa kasa.
0
U coś słabo wynegocjował Messi tylko 35 ml rocznie na łapę :D
0
@ShinobiQWE przez aplikacje która masz po szczepieniu
0
@Odcinkowy mi się wydaje ze Dembele może bez Messiego odżyć tak samo jak Griez. Teraz gramy tym co mamy czyli można wykorzystywać wszystkie atuty w postaci szybkości Dembele przebojowości Depaya inteligencji Griezza :) zobaczycie coś z tego fajnego będzie. Uwielbiam Leo był wspaniały ale taka zmiana według mnie była potrzebna żeby iść do przodu. I podejrzewam ze było to już planowane od kiedy griezz dołączył do nas. Ci ludzie którzy rządzą klubem dokładnie wiedza co maja robić.
0
Witam. Rzadko się wypowiadam ale tym razem postanowiłem coś napisać od siebie.
Cholernie przykro ze Messi odchodzi ale taka kolej rzeczy. Na pewno nikt go nie zastąpi 1 do 1 ale według mnie jeśli chciał odejść to dobrze ze teraz jak wszystko jest rozwalone od środka. W ostatnich sezonach Messi potrafił zdenerwować kibica. Jak drużynie nie szło to spuszczał głowę i snuł się po boisku, pozostali widząc to również nie mieli chęci do walki. Teraz trzeba budować drużynę od nowa oparta na kilku zawodnikach a nie tylko na Messim. Może to wyjść Barcelonie na dobre bo jeśli dobrze to poukładają to fajnie to może wszystko funkcjonować. Wszyscy najeżdżają na Grieza a gościu był ważniejszym zawodnikiem gdy Francja wygrywała mistrzostwa. Gdy grał z Messim nie potrafił sobie znaleźć miejsca. Według mnie teraz jakby mu pozwolić grać na wolnym „elektrownie” to może przynieść same korzyści. Piłka się zmienia idzie do przodu, myśle ze z Messim który nie gra w pressingu nie osiągnęlibyśmy większych sukcesów. Teraz nadszedł trend ze wszyscy bronią i wszyscy atakują. Jak pójdzie do psg to i tak wydaje mi się ze nic wielkiego nie osiągną bo po prostu zbyt dużo gwiazd będzie a za mało ludzi od czarnej roboty. Lecz wiadomo lepiej patrzyć na siebie i podejrzewam ze kuman to poskłada w całość i jeszcze będziemy świecić sukcesy w niedługim czasie pozdrawiam
0
@mrboom ja czytałem i nie sumują się.
0
@joloskyy obejrzane dziękuje :)
0
@Survier w Niemczech zarabiasz trzy razy mniej niż w Polsce ? Ciekawa sytuacja
0
Witam. Co polecacie na netflixie z tych mniej znanych seriali/filmów wartych obejrzenia ?
2
@MesQueUnClub_87 polecam Prada Luna Rossa Carbon. Tylko jak masz opcje to kupuj gdzieś za granica bo do tych w Polsce bez porównania dłużej wytrzymują
1
@fcbarcafan19 właśnie angoli się boje No czuje remis. Ale to chyba po Dani wycofam
0
https://ibb.co/107JGyP Jak uważacie jest szansa ? Bo wczoraj po lekkim spożyciu obstawilem i teraz się waham czy nie wycofać :)
0
@Roobo prawda taka ze wiedział ze do piłki nie dojdzie to się wywrócił.
1
Jak myślicie Włochy wygrają w regulaminowym czasie ? Siadł mi wynik Hiszpanii i do wyjęcia 300 zł między meczami i postawiłem na Włochy ale coś się waham ze może być remis w regulaminowym .
0
Co polecacie z seriali na netflixie ? Te znane seriale już obejrzane. Coś wciągającego najlepiej żeby trzymało w napięciu.
0
@pele1282 tak myślałem dzięki :)
0
Witam nie jestem w temacie i chciałem zapytac co to za finał pucharu króla jest dzisiaj rozgrywany ?
0
Witam. To miejsce co pisze się o wszystkim wiec spróbuje:) chodzi mi o pożyczkę coś koło 70 tysięcy. Który bank możecie polecić ? Mam konto w alior ale jak patrze w porównywarkę w necie to najkorzystniejsze warunki ma pekao. Może ktoś ma kredyt w tym banku i może coś powiedzieć czy wszystko jest w porządku ?
0
Podrzuci ktoś link do meczu bo jestem za granica i stream z TVP nie działa
2
Witam można gdzieś jeszcze oglądać filmy online ? Czy wszystko poblokowane