kaladin
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ew. sts.pl
0
Nie napalaj się. W połowie sezonu wróci Zidane i znowu wygrają Ligę Mistrzów ...
1
Wszystkie mecze będą w c+ lub eleven
1
Mam wrażenie, że mamy w tej chwili znacznie dłuższą ławkę od Realu. Co roku liczę na sezon katastrofę u nich, w tym roku liczę jeszcze bardziej :)
0
Jeśli Bale i Modrić złapią tradycyjnie jakieś dłuższe kontuzje, to Real może mieć bardzo średni sezon ...
6
Barca w zeszłym roku też zawaliła superpuchar...
0
Czytałem, że Goldvod kosztuje 30 zł za miesiąc. Za 60 zł możesz mieć canal+ w player.pl z legalnego źródła, który ładnie śmiga...
1
Gość zdobył w Barcie Złotego Buta. Przez pewien czas był najlepszą "9" na świecie. Także, ten...
0
Player.pl
1
Ja bym wziął Isco za Gomesa
0
Wygląda na to, że mają za dużo czasu do końca okienka w Anglii :P
2
Mam nadzieję, że wyrobią się z transferami na czas. Do końca okienka zostało 90 minut :P
0
Może rozegra dobry sezon i sprzedamy go z zyskiem. Trzymam kciuki za całą trójkę w Evertonie!
0
Zysk jest dobry dla firm, które mają akcjonariuszy i wypłacają dywidendy. Barcelona nie musi mieć zysku tylko co raz większe przychody. Po co nam zysk?
1
Denis jest wychowankiem, który jest na poziomie ławki rezerwowych pierwszej drużyny. Mało kto w ostatnim czasie osiągnął taki poziom. Zasługuje na minuty. Gorzej będzie jeśli Andre Gomes będzie zabierał minuty młodzieży.
0
Nie potrzebujesz zysków, żeby funkcjonować. Musisz mieć budżet, w którym wydatki i przychody się balansują. Zadłużanie się instytucji też nie jest tragiczne, o ile jest robione z rozwagą.
Barcelona ma wpływy z biletów, transmisji, sponsorów oraz sprzedaży zawodników. Nie oznacza to, że trzeba od razu każdego sprzedać jeśli pojawi się dobra oferta.
Rakitić to gość, który gra w każdym meczu. Skoro dla Valverde jest kluczowym elementem układanki to nie widzę, żadnego powodu żeby na nim zarabiać.
0
Barcelona to klub piłkarski. Musi mieć budżet, musi mieć wpływy, ale wcale nie musi mieć zysków. Najważniejszy jest projekt sportowy!
5
Barca to nie firma, która ma zarabiać na piłkarzach, jeśli by tak było to Messi byłby dawno sprzedany. My mamy zdobywać trofea :P
0
Możesz wykupić pakiet max + eleven w player.pl za 95 zł miesiąc (wtedy jest cała liga hiszpańska).
+ w ipla.tv może dokupić ligę mistrzów za 360 zł rok.
0
Dlatego w tym sezonie również liczę na katastrofę ze strony Realu, jak co sezon ;)
22
Od kilku lat liczę na sezon katastrofę ze strony Realu :P
0
Tylko, że Bilbao może kupować tylko Basków. Nie wiem czy dużo jest takich na rynku, którzy mogą wzmcnić ten klub :P
9
Pique powinien dostać funkcje 3 kapitana. Jest wychowankiem i ma dużo charyzmy.
1
Jakieś 20M euro rocznie. Mam nadzieje, że brutto ;)
0
Co roku liczę, że Real będzie mieć katastrofalny sezon. Raczej nigdy to się nie sprawdza...
0
W sumie na rezerwę taki zadaniowiec jak Vidal się przyda
5
Nie ma już słabych klubów w Europie...
3
Nie lubię Vidala, irytuje mnie on jak mało kto. Często nie myśli na boisku, ale jeśli Valverde go chce to trzeba będzie mu kibicować....
5
Odkupmy go za 60M, to go sprzedamy po sezonie za 70M. Raz się już udało :P
0
Pewnie jakiegoś wychowanka co spadł do 3 ligi ;)