kaladin
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie oglądam Ekstraklasy. Nie musi być miła dla oka. Grunt, żeby tworzyła nam świetnych graczy do reprezentacji. Szacunek dla Górnika.
0
Jeszcze Rabiot i jedziemy z ligą :)
0
Pytanie jaki on ma interes w podpisywaniu czegokolwiek?
3
Oczywiście, że często lepiej wziąć kredyt. Wyobraź sobie, że masz kontrakt sponsorski i wiesz, że w przeciągu roku dostaniesz 200 mln euro, pieniądze wypłacane będą w miesięcznych ratach. Chcesz kupić nowego piłkarza który kosztuje 100 mln, musisz za niego zapłacić od razu. Wiesz, że stać cię na niego, bo pieniądze od sponsorów przyjdą, ale w tej chwili nie masz takiej gotówki. Bierzesz kredyt i cieszysz się transferem.
3
Salah im wypalił :P
0
LM możesz mieć w IPLA.TV za jakieś 360 zł za rok. Generalnie jest wielka lipa jeśli chodzi o ten sezon i obejrzenie wszystkiech meczów Barcy legalnie i przez neta. Trzeba mieć praktycznie wszystkie kanały sportowe ...
0
Ja bym w sumie wolał stawiać na Denisa i Rafinhę. Mamy silny środek pola i fajnie mieć kilku wychowanków nawet na rezerwie.
0
Tak, ale drogo. Pakiet max + eleven to jakieś 95 zł miesiąc. Jedyna zaleta, że nie trzeba ich wykupować w wakacje ...
0
Ja planuje wykupić pakiet max na player.pl, żeby móc wszystko obejrzeć również na komórce. Generalnie, jeśli chcesz obejrzeć wszystkie mecze w lidze to potrzebujesz c+ co tanie nie będzie :(
2
Chciałbym dostać Romę :)
0
Ciekawe co z długiem. Zawsze informowali o ile spadł...
7
Rafinhia jako rezerwowy mógłby zostać. Dobry pomocnik, nie lubię sprzedawać wychowanków :(
0
Cześć będzie w Canal+
0
wolałbym pograć w jakieś fantasy la liga z wami :P
0
Jeśli zostanie w psg to może mieć ciężko. Musiałby często ligę mistrzów wygrywać.
0
Andre Gomes na treningach też podobno bryluje
0
I dobrze. Skoro go mają kupić, to niech chociaż popłyną...
0
W Realu z miejsca będzie największą gwiazdą. U nas byłby może w top 5 graczy.
8
Biedak, nie zazdroszczę.
3
Raczej plotka.
0
W ogóle to Neymar nic publicznie nie mówi o swojej sytuacji. Jeśli podpisze nowy kontrakt to może ogłosić jak to wszystkie plotki o jego niezadowoleniu były wyssane z palca.
1
Przecież z mistrzowskiej drużyny póki co nikt nie odszedł...
0
Były oficjalki
0
Pytanie czy Arthur będzie chociaż tak dobry jak Paulinho... Jest to pewna niewiadoma.
0
Raczej mała szansa. W Realu może być gwiazdą nr 1. U nas nie ma pewnego miejsca w wyjściowej jedenastce. Do tego Real powinien mieć więcej kasy po sprzedaży Ronaldo. Raczej chcemy tylko podbić cenę Realowi :p
0
Jeśli Real nie kupi żadnego cracka to na papierze mają znacznie gorszy skład niż Atletico.
0
Z Arturem to trochę taka niewiadoma :p
0
Zawsze są jakieś kontuzje. Któryś zawsze wejdzie z ławki. Minut powinno wystarczyć. Będziemy się martwić jak przyjdzie Hazard, czyli pewnie nie będziemy :p
10
Prosta odpowiedź. Rotacje, Messi i Suarez młodsi nie będą, minut starczyloby dla każdego.
1
Ja wolę żeby Mina przepracowal presezon i dostał prawdziwą szansę.