kaladin
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na stronie Realu jest artykuł o tym, że linia spalonego w systemie VAR jest wyznaczana niepoprawnie. Pewnie, jest to coś co trzeba poprawić. Ale pięknem tego systemu jest to, że rozmawiamy teraz o błedzie przy spalonym gdzie decydują centymetry, a nie o tych wszystkich mega błędach jakie arbitrzy w La Liga popełniali co mecz :)
0
Teraz możesz obejrzeć Barce, a potem PSG - Liverpool. Jak dla mnie bomba :P
1
Messi w zasadzie od lat strzela gola na mecz. Naprawdę uważasz, że ktoś z tak wyrobioną lewą nogą, który przy podaniu przez pół boiska potrafi dograć piłkę na milimetry powinien czekać na podanie i dostawiać nogę? Dzięki temu, że się cofa klub wykorzystuje w pełni potencjał Leo.
0
3 sezony, masakra. A jeszcze niedawno szli łeb w łeb :)
0
Jak się postara to będzie drugi. Jak się bardzo postara i pogra jeszcze z 20 lat to może wskoczyć na pierwsze miejsce ;)
6
Ja dorzucam Bayern. Cyk i mamy 25% wszystkich klubow z LM jako fawarytów ;)
1
Czas budować przewagę nad Realem bo inni już potracili punkty. Wrzesień mamy łatwy, oni mają Atletico i Seville. To może być przyjemny początek ligi :)
4
Jaki jest sens wydawania takiej kasy na komórkę?
0
Ciekawe ile kasy z tego Barca by miała. Może ta wiadomość nie jest aż taka dobra.
7
Ciekawe ile takich matek nie miało racji :)
2
Tam jest tylko godzina później. Bez przesady
0
"Dziennik zapowiada wywiad z Paulem Gasolem, który stwierdził, że przejście na emeryturę jest czymś nie do uniknięcia, tak jak śmierć."
Właściwie to poprzez śmierć można uniknąć emerytury ...
25
CR7 strzela w tym meczu więcej goli (po asystach Messiego) i wszyscy uznają go za lepszego piłkarza :)
0
Wincyj pomocników. 9 to za mało :P
0
Guardiola pozamiata.
2
Od kilku lat czekam na słaby sezon Ronaldo i Realu. Raczej mnie zawsze zawodzą.
W tym sezonie CR strzela prawie 8 razy na mecz. Prędzej czy później te strzały zaczną wpadać ...
0
I tak skończy sezon strzelając średnio gola na mecz. Ostatnio dłużej wchodzi w sezon :/
0
Ja myślę, że nadszedł czas na zdobycie LM 4x z rzędu. Rekord Realu fajnie byłoby pobić :)
10
Wielu z was narzeka tutaj na naszego trenera. Dla mnie póki co to jest to fenomen. Tak naprawdę, nie przegrał on z Barceloną żadnego ważnego meczu (poza spotkaniem z Romą). Jedyna porażka w lidze, miała miejsce w momencie kiedy matematycznie byliśmy mistrzem. Puchar Króla wygrany gładko.
Rewanż z Romą to jak dla mnie bardziej wina piłkarzy niż trenera.
Nowy sezon zaczynamy świetnie. Grając co tydzień, można wprowadzić w rytm meczowy najlepszych zawodników, którzy w większosći nie przepracowali okresu przygotowawczego. Część z was i tak marudzi, że nie gramy samymi wychowankami z Barcy B. Głowa do góry, zapowiada się kolejny świetny sezon w naszym wykonaniu :P
1
Fajnie grał, szukał gry. Na tym boisku niewiele więcej można od niego oczekiwać
0
Na tym boisku nikt z Barcelony nie zagrał dobrego meczu. Messi przypominał wręcz cień samego siebie. Grunt, że 3 punkty są, następnym razem może będzie się dało grać w piłkę...
0
Taka nie za wysoka.
8
Po co ma odpoczywać? On przecież i tak biega mniej niż Ter Strgen...
12
Jakby Jezus teraz przyszedł to wątpię czy jakiś krzyż w ogóle by mu się podobał. Może mieć trochę złe wspomnienia ...
0
Chyba na sts.pl można legalnie obejrzeć jesli założysz konto.
0
Może jeszcze trafi do Barcelony. Tylko trochę za duzo pomocników by się nam zrobiło.
0
Za dużo zmian w składzie, Valverde tak nie rotuje. Sergio i Raktic raczej zagraja od poczatku. Malcom pewnie wejdzie z ławki. Umtiti też raczej od początku.
1
Trzymam kciuki za nietoperze. Atletico to nasz główny rywal do tytułu, niech od razu zgubią trochę punktów :)
0
Redakcja chciała sprawdzić czy ktoś to czyta :P
31
Jakbym miał dostać 200 baniek, to mogą i Messiego sprzedawać :p