kamil060299
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
to co ale tu ich być nie powinno
0
WYŁĄCZCIE KOMENTARZE
0
WYŁĄCZCIE KOMENTARZE PISZCIE TAK CO KAWAŁEK TO ZOBACZĄ
1
WYŁĄCZCIE TE CHOLERNE KOMENTARZE
1
tyle wygrałeś tyle nam dałeś a ten najważniejszy mecz przegrałeś
R.I.P
4
wyłącznie komentarze
0
boże wygramy lige dla niego wieże w to że nam tam pomoze
TITO na zawsze w naszych sercach pierwszy sezon i wygrał lige z rekordem punktów gdy nie choroba może teraz było by inaczej
0
Nie wiem co napisać.
0
ale ci się zart wyostrzył no naprawde nabijać się z lubianego klubu
1
obyś wygrał swój najważniejszy mecz.Mecz o własne życie
0
sprzedać alvesa i kupić jakiegos pomocnika na miarę xaviego bo fabregas raz gra dobrze a raz go nie ma i gramy w 9 bo messi truchta
4
zaraz będzie tu tłum hala dzieciaków
0
no to teraz my zbadajmy mistrzostwa świata w Brazyli to inaczej pogadamy
0
na co to łączyć jak zakaz transferów
0
no to teraz sie zaczną plotki że nie podszebny w barcelonie ze sie skonczył a moim zdaniem to martino nie potrzebnie wystawia go an skrzydle
1
jak można doprowadzić do braku klasycznego stopera brawo zarząd
0
messi ława
0
wiecie dlaczego alves gra zamiast montoy bo messi tak chce
0
to fakt messi nie jest bogiem powinien być traktowany jak wszyscy a nie jak jakiś wielki bóg a on ma wszystko i wszystkich w dupie
0
neymar był to nasz najwiekszy bład zawsze symulował w brazili nikt nie zwracał na to uwagi bo tam był najlepszy i nikt nie zwracał na to uwagi a tutaj robi się gorszy od sergio busqetsa a to najgorszy symulant
0
neymar gra tragicznie i koniec symulant taki sam jak busqets i tyle w temacie a messiego nie bede komentować żali mi go sie robi mundial najwazniejszy a klub ma w dupie
0
to prawda liczy sie tylko mundial dal nich a wszczegolnosci dla messiego
0
grę messiego zostało ocenić tylko tak haahahhaah
0
kto pedrito ? hehe
1
no jose wziął by sie za te nasze rozpieszczone dzieci baracelony
0
ale nie ma co gadać i transferach bo nie możemy ich zrobić wiec trzeba grać tym co sie ma i wydusić z tego składu wszystko a martin tego nie potrafi
1
a i jeszcze błąd martin po co on go wystawia bardziej na pomocy on ma grać na środku jak za vilanovy miał dublet prawie co mecz czemu nikt tego nie widzi ludzie
2
co ty nie mógł wyjść na pozycje grzebał w nosie
0
Messim musi ktoś wstrząsnąć bo inaczej stracimy go i bedzie jak z ronaldinho najwazniejszy zawodnik w tak ważnym meczu słania się bo boisku i przebiega nie wiele więcej od bramkarza no sorry ale myśle że ronaldo by wziął ciężar gry na siebie i coś by z tego wyszło ronaldo biega przez 90 minut i wiecej messi przez 15 no przepraszam z tak grającym messim gramy w 10 i tracimy bardzo wiele tak jak napisał tiglow pedro czy alexis przynajmniej prubują odebrać piłke a on stoi i na nią czeka no bo co się ruszyć jak i tak sie wszystko wygrało i lepiej pogrzebać w nosie w trakcie gdy własna drużyna odpada z ligi mistrzów którą pasowało by w końcu wygrać.Nie sądziłęm że to kiedyś powiem ale przydał by sie messiemu trener okroju mourinho powiedział by mu co o nim myśli i albo by odszedł z zadartym nosem albo wziął sie za siebie i ten tłuszcz który na sobie teraz ma rozumiem że mundial i nie chce się może narażać na kontuzje ale w takim meczu dla mnie nie liczyło by sie nic tylko piłka ja i dziwęk trzepoczącej piłki w siatce!!!
0
no a nie ma po boku + i -