0

@betonito jeśli nie eskaluje konfliktu to Psg go nie puści. To co mówi Neymar to są słowa, które piszą mu jego reprezentanci i jest częścią taktyki negocjacyjnej. Straty wizerunkowe jakie poniesie, łatwo nadrobi w kilka miesięcy.

1

@VenoM kompromitacje w meczach to nie wina zarządu, to sport czasem się przegrywa. Zarząd ostatnimi laty wykonuje świetne transfery.

0

@kkbarca Neymar, też chce dostać jak największy kontrakt w Barcelonie, strasząc odejściem do Madrytu może więcej ugrać. To są negocjacje, nie można brać wszystkich newsów jako pewnik.

0

@kordyl1010 to nie jest pytanie do kibiców. Nie wiemy ile mamy wolnej kasy, jaką mamy zdolność kredytową, jaki jest potencjalny wzrost dochodów po przyjściu Neymara. Dyrekcja za to ma wiele z tych danych... My biedni kibice możemy conajwyzej medrkowac o nie swojej kasie :)

7

Ja chce Neymara. Stratę Coutinho przeżyję, a czy doplacimy 100 mln czy 300 to mnie grzeje, bo to nie moja kasa.

2

Real wydał mnóstwo na transfery w tym okienku (my w sumie też). Mam nadzieję, że teraz próbują tylko podbić nam cenę :p

1

@Messibestplayerintheworld Barcy może być nie stać na transfer. Real może mu zapłacić znacznie więcej. Koniec końców to jest biznes, jego priorytet to potencjalnie odejście z Psg. Mamy zbyt ograniczony dostęp do informacji...

1

Jeśli źródła zbliżone do Barcy i Realu mówią, że oba kluby są bliskie dogadania z Psg, to możliwe że o transferze zadecyduje Neymar i zawodnicy którzy mieliby być włączeni w wymianę.

0

@monsterrize lepszy taki deal, niż Neymar w Madrycie :)

1

@NeroTFP historycznie najlepsze 15 rezultatów. Na 30 najlepszych rzutów 28 należy do niej. Na 100, 52 to wyniki Anity. Wow

0

@RosjaninBut Erikson kończy kontrakt za rok. Zakładając że Coutinho i Erikson są tacy sami, to lepiej wyjdą sprzedając go za 50M i wydając 20M na wypożyczenie Cou.

0

@Maximus2 nawet miliona nie ma.

0

@Patry10 to raczej strategia negocjacyjna. Barcelona może zapłacić więcej, jeśli alternatywą będzie Neymar w RM

0

Ten nowy format superpucharu finansowo jest super. Nie dość, że będzie więcej kasy, bo format jest ciekawy i pewnie będzie El classico, to jeszcze w sierpniu mamy czas na dodatkowy wypad do USA. Pewnie z 15M Barca będzie na plus :)

0

Rakitic nie bedzie miał szans na grę? Serio?

3

@clyde nie można trzymać ludzi w areszcie bez powodu.

0

@Bamek94 na ipli udało mi się uruchomić 2 transmisje na 1 urządzeniu. Na 2 się nie dało, mimo że IP było to samo

6

La liga to jest żenada. Chcą być najlepszą ligą świata, a nie potrafią ustalić jednoznacznie terminów spotkań. Poziom zarządzania PRL

10

Dzięki niemu zacząłem kibicować Barcelonie. Super wiadomość :)

47

Widzę, że de Ligt już strzela, a Cristiano jeszcze nie :)

6

Mam nadzieję, że CONMEBOL zawiesi Messiego na 24 miesiące. To byłoby piękne, 2 lata wypoczetego Messiego w Barcelonie

0

@msmsms białe włoska, fajny jest tutaj gambit evansa. Czarnymi sycylijska. I tak od 20 lat, bo mi się nie chce studiować debiutów...

8

@PatrychoO Juventus zarządza swoim wizerunkiem. W Barcelonie też nikt nie mówi o gwaltach Messiego na Realu Madryt :p

2

Pinot nie mógł utrzymać pierwszego miejsca w TDF, bo wcale nie był i nie jest pierwszy...

2

Mam wrażenie, że od kilku dni mało jest newsów o transferze Neymara z wiarygodnych źródeł. Dla mnie to znaczy, że toczą się poważne rozmowy bez przecieków do mediów. Mam nadzieję, że wykluje się z tego transfer :)

1

@Janiama e tam, looser na 2gim miejscu :p

0

@Norkusik ale jeśli ma przyjść, to lepiej żeby był tutaj jak najszybciej

1

Mam nadzieję, że Barca i Psg szybko się dogadają. Psg też pewnie wolałoby Coutinho przepracował u nich cały okres przygotowawczy.

0

@Dziki15 dokładnie tak, chodzi mi o to, że Avatar 1 zarobi jeszcze w kinie z 50M przed premierą Avatara 2

2

@msmsms tylko, że avatar za rok znowu trafi do kina i zarobi sporo. Więc zrobią to tylko na krótki czas :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?