1

Pamiętam, że przed ostatnią kontuzją wyszedł nawet w pierwszym składzie na El Clasico. Chciałbym, żeby został, bo jednak to wychowanek, który z ławki wnosi wiele do drużyny.

0

W tej chwili tylko Juve i Barca maja w składzie laureatów tej nagrody...

0

Możemy w pakiecie dorzucić Andre Gomesa

0

To teraz wyrównać tę ofertę i będzie nasz. Jak przy Malcomie!

8

Super, że Munir zostaje. Lepiej stawiać na wychowanków

2

Tylko Andre Gomes

4

Na stronie Realu Madryt jest informacja, że po raz pierwszy od 18 lat nie mają w składzie laureata Złotej Piłki. Sprawidzłem, wsród aktywnych piłkarzy jest tylko 2 laureatów tej nagrody, inni są już na emeryturze. Niesamowita dominacja ...

0

Messi jeśli odejdzie to za darmo, tak jak Iniesta...

0

Czyli tylko faza grupowa ...

1

co to znaczy? Na jakim kanale?

0

Zawsze możesz dokupić w IPLA.TV jeśli masz smart tv i włączyć je przez neta. Tak wiem to nie odpowiedź na Twoje pytanie ;)

85

Czyli Vermaelen zostaje. Po raz pierwszy Tom pokona Jerrego :)

2

Liczę na katastrofalny sezon Realu Madryt. Co roku na to liczę i mało z tego mam :(

26

Ciekawy przypadek Cristiano Ronaldo

0

Messi zdobywa najwięcej bramek zza pola karnego :P

0

Ja się zastanawiam kiedy poleci trener, w sierpniu? Czy jeszcze w lipcu? :P

0

Suarez szpica, Messi lekko cofnięty, Malcom i Dembele skrzydła. W środku Cou i Rakitić, a za nimi Sergio. W obronie Alba, Umtiti i Pique.
Taki trochę mega ofensywny skład, ale pewnie czasem może się pojawić na boisku :P

3

A może przesunąć Roberto do pomocy i kupić prawego obrońcę?

3

Jesteśmy lepszym klubem, mamy lepszych zawodników to i lepiej płacimy ...

0

To by było coś, Ronaldo i Messie w jednej lidze ...

0

Południe już było ...

0

Z ławki też dostaje się minuty. Będą kontuzje najlepszych graczy. Da się ich również ustawić na obu skrzydłach i Cou przesunąć do środka. Myślę, że opcji jest wiele.

2

Roma wyrównała podobno ofertę Barcy.

0

Chyba, że nie wypali tak jak Dembele w Borussi. U nas może mieć np. za mało minut.

0

Mieliśmy okienko, w którym przyszło z 6 zawodników w tym wieku, żaden nie dostał za dużo minut :P

0

Malcom chyba ma przyjść zamiast Williama, więc raczej będzie zawodnikiem rezerwowym.

1

Czyli może być tak, że przejdzie do Romy, bo w Barcelonie nie dostanie minut ...

0

Znam kilka takich przykładów, ale nie powiem :P

1

Jeśli chodzi o kasę to ten zarząd póki co robi niezłą robotę. Nikt w piłce nożnej nie ma takich przychodów jak Barca. Ufam, że wiedzą że ich stać na taki transfer, skoro trener chce tego zawodnika to powinni działać.

1

Mamy wielu młodych, którzy dostaną swoje szanse. Przyda nam się też ktoś, kto doświadczenia trochę ma. Ceny zawodników to nie jest problem kibiców tylko klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?