kaladin
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pamiętam, że przed ostatnią kontuzją wyszedł nawet w pierwszym składzie na El Clasico. Chciałbym, żeby został, bo jednak to wychowanek, który z ławki wnosi wiele do drużyny.
0
W tej chwili tylko Juve i Barca maja w składzie laureatów tej nagrody...
0
Możemy w pakiecie dorzucić Andre Gomesa
0
To teraz wyrównać tę ofertę i będzie nasz. Jak przy Malcomie!
8
Super, że Munir zostaje. Lepiej stawiać na wychowanków
2
Tylko Andre Gomes
4
Na stronie Realu Madryt jest informacja, że po raz pierwszy od 18 lat nie mają w składzie laureata Złotej Piłki. Sprawidzłem, wsród aktywnych piłkarzy jest tylko 2 laureatów tej nagrody, inni są już na emeryturze. Niesamowita dominacja ...
0
Messi jeśli odejdzie to za darmo, tak jak Iniesta...
0
Czyli tylko faza grupowa ...
1
co to znaczy? Na jakim kanale?
0
Zawsze możesz dokupić w IPLA.TV jeśli masz smart tv i włączyć je przez neta. Tak wiem to nie odpowiedź na Twoje pytanie ;)
85
Czyli Vermaelen zostaje. Po raz pierwszy Tom pokona Jerrego :)
2
Liczę na katastrofalny sezon Realu Madryt. Co roku na to liczę i mało z tego mam :(
26
Ciekawy przypadek Cristiano Ronaldo
0
Messi zdobywa najwięcej bramek zza pola karnego :P
0
Ja się zastanawiam kiedy poleci trener, w sierpniu? Czy jeszcze w lipcu? :P
0
Suarez szpica, Messi lekko cofnięty, Malcom i Dembele skrzydła. W środku Cou i Rakitić, a za nimi Sergio. W obronie Alba, Umtiti i Pique.
Taki trochę mega ofensywny skład, ale pewnie czasem może się pojawić na boisku :P
3
A może przesunąć Roberto do pomocy i kupić prawego obrońcę?
3
Jesteśmy lepszym klubem, mamy lepszych zawodników to i lepiej płacimy ...
0
To by było coś, Ronaldo i Messie w jednej lidze ...
0
Południe już było ...
0
Z ławki też dostaje się minuty. Będą kontuzje najlepszych graczy. Da się ich również ustawić na obu skrzydłach i Cou przesunąć do środka. Myślę, że opcji jest wiele.
2
Roma wyrównała podobno ofertę Barcy.
0
Chyba, że nie wypali tak jak Dembele w Borussi. U nas może mieć np. za mało minut.
0
Mieliśmy okienko, w którym przyszło z 6 zawodników w tym wieku, żaden nie dostał za dużo minut :P
0
Malcom chyba ma przyjść zamiast Williama, więc raczej będzie zawodnikiem rezerwowym.
1
Czyli może być tak, że przejdzie do Romy, bo w Barcelonie nie dostanie minut ...
0
Znam kilka takich przykładów, ale nie powiem :P
1
Jeśli chodzi o kasę to ten zarząd póki co robi niezłą robotę. Nikt w piłce nożnej nie ma takich przychodów jak Barca. Ufam, że wiedzą że ich stać na taki transfer, skoro trener chce tego zawodnika to powinni działać.
1
Mamy wielu młodych, którzy dostaną swoje szanse. Przyda nam się też ktoś, kto doświadczenia trochę ma. Ceny zawodników to nie jest problem kibiców tylko klubu.