kaczor14
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziękuję ślicznie za odpowiedź, serial ma pochlebne opinie i chyba warto obejrzeć :) proszę o jeszcze jakieś propozycje :)
0
Witam panowie. Mam taką sprawę do was:) mianowicie możecie polecić jakiś fajny serial dla dwojga tj. Dla mnie i mojej dziewczyny. Interesuje nas żeby była akcja i trochę romantyzmu bo dla kobiet jest to rzecz jasna punkt obowiązkowy :) raczej nie żadne sci-fi, tylko przyjemne coś przyjemnego do oglądania ze śmiesznym momentami. Żarty nie muszą być jakiś wysokich lotów :) możecie coś polecić? Z góry dziękuję
2
Świetny filmik. Masakra ile się już tego nazbierało w tej lidze. Najbardziej boli to jak ramos strzelił to główka z nami, choć wcześniej ewidentnie kopnął Mashe. Może i Barca nie ma najlepszej formy ale najgorsze jest to że real również jakoś nie błyszczy a zdobywa te punkty za pomocą sędziego:( ciekawe czy kibice realu serio nie widzą tej pomocy od sędziów czy nie chcą jej widzieć bo liczy się tylko zwycięstwo nie ważne jakimi środkami, ważne aby udało się je zdobyć.
1
Ja mam na bet365 i dość spoko jest, tylko denerwujące jest to czasem ze chcesz przerwać zakład i choć nic się nie dzieje w meczu to lubią zamieścić i się nie da i trzeba chwile czekać ale oprócz tego to spoko. Dużo dostępnych opcji
0
Siemka jakie macie typy na dzisiejsze mecze mam u i barcy ?:))
0
Dziękuję ślicznie za wskazówki :))
0
Angielska jest trudna do obstawiania :)) na razie jakoś kalecze z ilością goli ale tak średno idzie :))
0
Dziękuję ślicznie za odpowiedź i że ktoś się zainteresował moja prośba :)) i analizując twoja odpowiedź to raczej się tego trzymam oprócz tego ze towarzyskie lubię obstawic że wpadnie jakiś gol:) chciałem zapytać bo może ktoś gra z sukcesami i podpowie jaka lige obstawiać gdzie np pada mało goli i tam obstawiać mała ilość goli :) tam na tym bet jest strasznie dużo lig i ciężko znaleźć statystyki do tych lig :)
0
Witam, jestem "nowy" tzn nie udzielaniem się na forum ale codziennie czytam lr oraz kibicuje temu klubowi już dobre 12 lat:) chciałem zapytać czy ktoś z forumowiczów gra na bet365? Jeśli tak to chciałbym prosić o jakieś wskazówki, jak grać w sensie ze jakie zakłady brać pod uwagę? Gole powyżej/poniżej,ilość różnych czy raczej obstawiać kto wygra. Gram raczej na live i gram w celach rozrywkowych ale zawsze miło coś wygrać :) pozdrawiam
0
ja jestem zadowolony z tego transferu. żadna gwiazda ani nie ma nic z tej gwiazdy zwykły chłop od czarnej roboty i takiego nam trzeba ! trochę za dużo zapłacili ale to nie nasze pieniądze ;p wydaje mi się że chłop da rade. pozdrawiam
0
Rzadko pisze komentarze ale chciałem wyrazić swoja opinie na temat potrzebnych zawodników w Barcy ... nam potrzeba zawodnika od czarnej roboty który nie będzie się brał za rozgrywanie tylko za przerywanie zabójczych kontr ... niby jest masche ale on za slaby fizycznie dla mnie jest. Osobiscie podoba mi sie Matuidi. Lecz nie jestem pewien czy nie potrzeba jeszcze wiekszego walczaka :) oj jak ja tesknie za Toure ;/// ale trudno ...
0
płaczecie za Thiago a już nikt nie pamięta że mamy Fabregasa, który świetnie potrafi grac w środku pola i to on moze przejąć pałeczkę po Xavim. Poza tym na kilka lat w środku mamy spokój bo Fabs ma chyba 25 lat iniesta 29 wiec bez obaw.
0
ale czemu dali za niego 25 mln skoro klauzula byla na 19 czy tam 18 mln ?
0
a Bale, Hulk? ogar gościu
0
jest dobry ale jak nie chce grać u nas to niech odejdzie. są inni młodzi utalentowani jak Roberto albo Rafinha. Oni mogą być jeszcze lepsi od Thiago któremu tak bardzo się spieszy do wielkiej kariery i wielkich pieniędzy ...
0
Barca potrzebuje ostoi w defensywie. Od wyprowadzania piłek jest pique
0
Dobry jest . Jak się z nim nie uda to mam nadzieję że postarają sie o Suboticia.
0
Ja bym chciał żeby zarząd sie w kocu obudził i kupił Suboticia. Gość jest z 88 roku wiec mlody i znakomicie uzupełniał by sie z Pique gdyż ten ma podobne walory do Hummelsa. Bardzo bym chciał tego transferu. nie byłby to taki koszt jak w przypadku luiza albo silvy
0
W sumie chciałbym żeby przyszedł Reus ale Ney też da rade :) oby tylko nie było "kompleksu Messiego" i bedzie cacy :D VeB !!
0
dziekuje za miła rozmowe :D ide spać :D Dobranoc wszystkim panowie !!! :D
0
Tak jak pisałem , dla mnie dobrym wyborem byłby Reus. Ma świetny strzał , potrafi grac kombinacyjnie i do tego jest piekielnie szybki oraz skuteczny. do tego młody. kandydat idealny. niestety barca woli bardziej medialnego neymara. zobaczymy co to będzie
0
no dokładnie ;p ale my się nie przejmujmy pieniędzmi ;p jak dla mnie może on przejść za miliard euro. to nie są nasze pieniądze , to pieniądze wielkiej fimy jaką jest Barca. Mnie tylko i wyłacznie interesuje jego gra , oraz to jak bedzie sie prezentować cała drużyna :)
0
no własnie to jest zagadka. ja bym tego bardzo chciał. ale coś czuje że to będzie nie wypał. najgorzej jak będą mu narzucać zeby podporządkował sie messiemu. wtedy bedzie gral jak alexis ;/
0
Pewnie zarobi. ale co mnie obchodzą jakieś pieniądze. my ich nie zobaczymy , mnie tylko i wyłącznie interesuje dobra gra bo tylko ją możemy podziwiać :)
0
ale wy uważacie że on tak samo będzie tak samo mieszał gości w pd bądź w lm jak w Santosie ? szczerze w to wątpie. miejmy nadzieje że się mylę. ale tam się gra twardo na obronie nie to co w brazylii. wejda mu kilka razy na nogi i odechce mu sie kiwania ;/ Reus z Borussi wedlug mnie bylby lepszy
0
ale to jest 25 mln ogólna suma transferu czy te 25 mln uzyska santos ?
0
no masz racje. ale strasznie denerwujące są te newsy ;/ powinno być oficjalne info jesli się go uda zakontraktować i już :) w sumie to nie bardzo chce go w Barcy. wolałbym typowego kilera
0
boże co za poziom. jeszcze wczoraj było że koniec negocjacji bo Santos go nie sprzeda w tym okienku transferowym a teraz znowu news je Ney o krok od barcy ;/ głupota !!!
0
według mnie Messi powinien mieć taka ocene jak Iniesta. przecież bez niego nie byłoby zwycięstwa a te sytuacje które miał to nie były 200% tylko musiał pokazać swój geniusz. Messi robi to w każdym meczu wszyscy się do tego przyzwyczailiśmy i oczekujemy chyba żeby strzelał po 4 gole żeby być zawodnikiem meczu. Gdyby Pedro zagrał tak jak Messi na pewno miałby z 8,0 i wszyscy by go chwalili. takie moje zdanie
0
ale popatrzcie na ówczesnego Messiego miał tam chyba 18 lat a już dochodził do takich fantastycznych sytuacji strzeleckich i to własnie on przeprowadził akcje na 1:0 . to jest po prostu niesamowite. Roanldinho był wielki ale Messi to jednak król footbalu :)