kaladin
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ja żałuję, że nie kupiłem bitcoina jak był po 10$ ...
1
Ipla
0
Pytanie o Iplę. Czy da się puścić 2 różne mecze równolegle na 2 różnych urządzeniach na tym samym koncie?
0
Dodatkowe El Clasico prawie co roku! Mnie kupili :P
0
Tyle samo meczów. Zamiast mecz rewanż, będzie półfinał i finał.
Mi się ta zmiana podoba.
Poza Hiszpanią? A co to zmienia polskiemu kibicowi, który i tak nie będzie na stadionie :P
Edit. Do tego na jakieś 70% będziemy mieć przed sezonem dodatkowe El Clasico.
3
Myślę, że jest to zbyt ofensywny pomysł jak na wyjazdowy mecz Ligi Mistrzów.
0
Ja zwykle
0
Myślę, że szanse na ten transfer są małe. Ale jeśli Hazard pójdzie do Realu i Neymar ma te 200M to taka karuzela może się zakręcić. Pytanie tylko czy jesteśmy potem w stanie zmieścić Messiego, Neymara, Suareza i Dembele w pierwszym składzie (wątpię). Z drugiej strony fajnie by się rotowało taką czwórką (szczególnie, że Messi i Suarez młodsi nie będą).
2
Ten transfer jest możliwy, jeśli Neymar wrócił by do nas. Pytanie tylko czy Neymar ma klauzulę odejścia na poziomie 200M, bo inaczej nie wyciągnie się go z PSG.
0
Ja tam obejrzę i Ci potem opowiem :)
6
Zgadzam się, nie warto nawet oglądać!
0
Jeśli Messi nie jest gotowy na 90 minut to lepiej jak wejdzie po przerwie na zmeczonego rywala.
3
Trochę słabo, ja w Twoim wieku byłem już doktorem i to habilitowanym do tego miałem 8 lat doświadczenia zawodowego...
0
Akurat czysto piłkarsko to Carvajal jest chyba jedynym z piłkarzy Realu, którzy wzmocniliby nasz pierwszy skład.
8
Zdecydowanie Ramos i Casemiro z obecnego składu. A z ostatniej dekady to jeszcze Pepe.
0
A wliczone są gole stracone po tym jak Ramos dostał czerwoną kartkę?
0
działa badzo dobrze. Używam od roku i nic nie tnie.
3
ja bym tylko wymienił Messiego na Viniciusa, a tak to ok ;)
1
Z mojego doświadczenia na eleven i na player.pl śmiga ten kanał pięknie na komórce. Nie ma różnicy.
0
Są potrzebne, przynajmniej mi :P
Tak samo chcę, żeby Leo wyprzedził Cristiano w liczbie strzelonych goli.
Dla maniaka statystyk takie rzeczy są istotne
0
Dokładnie, po prostu wypijcie 1 piwko podczas meczu mniej :P
68
Powinieneś założyć poradnie medyczną online, skoro nie widząc pacjenta potrafisz postawić trafna diagnozę. Gratuluję wiedzy medycznej ;)
0
Elevenie drogi, ale mi dzisiaj zaimponowales :)
45
Dzięki stary, od teraz wszyscy głosujemy na PiS.
2
Na 3 mecze z Realem 2x mamy dzień odpoczynku więcej, 1 razy odpoczywamy tyle samo. Trzeba to wykorzystać i zabiegać Real :)
16
Można tę zasadę znieść na dogrywkę. Dlaczego gol gości strzelony w dogrywce liczy się powdójnie?
11
Gościu ma żonę Polkę, odrzucił możliwość gry w reprezentacji Rosji za grubą kasę. Myślę, że należy mu się szacunek i miejsce w naszej kadrze. To nie jest farbowany lis tylko ktoś kto czuje się Polakiem.
12
Jedna drużyna raczej nie wygra wszystkich trzech meczów.
Chociaż marzy mi się, że wreszcie wyprzedzimy Real w liczbie wygranych El Clasico :)
0
Dawać go na ławkę, ma do poprawienia jeszcze masę rekordów jako rezerwowy :)
1
Ja tylko Heban. Poznałem ludzi z zagranicy związanych z Afryką, którzy ją czytali.