33

Za wszystko się zawsze biorą jak coś się stanie... Dokładnie jak z escape roomami.

0

Na tej stronie zdarza nam się sprzedawać nawet Messiego :P

0

To jest niezły moment na brak formy. Mam nadzieję, że szykuję ją na drugą część sezonu ;)

0

84% skuteczności w rzutach za 3 punkty to rekord NBA w przypadku 10+ prób. W ogóle było tylko 5 meczów, w których skuteczność była 80%+ przy ponad 10 próbach. Kosmos!

0

Czy dzownił czy nie dzwonił i tak by zaprzeczył :P

0

True, ale akurat pierwsza dama powinna mieć jakąś pensję. Szczególnie, że nie może wykonywać swojej zwykłej pracy.

0

Za dużo miał kontuzji. Ciężko po czymś takim przebić się w Barcelonie.

1

I tak przegrywają, więc po prostu nic się nie zmieni...

0

Legenda. Trzeba mu jakieś pożegnanie zorganizować.

0

Został poczety po tym jak jego ojciec Patrick grał w Barcelonie. Więc ma DNA Barcelony.

0

Messi i Suarez na półmetku celują w swój najsłabszy wynik.
W ciągu 11 lat Real tylko 2x miał więcej punktów niż Barca na koniec sezonu. Good times :)

3

Dramatyzujecie. Cou wypadł na miesiąc ze składu bo ma słabszą formę. Zaraz odpali i do końca sezonu będzie zawodnikiem pierwszego składu.

1

super, lubie takie maratony :)

0

z Varem sędziowanie jest znacznie lepsze. Ta kolejka przypomniała nam jak było dawniej :P

0

Messi tradycyjnie to rekordy bije hattrickami. Więc pewnie strzeli ze 3 :P

6

Nie będzie sensacji, Real gładko przegra oba mecze ;)

20

Na półmetku są poza Ligą Mistrzów. Fajnie by było jakby tak zostało :)

5

Odważnie z tymi remisami. W w sumie to ma ambicje dostosowane do obecnej kadry :)

0

Getafe ma 3 najlepszą obronę Europy, bo jeszcze z nami nie grali :)

1

Ci co są oburzeni wysoką pensją Rabiota, chyba nie rozumieją że gość przyjdzie za darmo. Jeśli jego transfer rozpiszemy na 5 lat, to Barca inwestuje jakieś 60M euro. Czyli znacznie mniej niż w przypadku takiego De Jonga, na którego wydany 75M za sam transfer. To jest oczywiste, że przychodząc za darmo, można ugrać znacznie większą pensję...


EDIT. Za te 60M to Barca go potem jeszcze sprzeda i na nim zarobi

0

To ta co zaznala biedy, bo wie jak to jest być na lotnisku bez strefy VIP?

0

Już widać że puchnie :p

1

Benzema ma w tym roku więcej goli niż Messi :P

1

Mało ludzi z wysp sprawdza się w Europie, może dlatego, że nie zaczęsto wyjeżdżają. Nie napalałbym się na ten transfer.

0

A Leo gdzie?

0

Nie mówię, że nie wyjdzie. To jest sport. Ale wystarczy loteria z wiatrem i może być dla niego po zawodach.

1

O ile wytrzyma psychicznie. Myślę, że Japończyk może nawet tego turnieju nie wygrać.

0

Za Cupiała to był dream team. Szkoda, że w Polsce klub może dobrze prosperować tylko jeśli jakiś milioner traktuje go jako hobby...

16

Może tym razem Barca trochę się nad nimi zlituje :P

1

Ostatni Avengersi byli nieźli. Aquaman też mi się podobał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?