4

Nie oglądam Ekstraklasy. Nie musi być miła dla oka. Grunt, żeby tworzyła nam świetnych graczy do reprezentacji. Szacunek dla Górnika.

0

Jeszcze Rabiot i jedziemy z ligą :)

0

Pytanie jaki on ma interes w podpisywaniu czegokolwiek?

3

Oczywiście, że często lepiej wziąć kredyt. Wyobraź sobie, że masz kontrakt sponsorski i wiesz, że w przeciągu roku dostaniesz 200 mln euro, pieniądze wypłacane będą w miesięcznych ratach. Chcesz kupić nowego piłkarza który kosztuje 100 mln, musisz za niego zapłacić od razu. Wiesz, że stać cię na niego, bo pieniądze od sponsorów przyjdą, ale w tej chwili nie masz takiej gotówki. Bierzesz kredyt i cieszysz się transferem.

3

Salah im wypalił :P

0

LM możesz mieć w IPLA.TV za jakieś 360 zł za rok. Generalnie jest wielka lipa jeśli chodzi o ten sezon i obejrzenie wszystkiech meczów Barcy legalnie i przez neta. Trzeba mieć praktycznie wszystkie kanały sportowe ...

0

Ja bym w sumie wolał stawiać na Denisa i Rafinhę. Mamy silny środek pola i fajnie mieć kilku wychowanków nawet na rezerwie.

0

Tak, ale drogo. Pakiet max + eleven to jakieś 95 zł miesiąc. Jedyna zaleta, że nie trzeba ich wykupować w wakacje ...

0

Ja planuje wykupić pakiet max na player.pl, żeby móc wszystko obejrzeć również na komórce. Generalnie, jeśli chcesz obejrzeć wszystkie mecze w lidze to potrzebujesz c+ co tanie nie będzie :(

2

Chciałbym dostać Romę :)

0

Ciekawe co z długiem. Zawsze informowali o ile spadł...

7

Rafinhia jako rezerwowy mógłby zostać. Dobry pomocnik, nie lubię sprzedawać wychowanków :(

0

Cześć będzie w Canal+

0

wolałbym pograć w jakieś fantasy la liga z wami :P

0

Jeśli zostanie w psg to może mieć ciężko. Musiałby często ligę mistrzów wygrywać.

0

Andre Gomes na treningach też podobno bryluje

0

I dobrze. Skoro go mają kupić, to niech chociaż popłyną...

0

W Realu z miejsca będzie największą gwiazdą. U nas byłby może w top 5 graczy.

8

Biedak, nie zazdroszczę.

3

Raczej plotka.

0

W ogóle to Neymar nic publicznie nie mówi o swojej sytuacji. Jeśli podpisze nowy kontrakt to może ogłosić jak to wszystkie plotki o jego niezadowoleniu były wyssane z palca.

1

Przecież z mistrzowskiej drużyny póki co nikt nie odszedł...

0

Były oficjalki

0

Pytanie czy Arthur będzie chociaż tak dobry jak Paulinho... Jest to pewna niewiadoma.

0

Raczej mała szansa. W Realu może być gwiazdą nr 1. U nas nie ma pewnego miejsca w wyjściowej jedenastce. Do tego Real powinien mieć więcej kasy po sprzedaży Ronaldo. Raczej chcemy tylko podbić cenę Realowi :p

0

Jeśli Real nie kupi żadnego cracka to na papierze mają znacznie gorszy skład niż Atletico.

0

Z Arturem to trochę taka niewiadoma :p

0

Zawsze są jakieś kontuzje. Któryś zawsze wejdzie z ławki. Minut powinno wystarczyć. Będziemy się martwić jak przyjdzie Hazard, czyli pewnie nie będziemy :p

10

Prosta odpowiedź. Rotacje, Messi i Suarez młodsi nie będą, minut starczyloby dla każdego.

1

Ja wolę żeby Mina przepracowal presezon i dostał prawdziwą szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?