kaladin
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Zapomniałeś sprzedać Messiego :p
2
Ja tam będę kibicować Atleti :P
0
nawet Polsat i lige mistrzow można mieć na NC+. Ale za wszystko trzeba całkiem sporo płacić ...
0
Po co kupować finał, skoro najbardziej medialne mecze są w półfinale :P Teraz albo nigdy ...
1
To jest jakaś parodia. Żeby obejrzeć mecze Barcy trzeba mieć C+, Eleven i Polsat. Rocznie spokojnie wychodzi ponad 1000 zł. A i tak 2 El Clasico przepadają, bo nikt nie transmituje :(
1
Messi 9 meczów z golem z rzędu we wszystkich rozgrywkach.
0
Fajny ten sędzia dzisiaj. Taki nie za sprawiedliwy...
1
Mam nadzieję, że jakaś polska stacja wykupi teraz Puchar Króla
0
Szkoda, po pierwszej serii byłem pewien, że wreszcie wygra w tym sezonie. Mam nadzieję, że skończy karierę mając 40+ zwycięstw w pucharze świata.
7
Fajnie by było jakby odpadli z Ligi Mistrzów i Pucharu Króla i jeszcze bardziej pogrążyli sie w lidze. Trzymam za to kciuki.
Ale to jest Real, co roku liczę na to, że będą mieć zmarnowany sezon i co roku przeżywam zawód :(
5
Wszyscy się zachwycają podaniem Arthura (słusznie, genialne podanie ;) ), ale trzeba przyznać Rakiecie, że fajnie wykończył. Kapitalna była ta bramka!
21
Messi w ostatnich 8 meczach:
10 goli, 3 asysty.
13
Barcelona wczoraj chyba zapomniała, że tym razem nie muszą odrabiać 4-0.
39
Zieliński ma zostać prezesem PZPN?
11
PSG ma 3 zawodników strzelających więcej niż gola na mecz. Statystycznie wystawiając Cavaniego, Mbappe i Neymara PSG zaczyna mecz wygrywając 3-0 :)
3
To Leo na ławkę, szkoda żeby miał się pomoczyc
0
Niekoniecznie. Jeśli kupimy de Ligta i pozwolimy mu szybciej zadebiutować, to De Jong będzie 21-szym Holdndrem ;)
0
Z doświadczonego piłkarza, zmienia się w młodego trenera :)
2
Może Stoch wygra wreszcie jakiś konkurs. Przydałoby się wreszcie zacząć gonić Małysza w klasyfikacji wszechczasów...
129
4. To właśnie Koeman, autor gola w finale Pucharu Europy na Wembley w 1992 roku, jest obecnie trenerem reprezentacji Holandii.
Zarąbista ciekawostka o De Jongu :)
12
Zapraszamy :)
8
Boateng w lidze strzelił w karierze tyle goli co Messi w pojedynczym sezonie...
0
Póki co się na to nie zanosi.
1
Jeśli wylosują Barca - Real to nas pewnie nie wyrzucą, bo za dużo kasy stracą na transmisjach :P
0
Ciekawe czy Bartomeu też ma macki...
1
Trzymam kciuki za El Clasico w Pucharze Króla. Bez Atleti będzie oto ciut łatwiej :)
9
Stawiam, że zagra od początku. Normalnie w tej fazie Pucharu Króla nie był oszczędzany (chyba, że w rewanżu kiedy awans byl pewny)
0
Jeśli przetrzyma przez next 10 sezonów to wyląduje na 1szym miejscu. Trzymamy kciuki...
7
Szkoda, że Real wczoraj wygrał. Mimo wszystko pięknie oglądało się Królewskich, którzy taktycznie przypominają Levante albo inny Eibar :P
0
W sumie to co miał powiedzieć, że go pobili na komendzie?