kaladin
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mi tam się podoba :)
4
Wszyscy tutaj śmieszkowali, że chcą Ajax w ćwierćfinale, ale jeśli pokonamy Lyon to nie wiem czy chcę na nich trafić. Bardzo fajną piłkę grają :)
3
Gdyby teraz Barca była na miejscu Ajaxu to Pique urzędował by na polu karnym Realu polując na manite :)
24
A tak w ogóle to zapewnilismy sobie utrzymanie w lidze :)
0
10-2 w golach :)
2
Fajna analiza. Trochę się tylko nie zgadzam z czerwonymi kartkami. Zawodnicy raczej by grali ostrożniej mając żółtą kartkę i te drugie faule nie zostałyby popełnione.
0
Bardziej z 8-0 na 8-9 :p
0
Czyli wygląda na to, że my mamy mieć w sobotę mocniejszy skład. Real ma oszczędzać cześć zawodników na wtorek. Zapowiada się dobrze :)
1
Tito by to przebił, gdyby nie choroba ...
To był okres kiedy Lige niszczyliśmy
0
tak
0
Suarez 11 goli w meczach przeciwko Realowi. Wskoczył na 9 miejsce w klasyfikacji wszechczasów.
0
Taki skład bez zaskoczeń. Jak dla mnie może być.
0
może wreszcie będzie się im dało wcisnąć jakąś manitę. Odkąd Simeone jest ich trenerem bardzo ciężko się z nimi gra.
0
Pewnie straci jeden dodatkowy mecz.
1
7 - po jednym na każdego gola, którego dzisiaj strzelimy ;)
0
Mam dobre przeczucia przed dzisiejszym meczem. Pierwszy mecz Real grał w najlepszym momencie sezonu, kiedy byli naprawdę mocni, a my mieliśmy zadyszkę. Mimo to był remis.
Dzisiaj sytuacja wydaje się być odwrotna, Barca złapała wiatr w żagle, a Real przegrał z Gironą i po równej, zażartej walce wygrał z potężnym Levante.
To może być piękny tydzień dla Barcy, trzymam kciuki.
6
Cel na ten rok dla Leo:
- nadrobić 6 goli ligowych w top 5 ligach (408 vs 414 w tej chwili dla CR7)
- nadrobić jak najwięcej bramek w Lidze Mistrzów, zakładając że Juve odpadnie po tej rundzie.
0
I strzela wolne lepiej niż Messi :)
0
Ten karny dla Realu był tak nieewidentny, że nawet na rm.pl wielu kibiców ma wątpliwości czy słusznie został podyktowany :)
1
Zaczynamy nowy tydzień pracy. Byle jakoś dotrwać do środy :)
1
Skandal. Jak siedzia mógł dać Nacho czerwoną kartkę. Widać, że sedziuja pod nas...
1
Myślę że juve zrobiło świetny interes. Pokazało, że stać ich na kupno każdego zawodnika. W przyszłości łatwiej im będzie przyciągnąć największe gwiazdy.
Sportowo Cr7 dalej bronią liczby, do tego liga będzie wygrana więc sezon nie będzie porażką.
0
Messi już tylko 6 goli za Cr7 w golach syrzelonych w top 5 logach. Czyli połowa straty, która była przed sezonem odrobina :)
1
Ciekawe czy Chelsea z zakazem transferowym będzie chciało pozbyć się najlepszego gracza, który ma tylko rok kontraktu przed sobą ...
0
Z doświadczenia wiem, że niestety działa to tylko przy pierwszym dziecku...
1
Ajax!
0
To prawda, powinno być przynajmniej 120% poparcia dla PiSu!
1
Szkoda, że nie uznali wczoraj gola Ronaldo, widzę że wszystkie serwisy podają że Godin był strzelcem ...
7
Oni nie potrafią się dogadać na żaden temat. Pomysł drugiej strony z założenia jest zawsze zły ...
Hiszpańska piłka jest tragicznie zarządzana.
2
Właściwie dostajemy na jakieś 70% El Clasico przed każdym sezonem ligowym. Mi się podoba ten pomysł :)