kaczor14
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wlasnie nie ma. pisze ze nie dziala poza polska
0
witam. ma ktos streama do tvp 1? jestem za granica i nic nie chce mi dzialac :(
0
No ale to jest chore bo po co zawodnikowi klauzula wykupu która można wykorzystać w każdej chwili po zakończonym sezonie jak nie można rozmawiać wcześniej o transferze z zawodnikiem jak mu nie zostało pół roku do końca kontraktu? Bez sensu. To np Barca daje zawodnikowi pieniądze na klauzule żeby sobie opłacił bez wcześniejszego pytania czy chce do nas przejść. Takim sposobem mógłby pieniądze zatrzymać dla siebie i grać tam gdzie gra gdyby nie chciał odchodzić :)
2
W sumie racja :) ale świetny zawodnik :D
0
Ostatnio pojawiają się komentarze o thiago ze byłby ideały. Wiadomo dna Barcy,świetna technika spore doświadczenie. Jestem zwolennikiem jego transferu. Lecz jeszcze bardziej podoba mi się Tolliso. Kawał chłopa,świetna technika i przyspieszenie. Może nie radziłby sobie w grze kombinacyjnej jak thiago ale potencjał tez ma spory i chętnie bym go u nas zobaczył tym bardziej ze ma strzał konkretny :) szkoda ze chyba nie do wyjęcia jest.
1
a mi tam sie podoba Denis jak dostaje szanse. Może nie zawsze gra jakoś super ale chce mu sie walczyc,biegać, szuka często nieszablonowych zagrań i z regóły pcha akcje do przodu. Nie jest jeszcze stary, niektórzy zawodnicy wchodzą troche później na swój najwyższy poziom. Tylko w Barcy jest ten problem że on nie kosztował milionów jak Gomez i nie dostal tylu szans co on.
0
Witam. Może ktoś polecic fajna aplikacje/radio dostępne w App Store z polskim hip hopem? Chodzi mi żeby leciały najlepsze kawałki.
0
no wlasnie teraz znalazłem tą stronkęale strasznie wszystko pomieszane jest, tzn nie ma zachowanych kolejności meczu :) od biedy będzie chyba że zna ktoś lepsza stronke :)
0
witam serdecznie. Pisze z prośbą :) mianowicie ma ktoś może jakąś dobra stronke gdzie są linki meczów do ace streama? bo kurcze za granica siedzę i nie mam dostępu do polskiej telewizji:( prosiłbym o jakąś strone na forum albo na priv. pozdrawiam :)
0
W meczu z barca cisnęli jak chcieli i zasłużenie awansowali wiec nie rozumiem czemu mieli być nie szczęśliwi. Natomiast jak się na to patrzy trzeba się zastanowić w którym miejscu jest nasza barca ;)
0
Jak to dobrze ze nie musimy grać z takim liverpoolem na wyjeździe bo skończyło by się 5 w plecy. ( nie oglądałem meczy z sevilla ale wydaje mi się ze jedna jaskółka wiosny nie czyni)
0
On się nie nadaje :) jest dobry ale nie ten styl. Jemu pasuje kontratak
Komentarz do pana wyżej :)
0
Oj za bardzo się kolega rozpędził :) to typowy skrzydłowy, piekielnie szybki i jest w gazie wiec co nie strzeli to wpadnie :) jest on dobry wiadomo ale niech chociaż za rok potwierdzi swoją wartość :)
0
Miejmy nadzieje ze chociaż mecze barcy będą puszczać
0
Tzn ze Eleven już nie będzie miało ligi hiszpańskiej w następnym sezonie ?:(
0
Ja mam plusz na karte to jest taryfa plusa :) za 25 zł mam 10 giga internetu i nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich. Tez mieszkam na wsi i nawet na 3g mam prędkość pod 10 Mb/s czyli spoko ale łapie mi tez czasami tu lte. Dla mnie spoko możesz rozważyć
0
Ok dzięki za pomoc :)
0
No interesuje mnie Hiszpania,Grecja może włochy :)
0
No ja szukam wakacji na wakacyjnipiraci spoko oferty są tylko właśnie wszystkie z travelplanet. A ktoś może polecić inna dobra stronę z dobrymi ofertami na wakacje ?:)
0
Witam wszystkich. Chciałem zapytac czy korzystał ktoś z biura podróży travelplanet ? Pytam bo maja fajne oferty a opinie są podzielone na necie (ja nimi tak do końca się nie sugeruje bo równie dobrze to mogą być reklamy jak i konkurencja może pisać zle rzeczy). Chciałbym zapytac czy ktoś korzystał z tego biura u jeśli tak to jakie ma odczucia, czy są godni polecenia? Pozdrawiam
0
Ok dzięki wielkie za odpowiedz
0
a ty gdzie kupowales? w stacjonarnym sklepie czy na stronie internetowej ?
0
Witam. Może ktoś polecić jakieś biura podróży najlepiej stacjonarne w Krakowie ? Chodzi żeby było to pewne biuro które nie zbankrutuje jak wyjade i najlepiej zeby na wyjeździe byl jakiś rezydent z polski który nas przyjmie:))
1
Nie lubię Ameryki :) chory kraj
0
No spadną ale w stosunku do średnich zarobków co rzekomo jest tak 5 tys to i tak powinny być tańsze te paliwa a nie ceny paliw tak jak na zachodzie czy w skandynawi.
1
Spoko ale co ze średnich skoro i tak nigdzie nie znajdziesz tych najtanszysz :) wprowadzili nowy podatek lotos i Orlen strasznie obiecywali ze wezmą to na siebie i nie będą podnosić cen jednak jak widać nie dotrzymali słowa typowo.
2
Witam ramblowicze. Chciałbym zapytac jak w innych rejonach polski kształtują się ceny benzyny bezołowiowej 98? Może trochę głupi temat ale jeszcze jakieś dwa miesiące temu ceny w malopolsce były po 4.70 a teraz po 5.20 po Krakowie i w okolicach Zakopanego. Zwariowali z tymi pieprzonymi podatkami ! A u was jak z cenami ?
0
Poleci ktoś proszę jakiś przyjemny film najlepiej komediowy albo coś w stylu „uprowadzona” na wieczór z dziewczyna ?:) starzeje się i nie chce mi się nigdzie wychodzic Hahaha
0
jesli ma ktos dobry link do meczu prosze o przesłanie na priv , chodzi zeby była dobra jakość komentarz nie musi byc po polsku :)
1
Ale griezman to nie jest typowa 9. Jak nie było costy i griz grał na szpicy to szału nie robił dopiero gdy wrócił Hiszpan griezman może się cofnąć po piłkę i rozegrać fajna akcje. A od fajnych akcji mamy Cou Messiego Dembele Inieste nam potrzeba chłopa który potrafi zagrać kombinacyjnie ale umie się też przepchać i powalczyc. Griezman taki nie jest