kaladin
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@betonito jeśli nie eskaluje konfliktu to Psg go nie puści. To co mówi Neymar to są słowa, które piszą mu jego reprezentanci i jest częścią taktyki negocjacyjnej. Straty wizerunkowe jakie poniesie, łatwo nadrobi w kilka miesięcy.
1
@VenoM kompromitacje w meczach to nie wina zarządu, to sport czasem się przegrywa. Zarząd ostatnimi laty wykonuje świetne transfery.
0
@kkbarca Neymar, też chce dostać jak największy kontrakt w Barcelonie, strasząc odejściem do Madrytu może więcej ugrać. To są negocjacje, nie można brać wszystkich newsów jako pewnik.
0
@kordyl1010 to nie jest pytanie do kibiców. Nie wiemy ile mamy wolnej kasy, jaką mamy zdolność kredytową, jaki jest potencjalny wzrost dochodów po przyjściu Neymara. Dyrekcja za to ma wiele z tych danych... My biedni kibice możemy conajwyzej medrkowac o nie swojej kasie :)
7
Ja chce Neymara. Stratę Coutinho przeżyję, a czy doplacimy 100 mln czy 300 to mnie grzeje, bo to nie moja kasa.
2
Real wydał mnóstwo na transfery w tym okienku (my w sumie też). Mam nadzieję, że teraz próbują tylko podbić nam cenę :p
1
@Messibestplayerintheworld Barcy może być nie stać na transfer. Real może mu zapłacić znacznie więcej. Koniec końców to jest biznes, jego priorytet to potencjalnie odejście z Psg. Mamy zbyt ograniczony dostęp do informacji...
1
Jeśli źródła zbliżone do Barcy i Realu mówią, że oba kluby są bliskie dogadania z Psg, to możliwe że o transferze zadecyduje Neymar i zawodnicy którzy mieliby być włączeni w wymianę.
0
@monsterrize lepszy taki deal, niż Neymar w Madrycie :)
1
@NeroTFP historycznie najlepsze 15 rezultatów. Na 30 najlepszych rzutów 28 należy do niej. Na 100, 52 to wyniki Anity. Wow
0
@RosjaninBut Erikson kończy kontrakt za rok. Zakładając że Coutinho i Erikson są tacy sami, to lepiej wyjdą sprzedając go za 50M i wydając 20M na wypożyczenie Cou.
0
@Maximus2 nawet miliona nie ma.
0
@Patry10 to raczej strategia negocjacyjna. Barcelona może zapłacić więcej, jeśli alternatywą będzie Neymar w RM
0
Ten nowy format superpucharu finansowo jest super. Nie dość, że będzie więcej kasy, bo format jest ciekawy i pewnie będzie El classico, to jeszcze w sierpniu mamy czas na dodatkowy wypad do USA. Pewnie z 15M Barca będzie na plus :)
0
Rakitic nie bedzie miał szans na grę? Serio?
3
@clyde nie można trzymać ludzi w areszcie bez powodu.
0
@Bamek94 na ipli udało mi się uruchomić 2 transmisje na 1 urządzeniu. Na 2 się nie dało, mimo że IP było to samo
6
La liga to jest żenada. Chcą być najlepszą ligą świata, a nie potrafią ustalić jednoznacznie terminów spotkań. Poziom zarządzania PRL
10
Dzięki niemu zacząłem kibicować Barcelonie. Super wiadomość :)
47
Widzę, że de Ligt już strzela, a Cristiano jeszcze nie :)
6
Mam nadzieję, że CONMEBOL zawiesi Messiego na 24 miesiące. To byłoby piękne, 2 lata wypoczetego Messiego w Barcelonie
0
@msmsms białe włoska, fajny jest tutaj gambit evansa. Czarnymi sycylijska. I tak od 20 lat, bo mi się nie chce studiować debiutów...
8
@PatrychoO Juventus zarządza swoim wizerunkiem. W Barcelonie też nikt nie mówi o gwaltach Messiego na Realu Madryt :p
2
Pinot nie mógł utrzymać pierwszego miejsca w TDF, bo wcale nie był i nie jest pierwszy...
2
Mam wrażenie, że od kilku dni mało jest newsów o transferze Neymara z wiarygodnych źródeł. Dla mnie to znaczy, że toczą się poważne rozmowy bez przecieków do mediów. Mam nadzieję, że wykluje się z tego transfer :)
1
@Janiama e tam, looser na 2gim miejscu :p
0
@Norkusik ale jeśli ma przyjść, to lepiej żeby był tutaj jak najszybciej
1
Mam nadzieję, że Barca i Psg szybko się dogadają. Psg też pewnie wolałoby Coutinho przepracował u nich cały okres przygotowawczy.
0
@Dziki15 dokładnie tak, chodzi mi o to, że Avatar 1 zarobi jeszcze w kinie z 50M przed premierą Avatara 2
2
@msmsms tylko, że avatar za rok znowu trafi do kina i zarobi sporo. Więc zrobią to tylko na krótki czas :p