1

Ma DNA Barcelony. To zawsze najważniejsze w kontekście naszych wzmocnień...

0

Ja ostatnio na Neflixie Matrixa oglądałem. Trochę się postarzał, ale to dalej jeden z najlepszych filmó sci-fi :)

49

Czy ja wiem, po co nam jakiś Magallan?

20

Gdyby inni zawodnicy mieli wykończenie Messiego, to tych asyst byłoby z 80 :P

6

Tylko, że on zamieni ławkę w Valencji na ławkę w Barcelonie. W sumie niezły deal, sam chciałbym oglądać mecze Barcy z perspektywy ławki ...

0

To jest uzupełnienie składu. Nie ma co się ekscytować.

2

Pytanie ile Leo miałby wtedy asyst :p

0

Szkoda Thomasa ... Więcej ma kontuzje niż nie ma. Trochę tylko nie ma u nas kto grać w obronie ostatnio ...

0

true, ja co roku kibicuję mu żeby przestał strzelać i co roku przeżywam zawód ;)

12

Trzymam kciuki za Atletico. Cristiano może skończyć ten sezon ligi mistrzów z 1 golem na koncie.

0

W La Lidze Leo ma autostrady do strzelenia gola, bo sam je tworzy :P

0

Messi ma w klasyfikacji kanadyjskiej La Liga 2x więcej punktów, niż pierwszy rywal spoza Barcelony :)

1

Macki Pereza, na pewno nie chce z nami grać :P

1

Powinniśmy go sprzedać. To będzie win win dla wszystkich stron. Szkoda go, żeby siedział na ławce.

1

Dzięki za protip :)

1

Przydałaby się na La Rambli opcja czytania najlepszych komentarzy z ostatnich 12h. Chciałbym rano przeczytać najlepsze komentarze napisane po meczu.

0

Na rm.pl dali Messiego na pierwszym miejscu listy najlepszych strzelców, my daliśmy go na drugim. Piękna sprawa, pokazuje jak rm.pl docenia głównego rywala oraz naszą wrodzoną skromność ;)

4

Mam nadzieję, że Dembele jutro dostanie szanse od pierwszej minuty. Ostatnio naprawdę fajnie ciągnie grę. Te przyspieszenia na kilku metrach ... Mam wielką ochotę oglądać go w akcji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

jeden wychowanek wprowadzony do zespołu, grający czasem ogony w mało istotnych meczach i już esencja przywrócona. Kiedyś mieliśmy na boisku 11 wychowanków :P

37

"- została odzyskana esencja La Masii - Alena błyszczał we wszystkich niższych kategoriach klubu i wreszcie dostaje zasłużone miejsce w pierwszej drużynie."

Wcale nie została odzyskana żadna esencja. To tylko krok w dobrym kierunku. Niech Alenia jeszcze zacznie grać ...

4

No to Real nie obroni tytułu :)

1

Weź po uwagę, że nic nie trzeba płacić za jego transfer. Więc oszczędność i tak spora

0

To niesprawiedliwe, że PSV nic nie strzeliło...

0

Poproszę......

3

W ststystykach na whoscored.com dotyczących Ligii Misrzów nie wyświetlają Messiego, bo ma za mało występów, żeby łapać się do statystk... Mimo rozegrania 180 minut jest w tej chwili 2gim najlepszym strzelcem.

7

myślę, że potencjalne przejście Neymara do Realu to taki straszak na Barcę, dodatkowa motywacja żeby wykonać ten transfer :)

3

Iniesta to krypto kibic Realu, czas skreślić go z listy legend naszego klubu ;)

4

Gościu jest już w Barcelonie od 1.5 roku. Ile on ma mieć czasu na adaptację? Ja po 1.5 roku zaczynam myśleć o zmianie pracy na następną, a nie kończę się adaptować ...

1

Problem trzech ciał, Wojna starego człowieka, Metro 2033 i jeszcze Marsjanin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?