2

Na stronie Realu jest artykuł o tym, że linia spalonego w systemie VAR jest wyznaczana niepoprawnie. Pewnie, jest to coś co trzeba poprawić. Ale pięknem tego systemu jest to, że rozmawiamy teraz o błedzie przy spalonym gdzie decydują centymetry, a nie o tych wszystkich mega błędach jakie arbitrzy w La Liga popełniali co mecz :)

0

Teraz możesz obejrzeć Barce, a potem PSG - Liverpool. Jak dla mnie bomba :P

1

Messi w zasadzie od lat strzela gola na mecz. Naprawdę uważasz, że ktoś z tak wyrobioną lewą nogą, który przy podaniu przez pół boiska potrafi dograć piłkę na milimetry powinien czekać na podanie i dostawiać nogę? Dzięki temu, że się cofa klub wykorzystuje w pełni potencjał Leo.

0

3 sezony, masakra. A jeszcze niedawno szli łeb w łeb :)

0

Jak się postara to będzie drugi. Jak się bardzo postara i pogra jeszcze z 20 lat to może wskoczyć na pierwsze miejsce ;)

6

Ja dorzucam Bayern. Cyk i mamy 25% wszystkich klubow z LM jako fawarytów ;)

1

Czas budować przewagę nad Realem bo inni już potracili punkty. Wrzesień mamy łatwy, oni mają Atletico i Seville. To może być przyjemny początek ligi :)

4

Jaki jest sens wydawania takiej kasy na komórkę?

0

Ciekawe ile kasy z tego Barca by miała. Może ta wiadomość nie jest aż taka dobra.

7

Ciekawe ile takich matek nie miało racji :)

2

Tam jest tylko godzina później. Bez przesady

0

"Dziennik zapowiada wywiad z Paulem Gasolem, który stwierdził, że przejście na emeryturę jest czymś nie do uniknięcia, tak jak śmierć."

Właściwie to poprzez śmierć można uniknąć emerytury ...

25

CR7 strzela w tym meczu więcej goli (po asystach Messiego) i wszyscy uznają go za lepszego piłkarza :)

0

Wincyj pomocników. 9 to za mało :P

0

Guardiola pozamiata.

2

Od kilku lat czekam na słaby sezon Ronaldo i Realu. Raczej mnie zawsze zawodzą.
W tym sezonie CR strzela prawie 8 razy na mecz. Prędzej czy później te strzały zaczną wpadać ...

0

I tak skończy sezon strzelając średnio gola na mecz. Ostatnio dłużej wchodzi w sezon :/

0

Ja myślę, że nadszedł czas na zdobycie LM 4x z rzędu. Rekord Realu fajnie byłoby pobić :)

10

Wielu z was narzeka tutaj na naszego trenera. Dla mnie póki co to jest to fenomen. Tak naprawdę, nie przegrał on z Barceloną żadnego ważnego meczu (poza spotkaniem z Romą). Jedyna porażka w lidze, miała miejsce w momencie kiedy matematycznie byliśmy mistrzem. Puchar Króla wygrany gładko.
Rewanż z Romą to jak dla mnie bardziej wina piłkarzy niż trenera.

Nowy sezon zaczynamy świetnie. Grając co tydzień, można wprowadzić w rytm meczowy najlepszych zawodników, którzy w większosći nie przepracowali okresu przygotowawczego. Część z was i tak marudzi, że nie gramy samymi wychowankami z Barcy B. Głowa do góry, zapowiada się kolejny świetny sezon w naszym wykonaniu :P

1

Fajnie grał, szukał gry. Na tym boisku niewiele więcej można od niego oczekiwać

0

Na tym boisku nikt z Barcelony nie zagrał dobrego meczu. Messi przypominał wręcz cień samego siebie. Grunt, że 3 punkty są, następnym razem może będzie się dało grać w piłkę...

0

Taka nie za wysoka.

8

Po co ma odpoczywać? On przecież i tak biega mniej niż Ter Strgen...

12

Jakby Jezus teraz przyszedł to wątpię czy jakiś krzyż w ogóle by mu się podobał. Może mieć trochę złe wspomnienia ...

0

Chyba na sts.pl można legalnie obejrzeć jesli założysz konto.

0

Może jeszcze trafi do Barcelony. Tylko trochę za duzo pomocników by się nam zrobiło.

0

Za dużo zmian w składzie, Valverde tak nie rotuje. Sergio i Raktic raczej zagraja od poczatku. Malcom pewnie wejdzie z ławki. Umtiti też raczej od początku.

1

Trzymam kciuki za nietoperze. Atletico to nasz główny rywal do tytułu, niech od razu zgubią trochę punktów :)

0

Redakcja chciała sprawdzić czy ktoś to czyta :P

31

Jakbym miał dostać 200 baniek, to mogą i Messiego sprzedawać :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?