0

Przepraszam nie orientuje się ale jak to jest ze ktoś mógł już go nakłaniać do transferu skoro on ma jeszcze trzy lata umowę ? A gdy Griezman ma rok i Barca o niego pyta to składają na Barce doniesienie ?

1

Według mnie masz 50% szans ... albo wejdzie albo nie wejdzie :) ja wczoraj miałem taki kuponik [Zobacz link: https://zapodaj.net/f9d547dc84960.png.html] ale standardowo jeden gol zaważył o wszystkim i po robocie

0

Miejmy nadzieje bedzie mniejszy wkur. Ale dałem bez remisu to raczej nie powinni dwóch stracic

0

[Zobacz link:https://zapodaj.net/7c96d8b46ed83.png.html]
Ehh piep..... nurnberg ... zawsze jeden :)

0

Ale bieganie to mało skuteczny sposób bo chyba tak jest że dopiero po pół godziny (nie znam się ale tak coś słyszałem) zaczynamy spalać ten tłuszcz. Ogólnie jestem szczupły mam 180 cm i 77 kg wagi obecnie ale chcę typowo z brzucha tylko zrzucić tluszcz i nie wiem jak się zabrać by było skutecznie

0

Tzn znalazłem coś ciekawego z ćwiczeniami stacjonarnymi na spalanie tłuszczu z brzucha przykłady:skipy,pajacyki,rowerek na stojąco ,takie spinanie brzucha (podczas leżenia unosimy głowę i barki),wspinaczka (przyjmujemy postawę jak do pompek lecz pracujemy tylko nogami robiąc takie przeskoki) itp. ćwiczenia. Myślicie że zda to egzamin czy raczej nie ma sensu sie tym zajmować i lepiej po prostu biegać ?

0

Witam. Czy korzystał ktoś z jakiejś aplikacji na telefon która pomoże w zrzuceniu kilku kg z brzucha ? Tzn chodzi mi o to by było napisane co jeść tzn przykłady jakiś łatwych do zrobienia dan oraz by pokazywało jakie robić ćwiczenia dla spalenia tłuszczyku :) troszkę się zapuściłem i trzeba w końcu zareagować a podobno przy spalaniu brzucha ważna jest dieta.
Ps. Chodzi mi o ćwiczenia które można wykonywać w domu :)

0

Dziękuje bardzo

1

A o co chodzi z tym „podwójna szansa 2-2”? Mógłby ktoś przybliżyć ?

1

Mam Leona drugiej generacji z 2006 r z silnikiem 2.0 tfsi 185km. Kupiłem go z półtora roku temu z przebiegiem 145 tysięcy obecnie mam 170 tysięcy i powiem szczerze ze nic do niego nie dokładałem oprócz tego ze zepsuł mi się zamek od strony kierowcy i nie otwierało się z kluczyka. Podobno częsta usterka. Ten silnik co mam nie jest zbyt trwały ale kupiłem go by troszke się pobawić i nie żałuje. Jazda sprawia wielka frajdę świetnie się prowadzi tylko w moim przypadku zawieszenie jest twarde strasznie. Ogólnie samochód do polecenia tak jak wspomniałeś ze chcesz jakiś oszczędny to nie miałem styczności z silnikiem 1,6 w tym aucie ale jeśli chodzi o ogólna ocenę to polecam. Auto raczej tanie w utrzymaniu (w moim przypadku trochę droższe bo spalanie to Ok.10l/100km benzynki) i ogólnie dostępne części :)

1

Ode mnie pozytywna ocena dla tego serialu, wraz z kolejnymi odcinkami serial nabiera rozpędu:) oglądaj dalej polecam.

1

Oglądałem właśnie kompilacje zagrań z wczorajszego meczu Cou, chociaż widziałem to już wczoraj. Strasznie duże wrażenie robi na mnie jego zmiana tempa*:) biegu , to jaki jest zwrotny i momentami jak wychodzi z pod presji przeciwników. Niesamowicie ma szybka nogę i balans ciała niczym Messi ,no i ta technika. Może nie zagrał wczoraj jakoś świetnie ale widać że ma niesamowity potencjał. Jeśli jeszcze się zgra z naszymi będzie niesamowity.

0

[Zobacz link:https://zapodaj.net/1455df1f28b7e.png.html] [Zobacz link: https://zapodaj.net/491e69b218215.png.html]
Troszke fantazja poniosła z tym leganes ale było blisko

0

Hej mam pytanie. Może ktoś polecić telefon tak średniej jakości żeby się jakoś nie przycinał tak do 450-500 zł żeby miał max 4,7 cala. Telefon ma być do pracy i działać jako drugi z zagraniczna karta. Chyba ze ma ktoś iPhone se do sprzedania w tych pieniądzach ? :)

0

Witam panstwa. Macie jakieś kuponiki na dzisiaj ?:)

0

Witam. Obstawiacie coś dzisiaj ?:)

0

Dokładnie zgadzam się ze wszystkim i pozdrawiam

4

Zgadzam się ze wszedł w tym meczu i pokazał się z bardzo dobrej strony.Choc wiemy jaki wczoraj był już wynik gdy wszedł i Barca raczej miała dużo więcej miejsca niż przy stanie 0:0. Trzymam za niego kciuki bo jest fantastycznym grajkiem i mam nadzieje ze wdrąży się w system bardzo bardzo szybko bo ma ku temu świetne warunki. Jest bardziej wyważonym zawodnikiem od neya bo tez inna pozycje preferuje gdyż ney to typowy skrzydłowy natomiast Cou to ofensywny pomocnik z możliwością gry na skrzydle. Ale troszke chce obronić neymara ponieważ gdyż do nas dołączył był dużo młodszy niż obecnie Cou, był taki trochę nieopierzony i musiał nauczyc się taktyki gdyż w Santosie to inny poziom natomiast Cou jest już ukształtowany i rozegrał już sporo meczy w Europie na wysokiem poziomie:) co do sprzedaży neya(tak żal mi go bo jest świetny) to i tak bardzo się cieszę ze za niego mamy super dwóch graczy ;) dwóch o podobnym poziomie (może jeszcze troszke niższym patrz Dembele) to zawsze lepiej niż jeden super grajek :)

0

Witam. Zamierzam zabrać moja dziewczynę do spa z hotelem na walentynki. Może ktoś polecić jakaś fajna miejscowe w malopolsce z przystępnymi cenami ? Będę wdzięczny :) może być również hotel z basenem z jakimiś zabiegami w jakiś pakietach :)

0

[Zobacz link: https://zapodaj.net/09341050a7c82.jpg.html]

Ta dziewczyna strasznie przypomina mi Neya z twarzy tylko bez spiny :) chciałem sprawdzic czy wam tez go przypomina :) miłej soboty

0

A zna ktoś dobre spa z hotelem w miarę przystępnych cenowo w malopolsce ? Bo szukam czegoś ma walentynki

0

Gomorra spoko ma opinie tylko kurczę nie ma tego na netflixie a nie chce mi się szukać tego po necie bo tutaj jest dużo wygodniej i nic nie umyka :) ale dziękuje za propozycje

0

Witam. Ostatnio oglądałem serial Narcos na netflixie i trzeba czekać na 4 sezon aż do września :( chciałbym zapytac czy możecie polecić jakiś fajny wciągający serial pełen akcji?

0

Witam serdecznie mam szybkie pytanie. Na jakiej stronie mogę obejrzeć serial gra o tron? Prosze o szybka pomoc :)

1

Ale brakuje Pedro w tej drużynie. Na tej kompilacji było widać oraz pozostało w pamięci ze gdy potrzeba było strzelić ważnego gola on to robił :) żałuje tez Bojana kurczę, coś ostatnio czytalem ze psychika go zawiodła :(

0

Ramblowicze , polecicie jakiś fajny film akcji z jakimiś watkami komedii?:)

0

Z Polsatu wysyłają SMS żeby zaproponować dowcipne określenie świetego Mikołaja :) i tak pewnie nikt nie wygra ale wiadomo nadzieja matka głupich. Ale w gruncie rzeczy nie jest to łatwe zadanie

0

Najlepsza odpowiedz

0

Witam potrzebuje szybko dowcipnie określić osobę świetego Mikołaja proszę o pomoc im śmieszniej tym lepiej :)

0

No tez właśnie interesowałem się polsatem cyfrowym. Bo chodzi tez o to ze potrzebuje zabrać ta telewizje za granice. Chyba nie znajdę nic lepszego niż cyfrowy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?