2

Kurek chyba mvp turnieju :)

2

Ta czarna po lewej okropna ale ta po prawej bardzo ładna kobieta

0

Witam. Sprawa w ogóle nie związana ze sportem lecz z samochodem jeśli nie jesteś zainteresowany przewijaj dalej :)


Mam taka sprawę ze ze potrzebuje sprężynę amortyzatora do Seata 1p z 2006 2.0 tfsi 185 km. Pękła mi jedna i ciężko ja dostać kurczę. Może ktoś ma takowa albo wie gdzie szukać bo na Allegro to niestety nic nie ma :( pozdrawiam

1

Ja ostatnio obejrzałem Sherlocka i był świetny teraz oglądam Luther’a i na prawdę jest równie dobry bo cały czas trzyma w napięciu i jeśli wydaje ci się ze wszystko jest wyjaśnione to i tak coś się wydarzy jeszcze :) z wcześniejszych które obejrzałem i mi się podobały to The 100,Narcos(tez świetny ale pewnie obejrzałeś),El Chapo

0

Po ile teraz stoją ps4 ? Mogą być używane

0

No powiem Ci ze malutki to on nie jest. Kiedyś byłem na meczu reprezentacji, i gdy wracaliśmy to podjechaliśmy na stacje benzynowa i akurat kupował coś przy kasie hajto to jak ja mam 180 cm wzrostu to tak o głowę prawie wyższy i ogólnie zbudowany. Kawał chłopa

1

Dasz linka za co dostał czerwo ?:) z góry dziękuje

0

Dawać tego Fekira do Barcy :) świetny jest

0

Ja rozumiem ze wykosztowali się ze to kosztuje dużo takie prawa ale w każdym cywilizowanym kraju dostępne są mecze lm jak ktoś ma kupiony jakiś pakiet telewizyjny :) powinni chociaż jak jest liga mistrzów to na nie kodowanym po jednym meczu puścić takie mam zdanie :)

0

Typowa polska :) pytałem o te ich premium kanały i niby tylko płaciłbym 60 zł a teraz płace 50 bez tych kanałów i umowa kończy mi się za jakieś 16 miesięcy a ci by mi dali za te 60 ale umowa kończyłaby się wtedy za 36 miesięcy Hahah podziękowałem ślicznie

0

Witam. Orientuje się ktoś czy jakikolwiek meczlm lm będzie na otwartym Polsacie albo na polsatach sport transmitowany ? Czy wszysctko co maja tylko na tych premium będą puszczać ?

0

E to daleko trochę ???? coś na miejscu by mnie interesowało :)

0

Witam chciałbym zapytac czy był ktoś w słonecznym brzegu w Bułgarii i czy może coś polecić żeby pozwiedzać/zobaczyć :) obecnie przebywam tu do czwartku z narzeczona i chcielibyśmy coś zobaczyć ciekawego :)

0

Witam. Chciałbym zapytac mechaników samochodowych :) mianowicie mam silnik 2.0 tfsi 185 km w seacie i chciałbym zapytac jakim olejem najlepiej go zalać ? Obecnie leje 5w30 castroll. Podobno nie jest on najlepszy :) jakie teraz są najlepsze oleje na rynku które mógłbym zalać ?

1

Witam. Mam pytanie nie odnoszące się do piłki nożnej :) mianowicie czy wie ktoś na jakieś podstawie przyznawane są środki z uni europejskiej/bezrobocia na rozpoczęcie/rozwiniecie swojego biznesu? Chciałbym się dowiedzieć jakieś kryteria musze spełniać aby ubiegać się o bezzwrotna dotacje :) jesli ktoś jest w tym temacie to proszę o wiadomość na priv :) będzie wdzięczny pozdrawiam

0

Witam. Poleci ktoś dobra komedie na wieczór z dziewczyna ?:)

1

Kurczę No tez bym chciał otworzyć jakaś firmę właśnie z układaniem kostki i ogólnie praca w ogrodach ale moja dziewczyna trochę mnie przestrzega ze swoją firma to tez tak nic wspaniałego i wszystko na głowie :)

1

No wiadomo ze najgorzej zaryzykować jest kurczę i to jest taki typ pracy ze trzeba dużo zainwestować :) koło 100 koła trzeba mieć na start ;) trochę strach brać taka pożyczkę

0

No spoko tylko wynagrodzenie na widlaka chyba średnie :) chociaż mogę się mylić :) mam niby uprawnienia na koparko ładowarkę ale nie mam udokumentowanego żadnego doświadczenia chociaż zdążą mi się trochę popracować na tym u siebie w pracy :)

0

Na spawacza w sumie myślałem o tym i nie boje się żadnej pracy i troszke spawalem już i podobało mi się :) tylko na jakie spawanie najlepiej zrobić uprawnienia :)

0

No łatwa nie jest i w zasadzie to teraz to wyglada tak jakbym miał swoją firmę bo robię za granica i szef tylko załatwia robote a materiał i prace sam ogarniam wiec czas coś zmienić bo nie zarabiam jakbym miał swoją firmę :) w sumie robota nie najgorsza tylko chciałbym już zjechac do polski. najgorzej złapać kontakt jakiś bo pakować się w kredyty ba otwarcie firmy bez żadnych pewnych prac to nie bardzo

1

Witam serdecznie. Forum to jest o wszystkim wiec chciałem zapytać na co jest zrobić najlepiej uprawnienia aby później zarabiać przyzwoite pieniądze ?:) mieszkam w małopolskim nie daleko Krakowa :) może ktoś ma rozeznanie na rynku pracy w co najlepiej iść ? Wcześniej pracowałem przy ogrodach tj. Kostka,tarasy jakieś murki oporowe :)

0

Witam. Tak na szybkiego ... zna ktoś jakiś spoko thriller który trzyma w napięciu i można obejrzeć z dziewczyna :) proszę o propozycje

0

Wysłałem maila jak nic nie odpiszą to uderzam do fizycznego biura

0

Ale to odwołali wakacje ?

0

Witam. Kupował ktoś kiedyś jakieś wczasy na wakacje.pl? Ile trzeba czekać na jakieś potwierdzenie czy ogólnie jakiegoś maila? Bo wczoraj wieczorem kupiłem i na razie cisza tylko potwierdzenie z banku ze pieniądze z zaliczki zostały im wysłane :) mógłby ktoś napisać jak to dalej będzie wyglądać? Pierwszy raz kupuje właśnie wczasy przez internet :)

0

1.portugalia Hiszpania
2. Z bólem serca Ronaldo
3.ciezko stwierdzić
4.wynik polski
5.meksyk

0

W Szwecji by z głodu umarli bo słońce zachodzi przy najdłuższych dniach może na 3 godziny ;)

0

To samo miałem pisać :) jestem pewny ze często będzie (jak w ogóle go kupimy i w ogóle będzie) występował na środku obrony :)

0

Witam mam pewien problem z telefonem. Mianowicie mam iphona 7 i jak sprawdzam na Speed teście internet to mam ping ponad 350 i pobieranie max 10 Mb/s a jak sprawdzam na komputerze czy innym telefonie prędkość internetu to ping mam 20 i pobieranie 40 Mb/s. Ktoś wie dlaczego tak się dzieje ze w iPhone wyskakuje taki ping i muli neta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?