6

Zapomniałeś sprzedać Messiego :p

2

Ja tam będę kibicować Atleti :P

0

nawet Polsat i lige mistrzow można mieć na NC+. Ale za wszystko trzeba całkiem sporo płacić ...

0

Po co kupować finał, skoro najbardziej medialne mecze są w półfinale :P Teraz albo nigdy ...

1

To jest jakaś parodia. Żeby obejrzeć mecze Barcy trzeba mieć C+, Eleven i Polsat. Rocznie spokojnie wychodzi ponad 1000 zł. A i tak 2 El Clasico przepadają, bo nikt nie transmituje :(

1

Messi 9 meczów z golem z rzędu we wszystkich rozgrywkach.

0

Fajny ten sędzia dzisiaj. Taki nie za sprawiedliwy...

1

Mam nadzieję, że jakaś polska stacja wykupi teraz Puchar Króla

0

Szkoda, po pierwszej serii byłem pewien, że wreszcie wygra w tym sezonie. Mam nadzieję, że skończy karierę mając 40+ zwycięstw w pucharze świata.

7

Fajnie by było jakby odpadli z Ligi Mistrzów i Pucharu Króla i jeszcze bardziej pogrążyli sie w lidze. Trzymam za to kciuki.
Ale to jest Real, co roku liczę na to, że będą mieć zmarnowany sezon i co roku przeżywam zawód :(

5

Wszyscy się zachwycają podaniem Arthura (słusznie, genialne podanie ;) ), ale trzeba przyznać Rakiecie, że fajnie wykończył. Kapitalna była ta bramka!

21

Messi w ostatnich 8 meczach:
10 goli, 3 asysty.

13

Barcelona wczoraj chyba zapomniała, że tym razem nie muszą odrabiać 4-0.

39

Zieliński ma zostać prezesem PZPN?

11

PSG ma 3 zawodników strzelających więcej niż gola na mecz. Statystycznie wystawiając Cavaniego, Mbappe i Neymara PSG zaczyna mecz wygrywając 3-0 :)

3

To Leo na ławkę, szkoda żeby miał się pomoczyc

0

Niekoniecznie. Jeśli kupimy de Ligta i pozwolimy mu szybciej zadebiutować, to De Jong będzie 21-szym Holdndrem ;)

0

Z doświadczonego piłkarza, zmienia się w młodego trenera :)

2

Może Stoch wygra wreszcie jakiś konkurs. Przydałoby się wreszcie zacząć gonić Małysza w klasyfikacji wszechczasów...

129

4. To właśnie Koeman, autor gola w finale Pucharu Europy na Wembley w 1992 roku, jest obecnie trenerem reprezentacji Holandii.

Zarąbista ciekawostka o De Jongu :)

12

Zapraszamy :)

8

Boateng w lidze strzelił w karierze tyle goli co Messi w pojedynczym sezonie...

0

Póki co się na to nie zanosi.

1

Jeśli wylosują Barca - Real to nas pewnie nie wyrzucą, bo za dużo kasy stracą na transmisjach :P

0

Ciekawe czy Bartomeu też ma macki...

1

Trzymam kciuki za El Clasico w Pucharze Króla. Bez Atleti będzie oto ciut łatwiej :)

9

Stawiam, że zagra od początku. Normalnie w tej fazie Pucharu Króla nie był oszczędzany (chyba, że w rewanżu kiedy awans byl pewny)

0

Jeśli przetrzyma przez next 10 sezonów to wyląduje na 1szym miejscu. Trzymamy kciuki...

7

Szkoda, że Real wczoraj wygrał. Mimo wszystko pięknie oglądało się Królewskich, którzy taktycznie przypominają Levante albo inny Eibar :P

0

W sumie to co miał powiedzieć, że go pobili na komendzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?