kaczor14
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak wiem ale na razie jestem za granica i dopiero za tydzień wracam. Ale tak jak mówisz od razu złoże wniosek jak przyjadę :) tylko co polecacie wziasc innego?
0
Witam mam pytanie. W lutym kończy mi się umowa z nc+ i już nie chce z nimi przedłużać umowy. Jak myślicie jaka najlepiej wziasc telewizje żeby mieć Eleveny i żeby móc oglądać ligę mistrzów. Chciałbym mieć jeszcze comedy central. A abonament tak do 50 zł. Może macie coś ciekawego?
1
No jak kupowałem to mieli tylko dwa kanały wprowadzone teraz są cztery i w ogóle nie miałem szansy żeby go mieć :)) typowo;) dzięki wielkie za odpowiedz
0
Ostatnio zauważyłem ze jest Eleven sport 4. Mam nc+ iwykupiony pakiet Eleven i działają mi 1,2,3 a 4 jest zablokowany. Nie orientujecie się czy oni oczekują jakieś dodatkowej opłaty za to czy coś ?
0
Siemka. Nie wie ktoś czy są jakieś strony bukmacherskie gdzie można założyć sobie konto i obstawiać bez wysyłania skanu dowodu osobistego? Bo mam takie problem ze dowód mi się złamał i nie chcą mi go zaakceptować. Mógłbym wysłać skan prawo jazdy albo skan dowodu osobistego Szwecji. Macie jakieś pomysły? :)
0
No dziękuje chłopaki za podpowiedz:) ale kurde w tym radiu mnie denerwuje to ze nie mam wejścia na usb tylko na płyty :( i będę myślał chyba o wymianie radia. A może znacie jakaś skrzynie basowa o głębokim brzemieniu bez dokupowania wzmacniacza ?
0
Aa ciekawa opcja
0
Witam. Mam pytanie. Ma może ktoś Seata Leona 1p? Mianowicie chodzi mi o zmianę radia fabrycznego na jakieś inne w miarę rozsądnej cenie żeby moc podpiąć skrzynie basowa do niego. Jak ktoś ma takie coś i zmieniał radio to proszę o jakaś sugestie co kupić żeby fajnie to zgrać :)
0
Dzięki wielki za pomoc ramblowicze :))
0
Kurczę już oglądaliśmy :) proszę poratujcie bo mi suszy głowę hahha
0
Witam państwa. Szukamy z moja luba jakieś lekkiej komedi na dzisiejszy wieczór :) może znacie coś fajnego i w miarę nie starego np coś 2005 r. I w młodsze :) ona oglądała już sporo filmów i ciężko coś znaleźć :) pozdrawiam
0
Już mam :) dzięki za zainteresowanie:) może komuś tez udało się kupić bilet na quebonafide w Krakowie 14 grudnia?
0
Witam. Mam pytanko. Kupiłem bilet na koncert online i maja mi go przesłać na maila. Chciałbym się dowiedzieć ile trzeba czekać na niego bo nie jestem pewien czy dobrze maila wpisałem i troszku jestem niespokojny:)
1
Witam. Orientuje się ktoś na jakim programie transmitują super puchar Europy?
0
No właśnie wpisuje te wartości i nic nie pomaga Mms nadal nie docierają ani nie mogę wysłać.
1
Witam panowie. Mam problem z mms w iPhone 7. Mam karte z plusa i w ogóle nie mogę odbierać ani wysyłać mms:( na zagranicznej karcie nie ma problemu. Tu niby wpisuje te ustawienia co są podane na różnych forach i nadal nie działa. Jakby ktoś się na tym znał to proszę o pomoc :))
0
Witam. Chciałem kupić sobie w miarę przyzwoite słuchawki nauszne i żeby byly bezprzewodowe i i zagrywały się z iPhone. Chodzi mi głównie o jak najlepsze basy gdyż głównie słucham hip hopu :) cena tak coś koło 300 zł. Możecie coś polecić? Pozdrawiam :)
1
Witam, proszę bardzo o pomoc tych którzy mają jakieś firmy albo ogólnie mają pojęcie o jakimś zarządzaniu. Chodzi o to że moja dziewczyna pisze prace dyplomowa i potrzebuje do tego wyników ankiety która stworzyła. Oto jej prośba.
"Witam, piszę z ogromną prośbą. W tym roku piszę pracę dyplomową na temat źródeł finansowania małych firm. Na potrzeby pracy licencjackiej muszę również przygotować ankietę internetową wśród firm z okolic mojej miejscowości. Ankieta zostanie wykorzystana wyłącznie do celów naukowo-badawczych. Jest całkowicie anonimowa, a jej wypełnienie zajmie zaledwie około 7 min. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Proszę o szczerość i sumienne jej wypełnienie. Z góry dziękuję!
[Zobacz link: http://profitest.pl/s/10622/r5jkj242zW2dagLb#]
Proszę bardzo chłopaki i dziewczyny jeśli się jakaś trafi o pomoc :) nie musicie mieć własnej firmy ale byleby te odpowiedzi były realne :) proszę i pozdrawiam :)
Jeśli ktoś okaże serce i pomoże to proszę zostawcie jakiś komentarz albo like żebym wiedział ile jeszcze musi zebrać tych ankiet :) na razie potrzebuje ok 50. Pozdrawiam :)
0
Witam, proszę bardzo o pomoc tych którzy mają jakieś firmy albo ogólnie mają pojęcie o jakimś zarządzaniu. Chodzi o to że moja dziewczyna pisze prace dyplomowa i potrzebuje do tego wyników ankiety która stworzyła. Oto jej prośba.
"Witam, piszę z ogromną prośbą. W tym roku piszę pracę dyplomową na temat źródeł finansowania małych firm. Na potrzeby pracy licencjackiej muszę również przygotować ankietę internetową wśród firm z okolic mojej miejscowości. Ankieta zostanie wykorzystana wyłącznie do celów naukowo-badawczych. Jest całkowicie anonimowa, a jej wypełnienie zajmie zaledwie około 7 min. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Proszę o szczerość i sumienne jej wypełnienie. Z góry dziękuję!
[Zobacz link: http://profitest.pl/s/10622/r5jkj242zW2dagLb#]
Proszę bardzo chłopaki i dziewczyny jeśli się jakaś trafi o pomoc :) nie musicie mieć własnej firmy ale byleby te odpowiedzi były realne :) proszę i pozdrawiam :)
Jeśli ktoś okaże serce i pomoże to proszę zostawcie jakiś komentarz albo like żebym wiedział ile jeszcze musi zebrać tych ankiet :) na razie potrzebuje ok 50. Pozdrawiam :)
Przepraszam za spam ale zależy mi na czasie :) proszę o wypełnianie dobrzy ludzie:D
1
Witam, proszę bardzo o pomoc tych którzy mają jakieś firmy albo ogólnie mają pojęcie o jakimś zarządzaniu. Chodzi o to że moja dziewczyna pisze prace dyplomowa i potrzebuje do tego wyników ankiety która stworzyła. Oto jej prośba.
"Witam, piszę z ogromną prośbą. W tym roku piszę pracę dyplomową na temat źródeł finansowania małych firm. Na potrzeby pracy licencjackiej muszę również przygotować ankietę internetową wśród firm z okolic mojej miejscowości. Ankieta zostanie wykorzystana wyłącznie do celów naukowo-badawczych. Jest całkowicie anonimowa, a jej wypełnienie zajmie zaledwie około 7 min. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Proszę o szczerość i sumienne jej wypełnienie. Z góry dziękuję!
[Zobacz link: http://profitest.pl/s/10622/r5jkj242zW2dagLb#]
Proszę bardzo chłopaki i dziewczyny jeśli się jakaś trafi o pomoc :) nie musicie mieć własnej firmy ale byleby te odpowiedzi były realne :) proszę i pozdrawiam :)
Jeśli ktoś okaże serce i pomoże to proszę zostawcie jakiś komentarz albo like żebym wiedział ile jeszcze musi zebrać tych ankiet :) na razie potrzebuje ok 50. Pozdrawiam :)
Przepraszam redakcje i kolegów z tej strony ze wklejam to drugi raz dzisiaj ale zależy mi na tym by zebrać jeszcze kilkanaście tych ankiet . Proszę o pomoc pozdrawiam :)
1
Witam, proszę bardzo o pomoc tych którzy mają jakieś firmy albo ogólnie mają pojęcie o jakimś zarządzaniu. Chodzi o to że moja dziewczyna pisze prace dyplomowa i potrzebuje do tego wyników ankiety która stworzyła. Oto jej prośba.
"Witam, piszę z ogromną prośbą. W tym roku piszę pracę dyplomową na temat źródeł finansowania małych firm. Na potrzeby pracy licencjackiej muszę również przygotować ankietę internetową wśród firm z okolic mojej miejscowości. Ankieta zostanie wykorzystana wyłącznie do celów naukowo-badawczych. Jest całkowicie anonimowa, a jej wypełnienie zajmie zaledwie około 7 min. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Proszę o szczerość i sumienne jej wypełnienie. Z góry dziękuję!
http://profitest.pl/s/10622/r5jkj242zW2dagLb#
Proszę bardzo chłopaki i dziewczyny jeśli się jakaś trafi o pomoc :) nie musicie mieć własnej firmy ale byleby te odpowiedzi były realne :) proszę i pozdrawiam :)
Jeśli ktoś okaże serce i pomoże to proszę zostawcie jakiś komentarz albo like żebym wiedział ile jeszcze musi zebrać tych ankiet :) na razie potrzebuje ok 50. Pozdrawiam :)
1
Można gdzieś na canal plus obejrzeć mecz Barcy na zagranicznych programach? Bo nie mam canal + wykupionego :)
0
Dzięki za odpowiedź :) a może znacie jakies dobre biura podróży godne zaufania?
0
Nie no nie chodzi żeby najtaniej bo chce z dziewczyną jechać więc żeby był jakiś poziom utrzymany chodzi :) tylko jak myślicie jest szansa znaleźć wakacje w Barcelonie do 1500 zl za osobę np na 5 dni? Z przelotem i zakwaterowaniem
0
Witam. Mam sprawę, mianowicie czy był ktoś może na wakacjach w Barcelonie? Interesuje mnie kupno wakacji z zakwaterowaniem i przelotami. Ktos pomoże i powie gdzie szukać najlepszej oferty w miarę taniej? Pozdrawiam
0
Witam panowie, mam pytanie trochę nietypowe :) chciałem zapytać czy ktoś z was używał foli w sprayu? Tak myślę nad pomalowaniem felg aluminiowych i chciałem zapytać czy to wytrzyma chociaż z rok? Oraz czy łatwo jest to później usunąć gdy się poniszczy troszkę?
0
No ale podobno to też ma być zablokowane tylko dopiero w lipcu. Czy sie mylę?:)
0
Witam panowie. Ja z pytaniem odnisnie tego gdzie teraz obstawianie mecze skoro bet365 został zablokowany:) czytałem o fortunie, warto się zainteresować ta strona czy macie jakieś lepsze?
0
Witam panowie. Chciałem zapytać czy macie jakieś przemyślenia i typy na dzisiejsze mecze? :) ja mam nice-montpellier na nice jest kurs 2 zl na bet365. A wy coś macie co ma szansę wejść? :)
0
Na dzisiaj planuje postawić Benfica - Dortmund na remis i Psg-Barca ze obie strzela i Barca wygra. Jak myślicie jest szansa ?:)