1

no kurcze ale nie da sie zalogować jakis błąd wywala

0

witam. wie ktoś może gdzie obejrzę serial "ślepnąc od świateł'? Czytałem o nim dobre opinie niestety nigdzie go nie ma online

0

Kupię ps 4 w rozsądnych pieniądzach :) jak ktoś ma na sprzedaż to proszę na prób pisać

0

Ja mam już dwa lata. Spoko telefon ale raczej nie wart swojej ceny pozdrawiam

6

Trzeba zacząć od tego ze była ta niesamowita drużyna i tak sobie myśle ile czynników musiało się ze sobą zagrać by wyszła ta bestia Guardioli i wspoldzialali ze sobą. Wszyscy zawodnicy byli w szczytowej formie (może oprócz Messiego bo on od 20 latka ma szczytową formę :). Wprowadzono mnóstwo wychowanków w tym czasie jak Pedro,Busi ściągnięto Piaue . Coś niesamowitego jak t wazystko się poukładało i jak ta drużyna potrafiła ze sobą współpracować jak jeden organizm. Miejmy nadzieje ze jeszcze doczekamy się trenera który wychował się w la masi(mam nadzieje ze będzie to Xavi ,który wypowiedziami trochę traci w moich oczach ale czuje ze podejściem do piłki przypomina Pepa , czyli pełen profesjonalizm oraz oddanie się w pełni tej pracy) a przy tym odzyskanie Dna naszego klubu. Możliwe ze już nie trafia się tacy zawodnicy w Barcy jak dotychczas i ze nie uda się tego wszystkiego poskładać tak aby wszyscy byli w swoim najlepszym momencie w karierze podczas grania w Barcy ale chciałbym żeby młodzi dostawali prawdziwa szanse i pełne zaufanie. Mam nadzieje ze taka szanse dostanie Alena od EV, nie chce mówic ze chłopak jest fantastyczny teraz , bo jeszcze nie jest ale trzeba dać mu pełne zaufanie i prawdziwa szanse jak dostawali Xavi i Iniesta którzy tez potrzebowali trochę czasu na to by wejść na najwyższy poziom :) poza tym między zawodnikami ściągniętymi a tymi ze szkółki nigdy nie będzie takiej chemii, może wyłączając Suareza i Messiego ale to inna bajka. Pozdrawiam wszystkim i obyśmy się doczekać jeszcze pięknie grającej Barcelony który niszczyła wszystkich po drodze :)

0

Witam serdecznie. Planuje z moja narzeczona wesele i ogólnie próbujemy wszystko ogarnąć :) moje pytanie dotyczy orkiestry na wesele. Może mi jakaś polecicie która potrafi zabawić gości ale nie prowadzi tez jakieś biesiady tylko ma zróżnicowany repertuar :) jestem z okolic Brzeska (50 km od krakowa na południowy-wschód ) :) kogo polecacie ?

1

siemka gdzie ogladacie seriale ? chodzi mi o gre o tron na netflix nie ma tego

0

A cyfrowy Polsat ma sport klub ? Bo nie mogę znaleźć

0

A dojdzie do tego meczu ? Bo widziałem zdjęcia ze straszna ulewa

0

Witam. Orientuje się ktoś jakie są warunki pobierania filmów z neta przez torrenty ? Bo przyszła mi kara do zapłaty za nielegalne ściąganie filmów. Kara dość wysoka bo jestem w Szwecji. Nie orentuje się ktoś jaki jest przepis odnośnie tego ? Bo mi się wydawało ze można pobierać coś na własne potrzeby jak to później rozpowszechniasz to jest problem ale pewnie się mylę. Może ktoś się spotkał z tym ze dostał karę ?

0

Jaki serial akcji polecacie na netflix ? ostatnio obejrzałem dark i całkiem spoko. Chodzi o to zeby trzymal w napieciu i cos sie działo cały czas

0

No ale na skrzydle według mnie potrzeba gościa z szybkością i dobrym dryblingiem , który potrafi minąć zawodnika i stworzyć przewagę na flance. Cou nie ma tej szybkości i nie pasuje tam lepiej żeby zagrał bliżej środka. A co do ciągnięcia zespołu to chodzi mi o coś takiego co robił ney jak messi miał kontuzje :) cou tego nie zapewni

0

Rafinha przeciętny ? Po takiej ilości minut jakie do tej pory rozegrał to pokazuje się bardzo dobrze według mnie :) bez rytmu a i tak ogarnia

0

Coś Barcelońskiego :)

0

No cou oprócz tego jednego strzału na koniec to nie bierze ciężaru na siebie. Nie wyglada za dobrze

14

Rafinha dzisiaj fajnie wyglada:) cieszę się bo lubię gościa tak samo jak jego brata :)

0

Właśnie mam pytanie, dlaczego te gwizdy ?

1

Dziękuje w imieniu rodziny Chociaz osobiście tej rodziny ani chłopaka nie znam. Chodził do tego gimnazjum co ja ale dwa lata młodszy był.

Miejmy nadzieje ze jakoś to wazystko ogarnął. Ale dla mnie to jest porażka żeby za transport zwłok po zabójstwie trzeba było płacić... masakra. Uchodźcom dają wszystko za darmo jedzenie i mieszkanie a chłopak normalnie pracował w Anglii , płacił podatki a teraz trzeba płacić za transport.

0

Ostatnio oglądałem i trochę się wciągnąłem :) spoko propozycja :)

8

Witam. Pisze z prośba. Trwa zbiórka pieniędzy na chłopaka z mojej sąsiedniej miejscowości, który został zamordowany w Anglii. W poniedziałek rano został znaleziony martwy w aucie. Ktoś go dźgnął nożem. Kasa potrzebna jest na przetransportowanie zwłok do polski. Koszt to ponad 10 tysięcy. Chłopak miał tez ciężko w domu bo matka miała zespół downa , kiedyś została zgwalcona i chłopak urodził się zdrowy. Opiekaowala się nim ciotka. O to link do zbiórki

https://zrzutka.pl/cwvj25

Jeśli ktoś ma ochotę proszę pomóc. Nawet jeśli kwota zostanie uzbierana to i tak ten „nadmiar” piniedzy nie zostanie zmarnowany a na pewno im pomoże:) ja wychodzę z założenia ze warto pomoc bo karma wraca i ja czy ty tez kiedyś możemy potrzebować pomocy. Pozdrawiam

4

Ja mam wrażenie ze to całe Psg była zagrywka żeby teraz bez przeszkod przejść sobie do Realu żeby nie było ze od największego rywala :) w Barcelonie spalił mosty i teraz niby chce wrócić a skoro Barca go nie chce albo Ją nie stać na niego to pójdzie do realu :)

1

No w sumie racja ale i tak byłby lepszy od valdka choć osobiście wolałbym żeby trenował ktoś kto wychował się w Barcy, uważam ze ktoś mógłby nawiązać do świetnych czasów Pepa czy Lusia

29

To nie był żart :) chętnie bym go zobaczył w Barcy. Gościu miałby autorytet oraz nie bałby się postawić na młodych a bez formy dać kogoś na ławę

1

Wenger w styczniu wróci do trenowania wiec bye bye ernesto :)

0

Jakie seriale polecacie na Netflix? Ostatnio oglądałem sherlocka, szkoła dla elity, zadzwoń do saula tylko bez ostatniego sezonu bo nie ma polskiego tłumaczenia,dom z papieru z marvela seriale. Interesują mnie raczej thrillery i seriale ogólnie pełne akcji co cały czas się coś dzieje i nie zanudzają :) polecicie coś ?

0

Podobno jeszcze półtorej roku gwarancji ma

0

Aha No nie wiem waham się właśnie może za 450 wyrwę. A można wymienić na większy dysk ?

0

Czyli lepsza niby niż zwykła dzięki :)

1

Opłaca się kupić ps 4 slim 500 gb za 500 zł ? I czym się różni od zwykłej ps?

0

Witam. Pytanie nie odnoszące się do sportu. Mam uprawnienia na koparko-ładowarkę co zrobiłem je jeszcze w szkole średniej w technikum teraz mam 25 lat i po prostu nie pracowałem na tym sprzęcie tj inaczej pracowałem ale nie mam udokumentowane. Moje pytanie dotyczy tego czy te uprawnienia są nadal ważne czy trzeba je jakoś odnawiać ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?