kaladin
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ulik10 powiem więcej, można być kibicem Barcelony i zamiast meczu z lewante oglądać finał mistrzostw świata w siatkówce. Kibic nie musi być od razu narkomanem oglądającym każdy mecz
0
@baczekk13 jeśli kupimy Grizmana i de Ligta to może być kiepsko z kasą na Neymara...
7
@dawinho80 potrafi być. Pamiętaj tylko że nasz klub nie ma właściciela któremu zależy na zysku. Nie ma żadnego powodu, żeby Barca miała zysk, wszystko co zarobi może od razu inwestować.
1
Niewiele krótsze niż nowy sezon gry o tron :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To prawda, tylko że tych kontr by nie było przy wyniku 3-2 dla nas. Trzeba naprawdę docenić nasz wynik :)
2
Nie wiem czy Liverpool miał więcej sytuacji, ale trzeba przyznać że zasłużyli na gola lub dwa. Mamy trochę farta, że na rewanż zachowalismy czyste konto.
0
A nawet Magnus Carlsen ;) W szachach też rządzi teraz kosmita :p
19
Dużo jest narzekania na Valverde, ale gość jest tutaj prawie 2 sezony i przegrał tylko 1 ważny mecz.
0
Ponad 20% tych goli strzelił Messi :)
0
Całkiem niezła dniowka :)
1
Mbappe ma 5 kolejek.
20
Przynajmniej wicemistrzostwo nasze. Mamy jeszcze matematyczne szanse na mistrza :)
1
Jeśli wygramy dzisiaj, a Atletico jutro przegra to mistrzostwo mamy już jutro.
Jeśli wygramy dzisiaj to Real straci szanse na mistrzostwo ;)
2
De Jong i De Ligt opłacą działnie szkółki na następne 15 lat :)
0
To może Cr7 za Umtitiego?
0
Good point. W takim razie gdzie? PSG to tak średnio, zbyt dużo ego w jednej jedenastce. Powrót do Man United?
0
Mam nadzieje, że pójdzie do MLS, Messi wreszcie go wtedy wyprzedzi w golach zdobytych w Lidze Mistrzów.
0
Ja też, tylko że ja uważam że będą 2 manity ;)
1
E tam, na stół, pokroić mu to kolano i się wyleczy ;)
0
Czyli najważniejsze trofeum tego sezonu prawie na pewno nasze :)
12
I to nawet jeśli nic więcej nie strzeli ...
1
W tym sezonie Leo może dobić do 700 goli (albo bardzo się zbliżyć, ale w Copa America pewnie też coś strzeli). Tak więc Pele zostanie doścignięty jeszcze w 2020 roku, na początku sezonu 20/21.
Wtedy Messiemu pozostanie do zdobycia już tylko 3x Mistrzostwo Świata, żeby być najlepszym w historii ;)
0
tutaj więcej osób przeczyta ;)
0
Co to jest seconds per carry?
0
generalnie mi apka na smart tv dobrze działa. Więc mogli mieć jakieś chwilowe problemy, albo coś po Twojej stronie działało tak sobie.
Na player.pl ostatnio też miałem mecz w którym z 2x się zawiesiło. Generalnie to jest zawsze stream internetowy, więc czasem problemy się zdarzają.
0
oba streamy działają mi bez zarzutu. W player.pl łatwo przewinąć do 2h do tyłu, co jest fajne jeśli się spóźnisz na mecz. Za to na Eleven chyba łatwo jest taki mecz włączyć nawet następnego dnia.
Jeśli oglądasz na żywo to generalnie fajnie jest ;)
4
Słabo, nigdzie nie ma powyżej 100% ...
0
A to nie ten obrońca co grał u nas jak był Guardiola? :P