0

ew. sts.pl

0

Nie napalaj się. W połowie sezonu wróci Zidane i znowu wygrają Ligę Mistrzów ...

1

Wszystkie mecze będą w c+ lub eleven

1

Mam wrażenie, że mamy w tej chwili znacznie dłuższą ławkę od Realu. Co roku liczę na sezon katastrofę u nich, w tym roku liczę jeszcze bardziej :)

0

Jeśli Bale i Modrić złapią tradycyjnie jakieś dłuższe kontuzje, to Real może mieć bardzo średni sezon ...

6

Barca w zeszłym roku też zawaliła superpuchar...

0

Czytałem, że Goldvod kosztuje 30 zł za miesiąc. Za 60 zł możesz mieć canal+ w player.pl z legalnego źródła, który ładnie śmiga...

1

Gość zdobył w Barcie Złotego Buta. Przez pewien czas był najlepszą "9" na świecie. Także, ten...

0

Player.pl

1

Ja bym wziął Isco za Gomesa

0

Wygląda na to, że mają za dużo czasu do końca okienka w Anglii :P

2

Mam nadzieję, że wyrobią się z transferami na czas. Do końca okienka zostało 90 minut :P

0

Może rozegra dobry sezon i sprzedamy go z zyskiem. Trzymam kciuki za całą trójkę w Evertonie!

0

Zysk jest dobry dla firm, które mają akcjonariuszy i wypłacają dywidendy. Barcelona nie musi mieć zysku tylko co raz większe przychody. Po co nam zysk?

1

Denis jest wychowankiem, który jest na poziomie ławki rezerwowych pierwszej drużyny. Mało kto w ostatnim czasie osiągnął taki poziom. Zasługuje na minuty. Gorzej będzie jeśli Andre Gomes będzie zabierał minuty młodzieży.

0

Nie potrzebujesz zysków, żeby funkcjonować. Musisz mieć budżet, w którym wydatki i przychody się balansują. Zadłużanie się instytucji też nie jest tragiczne, o ile jest robione z rozwagą.

Barcelona ma wpływy z biletów, transmisji, sponsorów oraz sprzedaży zawodników. Nie oznacza to, że trzeba od razu każdego sprzedać jeśli pojawi się dobra oferta.

Rakitić to gość, który gra w każdym meczu. Skoro dla Valverde jest kluczowym elementem układanki to nie widzę, żadnego powodu żeby na nim zarabiać.

0

Barcelona to klub piłkarski. Musi mieć budżet, musi mieć wpływy, ale wcale nie musi mieć zysków. Najważniejszy jest projekt sportowy!

5

Barca to nie firma, która ma zarabiać na piłkarzach, jeśli by tak było to Messi byłby dawno sprzedany. My mamy zdobywać trofea :P

0

Możesz wykupić pakiet max + eleven w player.pl za 95 zł miesiąc (wtedy jest cała liga hiszpańska).
+ w ipla.tv może dokupić ligę mistrzów za 360 zł rok.

0

Dlatego w tym sezonie również liczę na katastrofę ze strony Realu, jak co sezon ;)

22

Od kilku lat liczę na sezon katastrofę ze strony Realu :P

0

Tylko, że Bilbao może kupować tylko Basków. Nie wiem czy dużo jest takich na rynku, którzy mogą wzmcnić ten klub :P

9

Pique powinien dostać funkcje 3 kapitana. Jest wychowankiem i ma dużo charyzmy.

1

Jakieś 20M euro rocznie. Mam nadzieje, że brutto ;)

0

Co roku liczę, że Real będzie mieć katastrofalny sezon. Raczej nigdy to się nie sprawdza...

0

W sumie na rezerwę taki zadaniowiec jak Vidal się przyda

5

Nie ma już słabych klubów w Europie...

3

Nie lubię Vidala, irytuje mnie on jak mało kto. Często nie myśli na boisku, ale jeśli Valverde go chce to trzeba będzie mu kibicować....

5

Odkupmy go za 60M, to go sprzedamy po sezonie za 70M. Raz się już udało :P

0

Pewnie jakiegoś wychowanka co spadł do 3 ligi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?