kaladin
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma DNA Barcelony. To zawsze najważniejsze w kontekście naszych wzmocnień...
0
Ja ostatnio na Neflixie Matrixa oglądałem. Trochę się postarzał, ale to dalej jeden z najlepszych filmó sci-fi :)
49
Czy ja wiem, po co nam jakiś Magallan?
20
Gdyby inni zawodnicy mieli wykończenie Messiego, to tych asyst byłoby z 80 :P
6
Tylko, że on zamieni ławkę w Valencji na ławkę w Barcelonie. W sumie niezły deal, sam chciałbym oglądać mecze Barcy z perspektywy ławki ...
0
To jest uzupełnienie składu. Nie ma co się ekscytować.
2
Pytanie ile Leo miałby wtedy asyst :p
0
Szkoda Thomasa ... Więcej ma kontuzje niż nie ma. Trochę tylko nie ma u nas kto grać w obronie ostatnio ...
0
true, ja co roku kibicuję mu żeby przestał strzelać i co roku przeżywam zawód ;)
12
Trzymam kciuki za Atletico. Cristiano może skończyć ten sezon ligi mistrzów z 1 golem na koncie.
0
W La Lidze Leo ma autostrady do strzelenia gola, bo sam je tworzy :P
0
Messi ma w klasyfikacji kanadyjskiej La Liga 2x więcej punktów, niż pierwszy rywal spoza Barcelony :)
1
Macki Pereza, na pewno nie chce z nami grać :P
1
Powinniśmy go sprzedać. To będzie win win dla wszystkich stron. Szkoda go, żeby siedział na ławce.
1
Dzięki za protip :)
1
Przydałaby się na La Rambli opcja czytania najlepszych komentarzy z ostatnich 12h. Chciałbym rano przeczytać najlepsze komentarze napisane po meczu.
0
Na rm.pl dali Messiego na pierwszym miejscu listy najlepszych strzelców, my daliśmy go na drugim. Piękna sprawa, pokazuje jak rm.pl docenia głównego rywala oraz naszą wrodzoną skromność ;)
4
Mam nadzieję, że Dembele jutro dostanie szanse od pierwszej minuty. Ostatnio naprawdę fajnie ciągnie grę. Te przyspieszenia na kilku metrach ... Mam wielką ochotę oglądać go w akcji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jeden wychowanek wprowadzony do zespołu, grający czasem ogony w mało istotnych meczach i już esencja przywrócona. Kiedyś mieliśmy na boisku 11 wychowanków :P
37
"- została odzyskana esencja La Masii - Alena błyszczał we wszystkich niższych kategoriach klubu i wreszcie dostaje zasłużone miejsce w pierwszej drużynie."
Wcale nie została odzyskana żadna esencja. To tylko krok w dobrym kierunku. Niech Alenia jeszcze zacznie grać ...
4
No to Real nie obroni tytułu :)
1
Weź po uwagę, że nic nie trzeba płacić za jego transfer. Więc oszczędność i tak spora
0
To niesprawiedliwe, że PSV nic nie strzeliło...
0
Poproszę......
3
W ststystykach na whoscored.com dotyczących Ligii Misrzów nie wyświetlają Messiego, bo ma za mało występów, żeby łapać się do statystk... Mimo rozegrania 180 minut jest w tej chwili 2gim najlepszym strzelcem.
7
myślę, że potencjalne przejście Neymara do Realu to taki straszak na Barcę, dodatkowa motywacja żeby wykonać ten transfer :)
3
Iniesta to krypto kibic Realu, czas skreślić go z listy legend naszego klubu ;)
4
Gościu jest już w Barcelonie od 1.5 roku. Ile on ma mieć czasu na adaptację? Ja po 1.5 roku zaczynam myśleć o zmianie pracy na następną, a nie kończę się adaptować ...
1
Problem trzech ciał, Wojna starego człowieka, Metro 2033 i jeszcze Marsjanin