0

Nie ma szans na to że bedzie lepszy od Leo. Gdy będzie dorastał będzie miał wszystko czego zapragnie gdyż Messi zarabia niewyobrazalnie duzo. Jak bedzie mial kase to ciezko bedzie mu sie oprzec różnego rodzaju pokusom ;p

0

boje się że będzie chciał być ważniejszy od Messiego w drużynie ;/ a jak wiemy ... dla takich zawodników nie ma miejsca w Barcy

0

FCBMQUC:
Głupoty gadasz, taki Di Maria jest jeszcze chudszy a świetnie gra i radzi sobie z twardymi obrońcami. A tak poza tym to myślę że gdyby Neymar nabrał masy mięśniowej to straciłby dużo na dynamice i już by nie był taki świetny :) takie jest moje zdanie na ten temat. Chłopak ma ogromną szybkość wiec myślę że na dzień dzisiejszy radziłby sobie w Europie.

0

jeszcze do nas nie przyszedł ani nawet go nie zaprezentowano lecz od razu kocham tego Albe ;p fantastyczny gracz i do tego jeszcze się rozwinie ;d

0

Ja bym chciał właśnie oglądać skład bez Xabiego , wtedy Hiszpania grała by bardziej ofensywnie , możliwe że to narażało by ich na kontry ale Busi by sobie poradził. Ale nie podoba mi sie gra zespołu Hiszpanskiego z Xabim ....

0

Według mnie idealnie by było gdyby nasz Xavi zagrał na pozycji Xabiego , a na wczesniejszej pozycji Xaviego dałbym Ceska i rzecz jasna za Silve wpuściłbym Perdo. Ustawienie : Casillas Arbeloa-Ramos-Pique-Alba Xavi-Busi -Fabs Iniesta-Torres-Pedro. Skład marzeń ;d co o tym myślicie ?

0

o mój pomysł z tabela pod każdym takim newsem sie przydał ;d dziękuje redakcji. a co do meczu to świetny ;d obstawiłem na Anglików i się udało, Ci to potrafią dostarczać emocje ;d

0

mecz dobry i trafiłem remis ;d i mam pewien pomysł dla redakcji... mianowicie chodzi o to żeby pod każdym takim newsem dawać aktualna tabele danej grupy ;d co wy na to ?

0

Tello , Cuenca ... obaj są świetni i młodzi, przecież oni dopiero pierwszy sezon a w zasadzie od połowy sezonu trenują z pierwszą drużyna i nie ma się co dziwić że mają jakieś braki. Dajmy im czas. Cuenca potrafi pociągnąć skrzydłem i podać idealnie na strzał (przykładem może być mecz z Chelsea, gdzie pomimo swojego młodego wieku nie bał sie zaryzykowac indywidualnej akcji i wystawić piłkę do Sergio). Jeszcze raz obaj są bardzo dobrzy i jestem za tym żeby zostali w Barcy i walczyli o kolejne minuty na treningach.
Pozdro dla prawdziwych kibiców :))

0

aii a ja ostatnio oglądałem teledysk oficjalnej piosenki na Euro 2012 co śpiewa Oceana ... w jednaj z akcji byl pokazany Villa .... aż mi się łezka w oku zakręciła gdy widziałem naszego snajpera jak on strzelał brameczkę. Ale obawiam się że ciężko bedzie mu wrócić do pełni dyspozycji :((( ale wierze w niego ;p Visca el Villa ^^

0

Kurcze szkoda że Pedro nie miał wczesniej takiej formy jaka zaprezentował w ostatnim meczu :(( bardzo przydał by sie na Real ehh no ale trudno , choć bolą te porażki to wierzę że za rok Barca bedzie jeszcze silniejsza !!! VeB !! :D A w tym sezonie trzeba wszystkie mecze do końca wygrać dla kibiców ,za to jak pięknie sie zachowali po meczu z Chelsea :D

0

Gaspar: Nooo mowisz ze Messi gra słabiej niż w 2009 ale ponad 40 goli w lidze i 12 w lm samo sie nie strzela ;dd to jest geniusz na ktorego brakuje epitetów ;d

0

Brać go !!! Barca nic na tym nie straci więc jeśli to tylko możliwe to jak najbardziej na tak ;p

0

Ehh jakby Pep nie przepraszał za zachowanie swoich zawodników to nikt by się tą sprawą nie zajął .... a że został poruszony ten temat to trener przeciwników chciał jakoś zabłysnąć ;/ dlaczego nie maja pretensji do Marcelo albo C.Ronaldo jak oni tańczą po strzeleniu gola ? ;/ o tym się jakoś media nie rozpisują. Bo to coś innego ? w innej sytuacji tak tańczą ? Własnie nie bo w zupełnie takiej samej i nikt do nich pretensji nie ma.

0

Lionel0MessiRMKaT: ojjj mi też go brakuje. ale obawiam sie ze juz go nie zobaczymy w pelnym blasku ;/// ciezka kontuzja i nie mlody wiek ehhh. a co do meczu to troduno real byl skuteczniejszy i trzeba to uszanowac i pogodzic sie z porazka. VeB !!!

0

Ehh sedzia znowi niesprawiedliwa czerwona kartka ;/// dobry mecz Thiago a jego zagranie piętą do Messiego w pierwszej połowie to na zagranie sezonu może kandydowac :D Dobry mecz Barcy i ciesza trzy pkt :D Dalej Sociedad !!

0

klepnął bym ich hahaa ;dd ale fajne maja życie nasze gwiazdy :))

0

eii to Masche w koncu może grać ? bo wszyscy piszą że ma nadmiar żółtych kartek

0

Piekny gest Realu. Dziękujemy !!!

0

noo Pique nie grał najlepiej ale Barca go potrzebuje w dalszej części sezonu w dobrej formie bo jego wzrost dla Barcelony jest bezcenny. Według mnie Pep daje mu się ogrywać aby ten odzyskał swoją formę na najważniejsze mecze sezonu.

0

Według mnie jeśli Milan pójdzie na otwarte ciosy i będzie grać otwarta piłkę z Barca to nie maja szans ale jeśli postawią autobus w swoim polu karnym i wyjdzie im jedna kontra to może być nie ciekawie

0

aa i pokuszę się o obstawienie wyniku : Racing 1:3 Barca ;d

0

Tello za Pedro !!! może i Pedro się dzisiaj odblokuje ale Tello zasłużył dzisiaj na miejsce w pierwszej 11. noo ale to decyzja trenera to on wie lepiej. Do boju barca !!!

0

do pluszek: nooo Cuenca to nic do gry nie wnosił ;/ Xavi często grał do niego szeroką piłkę a ten zazwyczaj albo się kiwał i tracił albo odgrywał do tyłu ;/ słaby występ. A Tello według mnie wniósł sporo ożywienia w szeregi Barcy i rozruszał to wszystko, według mnie to była kluczowa zmiana. A co do Pedro to nie błyszczał ale już było lepiej niż w poprzednich meczach, jak go nie będą znowu nękały kontuzje to powoli się chłopak odbuduje :P Szkoda że dzisiaj Real wygra ale przecież graja z Espanyolem a to jest dla nich "dostarczyciel" pkt .
Ale nie przejmujmy się nimi ,trzeba patrzeć na siebie. Dobry mecz Barcy i walka do końca VeB !!! :D

0

do vinadigm: może masz racje ale nie przyszło Ci to do głowy że może nie ma takiej swobody od Pepa ? Podobnie było/jest z Alexisem (chociaż teraz już zaczyna wdawać się w takie dryblingi jak w Udine). A Thiago jest młody i musi grać przeciwko twardym obrońcom więc tu nie ma już zabawy tak jak w sekcjach młodzieżowych. Poza tym mi się wydaje że Pep kładzie nacisk przede wszystkim na grę zespołową , jedyne co to tylko Messi ma swobodę i może robić co mu się tylko podoba.

0

a ja bym chciał taki skład :
VV:
Alves ,Mascherano,Puyol,Abidal
Xavi,Sergio,Iniesta
Alexis Messi Cesk

w drugiej połowie dać szanse Cuence i Tello i byłoby świetnie ;p Thiago też kilka minut w sumie mógłby zagrać jesli wynik byłby dobry. No i do boju bo na stadionie Altetico, Barcelonie zawsze idzie bardzo ciężko ale mam takie wrażenie że dzisiaj będzie łatwo i przyjemnie ;p

0

Messi bez wątpienia najlepszy , wrócił do swojej normalnej dyspozycji i to mnie bardzo cieszy. Ale ogromne wrażenie zrobił na mnie Alexis. Genialny mecz , gdy miał obrońce na plecach to robił takie dynamiczne zwody że ci za nim to nie wiedzieli w która stronę się ruszyć i po prostu stali w miejscu ;d coś pięknego. A co do Iniesty to po prostu klasa i magia sama w sobie,oby wolno upływały mu latka bo bez niego będzie cięzko.

0

do sAuVe: Popieram Cię całkowicie. Barca to nie jest jakaś organizacja charytatywna że za darmo bądź za marne pieniądze będzie zaopatrzać inne drużyny w świetnie wyszkolonych perspektywicznych piłkarzy a potem jeśli Barca chce jakiegoś odkupić to musi dawać 40 mln .... to jest paranoja ;/

0

Bardzo mnie cieszy że Nolito odnosi takie sukcesy . Byłem za jego pozostaniem w Barcy ale dla niego lepiej że odszedł i teraz może grać na najwyższym poziomie.

0

heh noo trudno ale jesli chce byc najlepszym zawodnikiem to musi strzelac z obu nog ... bo to jest niedopuszczalne zeby na takim poziomie miec opanowany strzal tylko z jednej nogi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?