7

Mi tam się podoba :)

4

Wszyscy tutaj śmieszkowali, że chcą Ajax w ćwierćfinale, ale jeśli pokonamy Lyon to nie wiem czy chcę na nich trafić. Bardzo fajną piłkę grają :)

3

Gdyby teraz Barca była na miejscu Ajaxu to Pique urzędował by na polu karnym Realu polując na manite :)

24

A tak w ogóle to zapewnilismy sobie utrzymanie w lidze :)

0

10-2 w golach :)

2

Fajna analiza. Trochę się tylko nie zgadzam z czerwonymi kartkami. Zawodnicy raczej by grali ostrożniej mając żółtą kartkę i te drugie faule nie zostałyby popełnione.

0

Bardziej z 8-0 na 8-9 :p

0

Czyli wygląda na to, że my mamy mieć w sobotę mocniejszy skład. Real ma oszczędzać cześć zawodników na wtorek. Zapowiada się dobrze :)

1

Tito by to przebił, gdyby nie choroba ...
To był okres kiedy Lige niszczyliśmy

0

tak

0

Suarez 11 goli w meczach przeciwko Realowi. Wskoczył na 9 miejsce w klasyfikacji wszechczasów.

0

Taki skład bez zaskoczeń. Jak dla mnie może być.

0

może wreszcie będzie się im dało wcisnąć jakąś manitę. Odkąd Simeone jest ich trenerem bardzo ciężko się z nimi gra.

0

Pewnie straci jeden dodatkowy mecz.

1

7 - po jednym na każdego gola, którego dzisiaj strzelimy ;)

0

Mam dobre przeczucia przed dzisiejszym meczem. Pierwszy mecz Real grał w najlepszym momencie sezonu, kiedy byli naprawdę mocni, a my mieliśmy zadyszkę. Mimo to był remis.

Dzisiaj sytuacja wydaje się być odwrotna, Barca złapała wiatr w żagle, a Real przegrał z Gironą i po równej, zażartej walce wygrał z potężnym Levante.

To może być piękny tydzień dla Barcy, trzymam kciuki.

6

Cel na ten rok dla Leo:
- nadrobić 6 goli ligowych w top 5 ligach (408 vs 414 w tej chwili dla CR7)
- nadrobić jak najwięcej bramek w Lidze Mistrzów, zakładając że Juve odpadnie po tej rundzie.

0

I strzela wolne lepiej niż Messi :)

0

Ten karny dla Realu był tak nieewidentny, że nawet na rm.pl wielu kibiców ma wątpliwości czy słusznie został podyktowany :)

1

Zaczynamy nowy tydzień pracy. Byle jakoś dotrwać do środy :)

1

Skandal. Jak siedzia mógł dać Nacho czerwoną kartkę. Widać, że sedziuja pod nas...

1

Myślę że juve zrobiło świetny interes. Pokazało, że stać ich na kupno każdego zawodnika. W przyszłości łatwiej im będzie przyciągnąć największe gwiazdy.
Sportowo Cr7 dalej bronią liczby, do tego liga będzie wygrana więc sezon nie będzie porażką.

0

Messi już tylko 6 goli za Cr7 w golach syrzelonych w top 5 logach. Czyli połowa straty, która była przed sezonem odrobina :)

1

Ciekawe czy Chelsea z zakazem transferowym będzie chciało pozbyć się najlepszego gracza, który ma tylko rok kontraktu przed sobą ...

0

Z doświadczenia wiem, że niestety działa to tylko przy pierwszym dziecku...

1

Ajax!

0

To prawda, powinno być przynajmniej 120% poparcia dla PiSu!

1

Szkoda, że nie uznali wczoraj gola Ronaldo, widzę że wszystkie serwisy podają że Godin był strzelcem ...

7

Oni nie potrafią się dogadać na żaden temat. Pomysł drugiej strony z założenia jest zawsze zły ...

Hiszpańska piłka jest tragicznie zarządzana.

2

Właściwie dostajemy na jakieś 70% El Clasico przed każdym sezonem ligowym. Mi się podoba ten pomysł :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?