kaladin
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jako kibice Barcy, nie musielibyśmy 3x płacić za oglądanie meczów (NC+, Eleven i Polsat). Byłby pewinie jeden dostawca. Taki mały plusik ;)
26
Pokonaliśmy 9 drużynę w lidze. Nie ma się co podniecać. Poczekajmy na prawdziwe potęgi jak Getafe czy Espanyol...
2
A to nie jest spersonalizowana reklama wyświetlana komuś kto często wchodzi na stronę Realu? ;)
7
Szkoda, że Real strzelił gola. Fajną mieli serię. Levante zawiodło mnie dzisiaj :(
0
W tym sezonie będzie pasjonująca walka o mistrza. Między Sevilla i Atletico :)
2
Po co nam wyniki w Barcie B? Chcemy wychowanków którzy przebija się do pierwszej drużyny
0
No to Messi po tym sezonie bedzie mial najwiecej zwyciesctw w La Liga. Ot kolejny rekord ...
3
Jeszcze 14 meczów Barcy w tym roku. 50 brameczek powinno pyknąć :)
0
Jak wszystko pójdzie dalej tak samo to zaliczy jeszcze 60 min bez gola i 2 czerwone kartki ;)
0
Messi odrobił już 25% straty do CR7 w Lidze Mistrzów. Jeśli tak dalej pójdzie to do końca fazy grupowej odrobi kolejne 10 goli :)
6
Albo wręcz przeciwnie. Uważa to za niepowodzenie i rozmywa odpowiedzialność na całą drużynę ;)
0
Pewnie widziałem ze 145 z tych meczów :)
0
Wczoraj Polska pokonała Rosję na olimpiadzie szachowej. Świetny mecz, wielki sukces polskiej kadry :)
0
Szkoda tego meczu. Można było nieźle odjechać reszcie stawki...
0
W Hiszpanii nie ma już słabych drużyn...
2
Dla Mourinho to ostatni sezon w Man United. Szanse na transfer w styczniu są małe. Przyjdzie now trener to Pogba pewnie zostanie na przyszły sezon ...
0
Dobry mecz. Fajnie się na oglądało. Szkoda, że w końcówce nic nie chciało wpaść. Myślę, że liga byłaby ciekawsza jakby Barca każdy mecz grała w 10, walka o tytuł nie kończyłaby sie w październiku :)
2
Nieprawda. Cristiano na MŚ dostał żółtą w podobnej sytuacji po interwencji Var.
4
Liczą się zwycięstwa
0
Najlepiej od razu w Stanach Zjednoczonych :P
2
#InternetExplorer
0
Lewy, może nie na 3 pozycji, ale gość trzyma formę i nie ma gorszych sezonów.
1
Mi się wydaje, że sędzia jest w stanie wybronić czerwoną kratkę dla Ronaldo. Więc pewnie Ronaldo będzie zawieszony w przyszłym meczu LM. Leo czas odrobić kolejne brameczki! :)
30
do meczu z Totkami jeszcze 3 mecze w lidze. Pique pewnie coś odpocznie. Nie przesadzałbym jednak z odpoczynkiem gracza który nie grał w reprezentacji.
12
Fake. Ronaldo raczej trafia w mur ...
4
Patrząc na liczbę oklejek jakie zbierają posty ludzi zadowolonych z zespołu, wynika że malkontenci są głośni aczkolwiek nieliczni. Większość z nas cieszy się sezonem, Rakietą i Valverdę. Można się rozejść :)
0
Jesteśmy rozpieszczeni, bo to są czasy Messiego. Gość potrafi sam wygrać większość meczów. Jak Messi odejdzie to odejdą też malkontenci ;)
3
Valverde jako trener Barcy przegrał 1 ważny mecz z Romą. Nie wiem czy nasz drużyna była tak efektywana za czasów Guardioli, a po każdym meczu chcą go zwolnić.
Ten sezon: 6 wygranych, jeden z lepszych w historii bilansów goli. Ludzie i tak narzekają na styl...
4
W takim razie przegapiłeś niezły mecz ;)
0
Gratuluje, trafiłeś na niezły mecz :)