7

Ja żałuję, że nie kupiłem bitcoina jak był po 10$ ...

1

Ipla

0

Pytanie o Iplę. Czy da się puścić 2 różne mecze równolegle na 2 różnych urządzeniach na tym samym koncie?

0

Dodatkowe El Clasico prawie co roku! Mnie kupili :P

0

Tyle samo meczów. Zamiast mecz rewanż, będzie półfinał i finał.

Mi się ta zmiana podoba.

Poza Hiszpanią? A co to zmienia polskiemu kibicowi, który i tak nie będzie na stadionie :P

Edit. Do tego na jakieś 70% będziemy mieć przed sezonem dodatkowe El Clasico.

3

Myślę, że jest to zbyt ofensywny pomysł jak na wyjazdowy mecz Ligi Mistrzów.

0

Ja zwykle

0

Myślę, że szanse na ten transfer są małe. Ale jeśli Hazard pójdzie do Realu i Neymar ma te 200M to taka karuzela może się zakręcić. Pytanie tylko czy jesteśmy potem w stanie zmieścić Messiego, Neymara, Suareza i Dembele w pierwszym składzie (wątpię). Z drugiej strony fajnie by się rotowało taką czwórką (szczególnie, że Messi i Suarez młodsi nie będą).

2

Ten transfer jest możliwy, jeśli Neymar wrócił by do nas. Pytanie tylko czy Neymar ma klauzulę odejścia na poziomie 200M, bo inaczej nie wyciągnie się go z PSG.

0

Ja tam obejrzę i Ci potem opowiem :)

6

Zgadzam się, nie warto nawet oglądać!

0

Jeśli Messi nie jest gotowy na 90 minut to lepiej jak wejdzie po przerwie na zmeczonego rywala.

3

Trochę słabo, ja w Twoim wieku byłem już doktorem i to habilitowanym do tego miałem 8 lat doświadczenia zawodowego...

0

Akurat czysto piłkarsko to Carvajal jest chyba jedynym z piłkarzy Realu, którzy wzmocniliby nasz pierwszy skład.

8

Zdecydowanie Ramos i Casemiro z obecnego składu. A z ostatniej dekady to jeszcze Pepe.

0

A wliczone są gole stracone po tym jak Ramos dostał czerwoną kartkę?

0

działa badzo dobrze. Używam od roku i nic nie tnie.

3

ja bym tylko wymienił Messiego na Viniciusa, a tak to ok ;)

1

Z mojego doświadczenia na eleven i na player.pl śmiga ten kanał pięknie na komórce. Nie ma różnicy.

0

Są potrzebne, przynajmniej mi :P
Tak samo chcę, żeby Leo wyprzedził Cristiano w liczbie strzelonych goli.
Dla maniaka statystyk takie rzeczy są istotne

0

Dokładnie, po prostu wypijcie 1 piwko podczas meczu mniej :P

68

Powinieneś założyć poradnie medyczną online, skoro nie widząc pacjenta potrafisz postawić trafna diagnozę. Gratuluję wiedzy medycznej ;)

0

Elevenie drogi, ale mi dzisiaj zaimponowales :)

45

Dzięki stary, od teraz wszyscy głosujemy na PiS.

2

Na 3 mecze z Realem 2x mamy dzień odpoczynku więcej, 1 razy odpoczywamy tyle samo. Trzeba to wykorzystać i zabiegać Real :)

16

Można tę zasadę znieść na dogrywkę. Dlaczego gol gości strzelony w dogrywce liczy się powdójnie?

11

Gościu ma żonę Polkę, odrzucił możliwość gry w reprezentacji Rosji za grubą kasę. Myślę, że należy mu się szacunek i miejsce w naszej kadrze. To nie jest farbowany lis tylko ktoś kto czuje się Polakiem.

12

Jedna drużyna raczej nie wygra wszystkich trzech meczów.
Chociaż marzy mi się, że wreszcie wyprzedzimy Real w liczbie wygranych El Clasico :)

0

Dawać go na ławkę, ma do poprawienia jeszcze masę rekordów jako rezerwowy :)

1

Ja tylko Heban. Poznałem ludzi z zagranicy związanych z Afryką, którzy ją czytali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?