0

Jako kibice Barcy, nie musielibyśmy 3x płacić za oglądanie meczów (NC+, Eleven i Polsat). Byłby pewinie jeden dostawca. Taki mały plusik ;)

26

Pokonaliśmy 9 drużynę w lidze. Nie ma się co podniecać. Poczekajmy na prawdziwe potęgi jak Getafe czy Espanyol...

2

A to nie jest spersonalizowana reklama wyświetlana komuś kto często wchodzi na stronę Realu? ;)

7

Szkoda, że Real strzelił gola. Fajną mieli serię. Levante zawiodło mnie dzisiaj :(

0

W tym sezonie będzie pasjonująca walka o mistrza. Między Sevilla i Atletico :)

2

Po co nam wyniki w Barcie B? Chcemy wychowanków którzy przebija się do pierwszej drużyny

0

No to Messi po tym sezonie bedzie mial najwiecej zwyciesctw w La Liga. Ot kolejny rekord ...

3

Jeszcze 14 meczów Barcy w tym roku. 50 brameczek powinno pyknąć :)

0

Jak wszystko pójdzie dalej tak samo to zaliczy jeszcze 60 min bez gola i 2 czerwone kartki ;)

0

Messi odrobił już 25% straty do CR7 w Lidze Mistrzów. Jeśli tak dalej pójdzie to do końca fazy grupowej odrobi kolejne 10 goli :)

6

Albo wręcz przeciwnie. Uważa to za niepowodzenie i rozmywa odpowiedzialność na całą drużynę ;)

0

Pewnie widziałem ze 145 z tych meczów :)

0

Wczoraj Polska pokonała Rosję na olimpiadzie szachowej. Świetny mecz, wielki sukces polskiej kadry :)

0

Szkoda tego meczu. Można było nieźle odjechać reszcie stawki...

0

W Hiszpanii nie ma już słabych drużyn...

2

Dla Mourinho to ostatni sezon w Man United. Szanse na transfer w styczniu są małe. Przyjdzie now trener to Pogba pewnie zostanie na przyszły sezon ...

0

Dobry mecz. Fajnie się na oglądało. Szkoda, że w końcówce nic nie chciało wpaść. Myślę, że liga byłaby ciekawsza jakby Barca każdy mecz grała w 10, walka o tytuł nie kończyłaby sie w październiku :)

2

Nieprawda. Cristiano na MŚ dostał żółtą w podobnej sytuacji po interwencji Var.

4

Liczą się zwycięstwa

0

Najlepiej od razu w Stanach Zjednoczonych :P

2

#InternetExplorer

0

Lewy, może nie na 3 pozycji, ale gość trzyma formę i nie ma gorszych sezonów.

1

Mi się wydaje, że sędzia jest w stanie wybronić czerwoną kratkę dla Ronaldo. Więc pewnie Ronaldo będzie zawieszony w przyszłym meczu LM. Leo czas odrobić kolejne brameczki! :)

30

do meczu z Totkami jeszcze 3 mecze w lidze. Pique pewnie coś odpocznie. Nie przesadzałbym jednak z odpoczynkiem gracza który nie grał w reprezentacji.

12

Fake. Ronaldo raczej trafia w mur ...

4

Patrząc na liczbę oklejek jakie zbierają posty ludzi zadowolonych z zespołu, wynika że malkontenci są głośni aczkolwiek nieliczni. Większość z nas cieszy się sezonem, Rakietą i Valverdę. Można się rozejść :)

0

Jesteśmy rozpieszczeni, bo to są czasy Messiego. Gość potrafi sam wygrać większość meczów. Jak Messi odejdzie to odejdą też malkontenci ;)

3

Valverde jako trener Barcy przegrał 1 ważny mecz z Romą. Nie wiem czy nasz drużyna była tak efektywana za czasów Guardioli, a po każdym meczu chcą go zwolnić.

Ten sezon: 6 wygranych, jeden z lepszych w historii bilansów goli. Ludzie i tak narzekają na styl...

4

W takim razie przegapiłeś niezły mecz ;)

0

Gratuluje, trafiłeś na niezły mecz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?