kaczor14
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co bramkarz leganes Hahah
1
Dzięki zobaczymy jak policzą i dam znać :)
0
Ja mam jbl bt450 to są nauszne słuchawki :) nie są do biegania raczej ale kilka razy biegałem i byly świetne. Duży plus ze są bez kabla i cena tez śmieszna bo coś koło 200 zł a brzmienie maja świetne
0
Witam. Chciałbym zapytac, co się dzieje gdy zrobiłem kupon a jeden mecz jest przełożony a reszta wszystko siadło ? Chodzi mi o fortunę :)
0
Pamietam ale Alba ma dopiero 29 lat wiec w najlepszym wieku :) poza tym obawiałbym się trochę o psychikę Mbape gdyż taki hajs dostawać w takim wieku trzeba strasznie twardo po ziemi stąpać :) ja tam wolałbym poczekać na jakaś perełkę ze szkółki :)
0
Kylian następca Suareza? Przecież suarez to typowa 9 a Kylian świetny skrzydłowy wiec nie widzę podobieństw żadnych :) jestem ogromnym zwolennikiem Mbape ale nie chciałbym go zamieniać na na naszego Philipa. Mamy bardzo podobnego Dembele którego trochę zahamowały kontuzje ale jestem o niego spokojny a drugiego Coutinho ciężko by było znaleźć:) on ma fajna wizje gry,świetna kontrole nad piłka i fantastyczny strzał. Może nie jest taki szybki jak Kylian ale Dembele na prawej i Alba na lewej na wystarczy w zupełności potrzeba kogoś od kreowania i magii :)
4
Ale głupota piękna. Eleven ma prawo do tego. Na 1 jest betis na 2 jest napoli a na 3 powtórka psg ...
0
Na jakim kanale puszczają dortmund ?
0
Ja na szczęście nie mam żadnej reklamy na tej stronie choć jakieś dwa miesiące temu wyskakiwały :) przeglądam ta stronę tylko na telefonie i nie ma żadnego problemu :) ale może nie będę się chwalił bo jeszcze mi coś wyskoczy :))
1
Widzę ze same remisy i wygrane :) trochę słabo :)
0
2,40 było dobrze ze ich postawiłem a sevilla tak kusiła :)
0
Witam. Poleci ktoś jakaś lekka komedie dla dwojga na dzisiejszy mroźny wieczór ? Pozdrawiam :)
0
Witam serdecznie. Mam pewne pytanie do mechaników/elektryków samochodowych. Jeśli znajduja się tu tacy proszę o kontakt na priv bo mam ważna sprawę
0
Nie dość ze nie zdążyłem na mecz dzisiejszy to w drodze powrotnej do domu w zasadzie gdy zaczynałem jazdę siadło ogrzewanie wnętrza przy -10 stopniach. Trzeba było jechać z otwartym oknem przez 100 km :) dobrze ze chociaż Barca wygrywa pozdro cule :) jeszcze powiedzcie mi jak dembele dzisiaj z coutinho ?:)
0
Witam. Był ktoś może na termach w okolicach Zakopanego ? Które możecie, do których warto jechać ?
0
Nie chodzi o mnie tylko do pracy potrzeba mi jest taka wiedza. Tzn ogólnie gdzie mogę taka wiedzę zdobyć w jakiej z książek ?
0
Witam. Mam pytanie odnośnie administracji. Może ktoś polecić książkę z której będę mógł się dowiedzieć ,np ile,komu i kiedy przysługuje urlopu np zaraz po zatrudnieniu czy po miesiącu pracy po studiach. Chodzi mi o to ze chciałbym aby to było jakoś wytłumaczone a nie suche przykłady. Możecie coś polecić ?:))
1
Ale lukaku jest słaby :) nie oglądam united ale co tam po jakiś informacjach się słyszy to coś tam strzela ale dzisiaj strasznie słabo gra taki kloc z niego i nic nie wynika z jego zastawiania :)
0
No różni ludzie różnie podchodzą do takic spraw, każdy ma do tego pełne prawo :) aczkolwiek w moim przypadku to wyglada tak ze chce aby w Barcy grali najlepsi zawodnicy na świecie a ney do takich zaliczam. I nie jest tak ze go nienawidzę jest mi po prostu teraz obojętny ale jakby mu się tam nie udało to smutny bym nie był :)
2
Ten hejt myślę że się bierze z tego że wszyscy go kochali i bardzo zabolało ich odejście w tym mnie. Uwielbiam jego gre, ta szczyptę magi i najzwyczajniej w świecie jest mi żal że nie gra dla nas dalej :) i wiesz od miłości do znienawidzenia dzieli bardzo cięka linia. Tak jak z dziewczyną, która cię zostawi a ty ja tak bardzo kochales to po prostu ją znienawidzisz i będziesz sobie wmawiał że jednak nie była dobra. Wydaje mi się że podobnie jest właśnie z neymarem
6
Zachował się fatalnie w stosunku do klubu. Podpisywał nowy kontrakt na za co miał dostać kupę szmalu chociaż na pewno wiedział że odejdzie poza tym jak już chciał odejść i tak bardzo lubi swoich kolegów to mógł to wcześniej powiedzieć by Barca poczyniła kroki żeby kupić Dembele przed sprzedaza byłoby dużo taniej i Dembele miałby więcej czasu na zgranie z drużyną która Neymar tak bardzo lubi. mowisz że nie powiedział że chce wyjść z cienia Messiego ? Ja się nie dziwię że nie powiedział bo to wstyd jak chcesz być najlepszy to pokaż to tu i teraz a nie odchodź żeby pokazywac.
0
Jak myślicie dzisiaj Man u da radę Sevilli?
2
Ostatnio strasznie psioczę na nasza kochana Barce ale gdy odszedł neymar nie ma już tych błyskotliwych akcji, podań na jeden kontakt przed polem karnym :) w trzech potrafili zrobić świetna akcje a teraz został tylko Messi bo Suarez to z gra kombinacyjna w tym sezonie nie wiele ma wspólnego :)
0
Ja sobie teraz pluje w brodę bo kupiłem jedno najtańsze szkło i było takie małe ze zostawało mi po 4 mm bo obu bokach wiec kupiłem 2,5 D ale właśnie nie przykleja się po bokach a nie wiedziałem ze ma zakrzywiony ekran ten telefon. A tam da się z tym żyć :)
2
Tez go nie lubię ale akcja bardzo ładna trzeba przyznać. Brakuje mi takich akcji u nas :)
0
Ostatnio właśnie kupiłem jako drugi telefon i spoko jest za 400 zł jak w moim przypadku to warty swojej ceny na prawdę :) tylko do ochrony chyba lepiej kupić folie bo kupiłem szkło i po bokach nie przykleja się bo ekran jest zakrzywiony. Podobno są jakieś droższe szkła co będą pasować do zakrzywionego ekranu ale nie wiem czy jest sens kupować
0
Wiecie może jaka stacja transmituje ligę europejska ?
3
Ja dałem na Real +2,5. Myśle ze wynik będzie ze 1-4. Leganes po odpanieciu z pucharu słabo sobie radzi
0
Z tym ze Pedro u nas nie był decydujący i tylk w „2-3 meczach strzelał decydujące bramki” to się nie zgodzę. Wiadomo nie był to dla nas wybitny piłkarz ale idealne na tamte czasu uzupełnienie składu. A decydujących bramek on strzelił sporo. Pamietam ze jako jedyny w którymś sezonie już nie pamietam dokładnie którym strzelił gole we wszystkich rozgrywkach i to on strzelał w finale ligi mistrzów, w klubowych mistrzostwach świata czy tez w superpucharach. Ale jego czas poprostu minął i tyle nie dawał już tyle co wcześniej i może potrzebował nowych wyzwań nie wiadomo. Nie ma tez co mówić ze w Chelsea jest słaby mi się wydaje ze jak całe życie grał w Barcy to tez ciężko się przerzucić na inny styl drużyny chociaż jemu akurat liga angielska powinna pasować :)
0
No tego nie wiemy ale szkoda tego tasiemca co tyle weszło :) mi barca weszła bo dałem remis ale w 3 lidze angielskiej brakło wygranej przeciwników :) wszystkie mecze co obstawilem skończyły się 1:1 Hahah smiesznie :)