2

to co ale tu ich być nie powinno

0

WYŁĄCZCIE KOMENTARZE

0

WYŁĄCZCIE KOMENTARZE PISZCIE TAK CO KAWAŁEK TO ZOBACZĄ

1

WYŁĄCZCIE TE CHOLERNE KOMENTARZE

1

tyle wygrałeś tyle nam dałeś a ten najważniejszy mecz przegrałeś


R.I.P

4

wyłącznie komentarze

0

boże wygramy lige dla niego wieże w to że nam tam pomoze
TITO na zawsze w naszych sercach pierwszy sezon i wygrał lige z rekordem punktów gdy nie choroba może teraz było by inaczej

0

Nie wiem co napisać.

0

ale ci się zart wyostrzył no naprawde nabijać się z lubianego klubu

1

obyś wygrał swój najważniejszy mecz.Mecz o własne życie

0

sprzedać alvesa i kupić jakiegos pomocnika na miarę xaviego bo fabregas raz gra dobrze a raz go nie ma i gramy w 9 bo messi truchta

4

zaraz będzie tu tłum hala dzieciaków

0

no to teraz my zbadajmy mistrzostwa świata w Brazyli to inaczej pogadamy

0

na co to łączyć jak zakaz transferów

0

no to teraz sie zaczną plotki że nie podszebny w barcelonie ze sie skonczył a moim zdaniem to martino nie potrzebnie wystawia go an skrzydle

1

jak można doprowadzić do braku klasycznego stopera brawo zarząd

0

messi ława

0

wiecie dlaczego alves gra zamiast montoy bo messi tak chce

0

to fakt messi nie jest bogiem powinien być traktowany jak wszyscy a nie jak jakiś wielki bóg a on ma wszystko i wszystkich w dupie

0

neymar był to nasz najwiekszy bład zawsze symulował w brazili nikt nie zwracał na to uwagi bo tam był najlepszy i nikt nie zwracał na to uwagi a tutaj robi się gorszy od sergio busqetsa a to najgorszy symulant

0

neymar gra tragicznie i koniec symulant taki sam jak busqets i tyle w temacie a messiego nie bede komentować żali mi go sie robi mundial najwazniejszy a klub ma w dupie

0

to prawda liczy sie tylko mundial dal nich a wszczegolnosci dla messiego

0

grę messiego zostało ocenić tylko tak haahahhaah

0

kto pedrito ? hehe

1

no jose wziął by sie za te nasze rozpieszczone dzieci baracelony

0

ale nie ma co gadać i transferach bo nie możemy ich zrobić wiec trzeba grać tym co sie ma i wydusić z tego składu wszystko a martin tego nie potrafi

1

a i jeszcze błąd martin po co on go wystawia bardziej na pomocy on ma grać na środku jak za vilanovy miał dublet prawie co mecz czemu nikt tego nie widzi ludzie

2

co ty nie mógł wyjść na pozycje grzebał w nosie

0

Messim musi ktoś wstrząsnąć bo inaczej stracimy go i bedzie jak z ronaldinho najwazniejszy zawodnik w tak ważnym meczu słania się bo boisku i przebiega nie wiele więcej od bramkarza no sorry ale myśle że ronaldo by wziął ciężar gry na siebie i coś by z tego wyszło ronaldo biega przez 90 minut i wiecej messi przez 15 no przepraszam z tak grającym messim gramy w 10 i tracimy bardzo wiele tak jak napisał tiglow pedro czy alexis przynajmniej prubują odebrać piłke a on stoi i na nią czeka no bo co się ruszyć jak i tak sie wszystko wygrało i lepiej pogrzebać w nosie w trakcie gdy własna drużyna odpada z ligi mistrzów którą pasowało by w końcu wygrać.Nie sądziłęm że to kiedyś powiem ale przydał by sie messiemu trener okroju mourinho powiedział by mu co o nim myśli i albo by odszedł z zadartym nosem albo wziął sie za siebie i ten tłuszcz który na sobie teraz ma rozumiem że mundial i nie chce się może narażać na kontuzje ale w takim meczu dla mnie nie liczyło by sie nic tylko piłka ja i dziwęk trzepoczącej piłki w siatce!!!

0

no a nie ma po boku + i -

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?